Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
232 posty 0 komentarzy

Okiem Suwerena

Janusz Sanocki - Spostrzeżenia parlamentarzysty

Polityczna świadomość płciowa!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Baba z wozu – koniom lżej”. Nawet jeżeli to chłop nie baba albo nawet jeżeli baba fałszywa. „Demokracja” w tym naszym umęczonym kraju, znalazła się w punkcie gdzie najbardziej poszukiwanym zawodem będzie psychiatra!

 

Polityczna świadomość płciowa!

Marksizm wprowadził był, do swojego słownika termin „świadomość klasowa”.
Nie każdy robotnik był „z automatu” członkiem klasy robotniczej – warstwy walczącej o zmianę ustroju – a tylko ten, który posiadł ową świadomość klasową.
Sam ucisk nie był bowiem wg Marksa możliwą przyczyną rewolucji.
Konieczna była jeszcze „świadomość ucisku”.

Nie wszyscy, rzecz jasna ulegli namowom Marksa-Engelsa-Lenina-Stalina; i robotnicy w krajach kapitalistycznych powstrzymali się od obalenia kapitalizmu co pozwalało im nawet w latach „zimnej wojny” jeździć porządnymi samochodami, urlopować się na różnych Majorkach, kupować dżinsy i co tam jeszcze, w obficie zaopatrzonych sklepach zachodniej cywilizacji.

W tym właśnie czasie, robotnicy krajów komunistycznych, którzy wykazali się „świadomością klasową”; obalili cara i kapitalistów, tyrali za miskę kapuśniaku, odziani w gustowne kufajki, tłoczyli się w mieszkaniach ze wspólną kuchnią i kiblem, stali w kilometrowych kolejkach, żeby cokolwiek kupić.
A jak się komu coś nie podobało i warknął nieopatrznie jakąś krytyczna uwagę, to trafiał na Kołymę lub do innego obozu gdzie w pocie za drutami harując od świtu do zmroku mógł rozważać do woli o „świadomości klasowej” i „wolności” która jest „uświadomioną koniecznością”. W tym przypadku koniecznością znoszenia niewoli.

Tak więc, jak dowiodła Historia, pojęcie "świadomości" używane do celów politycznych, może czasem ludziom płatać różne figle – najczęściej mało zabawne.

Piszę o tym dlatego, że lewica - tak światowa jak i nasza rodzima – porzuciwszy niewdzięczną klasę robotniczą – zajęła się wyzwalaniem mniejszości seksualnych.
I znów w użyciu znalazło się pojęcie „świadomości” – tym razem już nie klasowej, ale adekwatnie do sytuacji „świadomości seksualnej”.

Oto - dowiadujemy się, że sąd właśnie zwolnił z aresztu niejakiego Michała Sz., który będąc aktywistą lgbt (czyli środowiska homoseksualistów, lesbijek i transwestytów) w ramach walki o wyzwolenie tychże z opresji katolickiego społeczeństwa polskiego - pobił kierowcę i zdewastował samochód organizacji walczącej z pedofilią.
Sąd pierwszej instancji wsadził Michała Sz. do kicia, ale druga instancja go uwolniła.

Kłopot z Michałem Sz. jest bowiem taki, że jest to bez wątpienia mężczyzna, żyje w związku heteroseksualnym
z kobietą, ale jak na aktywistę lewicy przystało – uważa siebie za kobietę i używa pseudonimu „Margot”.
Żeby wszak wytłumaczyć fakt, że jest w związku z kobietą, Michał Sz. twierdzi, że jego partnerka jest lesbijką,
a więc skoro on uprawia seks z lesbijką to sam jest kobietą...
No bo lesbijki - to jak wiecie – to z koleżankami – ten, tego...albo ta - tą, albo ta - tamtą...
Pomieszanie z poplątaniem życiowo-seksualnym.

Wielu z nas, puka się w głowę, słysząc te wywody - ale...niesłusznie bo po pierwsze to są „faszyści” a po drugie cały proces który doprowadził Michała Sz. do wniosku, że jest kobietą o imieniu Margot – odbywa się wszak w świadomości tego gościa i nie możemy tego wnioskowania zakwestionować.
Nie mamy wszak dostępu do świadomości Michała vel Margot.
Nawet test na coronavirusa tu nie zadziała. A więc skoro gość mówi, że jest kobietą to widocznie tak jest.

I nie myślcie państwo, że ja tutaj robię sobie jakieś żarty. Słucham oto różne, poważne wypowiedzi posłów lewicy, czytam komentarze w antyrządowych mediach i telewizji i wszędzie słyszę: „zwolniono aktywistkę Margot”.
Oznacza to, że „świadomość seksualna” Michała Sz. zatriumfowała nad faktami biologicznymi.
I to nic, że chłop ma wszystko co mężczyzna mieć powinien, ani to że żyje z kobietą – albowiem jego świadomość mówi jemu co innego.
Sami zatem widzicie, że sąd nie miał innego wyjścia.
Nie mógł przecież Michała Sz. przetrzymywać w męskim więzieniu.
Nie mógł zamknąć go w celi z kobietami – gość ma bowiem jak byk wpisane w dowodzie osobistym: „mężczyzna”.

W tej sytuacji Sąd machnął ręką na to co on/ona zrobił(a) i uchylił areszt.
Jak to mówią „Baba z wozu – koniom lżej”. Nawet jeżeli to chłop nie baba albo nawet jeżeli baba fałszywa.

I jak tu nie dojść do wniosku, że tzw. „demokracja” w tym naszym umęczonym kraju - znalazła się w punkcie gdzie najbardziej poszukiwanym zawodem będzie psychiatra!

Janusz Sanocki - Poseł VIII Kadencji Sejmu RP

 

KOMENTARZE

 • Te "zabawy" LGBT, stwarzają konkretne zagrożenia dla zdrowia i zycia ludzi, o których...
  nie zdajemy sobie sprawy, bo są one ukrywane przed opinią publiczną. A badania naukowe jednoznacznie wskazują na poważne zagrożenia epidemiologiczne a nawet pandemiczne (o wiele większe niż ten medialny COVID) z racji aktywności osób LGBT w turystyce seksualnej. Tutaj wyraźnie jest to opisane w oparciu o dane naukowe :
  https://marucha.wordpress.com/2013/01/31/medyczne-konsekwencje-praktyk-homoseksualistow/

  https://marucha.wordpress.com/2016/07/07/zdrowotne-konsekwencje-homoseksualnych-praktyk-zastraszajaca-liczba-zachorowan/
 • @Jan Paweł 08:03:40
  Można przypuszczać, że bardzo wiele przypadków chorób zakaźnych wymienionych w tych badaniach naukowych i związanych z nimi zgonów, nie są kojarzone z zarażeniem się od osób LGBT.
  Przecież oni po tych swoich opisanych w powyższych artykułach obrzydliwych, zwierzęcych orgiach seksu urynowego, tarzania się kale, czy seksu analnego i innych zdziczeniach, wychodzą... na ulice! dotykają klamek i różnych innych przedmiotów w miejscach publicznych, korzystają z basenów, aquaparków, saun, łaźni itd!

  To jest SKANDAL!, ŻE NIKT NIE WIDZI TEGO REALNEGO, POWAŻNEGO ZAGROŻENIA EPIDEMIOLOGICZNEGO I PANDEMICZNEGO, bo przecież ci "turyści" LGBT z Afryki, Azji i innych kontynentów jeżdżą po całym świecie, także przyjeżdżają do Polski!
 • To wszystko jest chore...
  przecież każdy zwykły mężczyzna może sobie uroić, że czuje się kobietą i od tego czasu będzie mógł korzystać z damskich szatni, toalet itd...

  Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości, że są to juz Czasy Ostateczne (Sodomy i Gomory) a nawet ich kulminacja?

  Tutaj jest już chyba ostatni jedyny ratunek dla tego świata :
  https://www.youtube.com/watch?v=gLnit3L4Vjc&t=340s
 • @Jan Paweł 08:25:51
  "przecież każdy zwykły mężczyzna może sobie uroić, że czuje się kobietą i od tego czasu będzie mógł korzystać z damskich szatni, toalet itd..."

  Uroić sobie? Wystarczy jak mężczyzna to tylko powie, i może włazić gdzie chce. A jak mu odmówią, zarobić na odszkodowaniu.

  Chociaż nie wyobrażam sobie aby kobieta miała ochotę podglądać mężczyzn w ich brudnej ubikacji. ;)
 • @Jan Paweł 08:25:51
  ,,przecież każdy zwykły mężczyzna może sobie uroić, że czuje się kobietą i od tego czasu będzie mógł korzystać z damskich szatni, toalet itd...''. Nie będę wchodzić w sprawy medyczne i psychologiczne bo mam za małą wiedzę na ten temat, zresztą pewnie jak i Pan. Faktem jest że zawsze tacy ludzie istnieli. Ich pech że to ich dopadło. Co do tych ruchów LGBT to chyba znaleźli sobie sposób na darmowe życie, ktoś ich finansuje, bo komuś zależy na takich zadymach. Moim zdaniem nie powinno się ulegać ich żądaniom bo mają takie same prawa jak reszta społeczeństwa i nie widzę powodu dla tworzenia jakiś praw dotyczących tylko tej grupy.
 • @Pedant 09:01:15
  Poczytaj artykuły o tym LGBT (do których linki wstawiłem powyżej) to zobaczysz, jakie zdziczałe obrzydlistwa są tam na dziennych prządku, więc przypuszczam, że zoofile mogą się tarzać nawet w odchodach świń w chlewach...

  i potem wychodzą na ulice, witają się z nami, siedzimy obok nich w galeryjnych (i nie tylko) kawiarniach i restauracjach i...

  tacy "edukują" nasze dzieci i wnuki w szkołach i o zgrozo przedszkolach...
  "wynagradzając" te biedne dzieci CAŁOWANIEM ich, np za jakieś dobre odpowiedzi na ich perwersyjne pytania!!!

  CZY TO NIE JEST SKANDAL! do czego my dorośli dopuszczamy...
 • @marek500 09:22:26
  Przecież ten cały Margot gdzie pójdzie? do jakiej szatni? do jakiej toalety?:-)

  Ten świat stoi juz na głowie i chyba my wszyscy w końcu z niego pospadamy, gdy Pan Bóg wyłączy grawitację...

  Czy Pan Bóg może nam wyłączyć grawitację? skoro wszystko może?

  Najlepiej dla tego świata by było, gdyby wyłączył np na 5 minut a potem ją włączył...
 • @Jan Paweł 09:29:07
  Drogi Panie trochę Pan odlatuje na drugi biegun. Myli Pan propagandę z rzeczywistością. Większość tych ,,kochających inaczej'' to zwykli kulturalni ludzie, którzy nie chcą mieć nic wspólnego z całym tym ruchem LGBT. Daje się pan łapać na prymitywną propagandę (na mój gust głównie tworzoną przez KK) o jakiejś seksualizacji dzieci w szkołach i przedszkolach. Proszę Pana, w szkołach obowiązują programy zatwierdzone przez kuratoria i MEN. Jeżeli rządzący nie wprowadzą takich standardów to żadnego zbaczania dzieci w tych placówkach nie będzie. Zresztą na mój gust cały ten problem z tymi zadymiarzami z LGBT nie mają na celu obrony ludzi o innej orientacji seksualnej tylko jakiś inny ukryty cel. A tych może być od groma. Może ktoś chce przydusić kościół, a może to kościół chce w ten sposób skonsolidować swoje środowisko. Nie pierwszy raz w historii takie ruchy były wykorzystywane do osiągania różnych celów.
 • @marek500 09:46:10
  "Może ktoś chce przydusić kościół, a może to kościół chce w ten sposób skonsolidować swoje środowisko."

  Jedno i drugie.
 • @marek500 09:46:10
  Bardzo "spokojni" ludzie, tylko w Berlinie podczas tych tzw love parade normalni Berlińczycy na ten czas wyjeżdżali z dziećmi z Berlina bo w każdych krzakach aż wrzało od "rąbania się" na wszelkie możliwe sposoby. Proszę porozmawiać z ludźmi z ekip sprzątających, to każdy z nich powie ile prezerwatyw i różnych innych gadżetów zbierał nie tylko z krzaków, ale i z ulicy, gdzie marsz po zmroku przeradzał się w zbiorowe orgie...

  Program w szkołach i przedszkolach zatwierdzony przez MEN, to proszę bardzo, tu jest jeden z takich filmów zatwierdzonych przez MEN do "edukacji" w szkołach i przedszkolach
  https://www.youtube.com/watch?v=BpF2ms3bUVM&t=12s
 • @Jan Paweł 10:43:23
  Kościół nie musi się przyduszać czy cokolwiek robić innego.

  Nachalnie, można powiedzieć już nachalnie i kawa na ławę przychodzi Pan Bóg z "Orędziami na Czasy Ostateczne, które właśnie nadeszły"...
  Potraficie to sobie skojarzyć : CZASY OSTATECZNE, KTÓRE WŁAŚNIE NADESZŁY...

  Czy nie widać już gołym okiem, że dzicz czasów dzisiejszych w swoim rozmiarze dawno już przekroczyła czasy Sodomy i Gomory?

  Kanibalizm do którego przyznają się czołowi celebryci, już nie tylko w Ameryce, podziemne całe miasta gdzie wiezione są dzieci porywane na całym świecie do sadystycznych orgii. Pisałem o tym tutaj :
  https://gibson.neon24.pl/post/154773,us-marines-odbilo-z-niewoli-2100-torturowanych-dzieci
  -Produkowanie w Chinach (i penie nie tylko) w strasznych torturach na dzieciach narkotyku andrenochronu, którym naszpikowany jest cały ten świat celebrycko-satanistyczny,
  -dziesiątki tysięcy świątyń satanistycznych gdzie składa się ofiary z dzieci (tylko w USA I UK ginie rocznie ok 1mln dzieci, Tysiące dzieci ginie w Polsce),
  - hodowanie dzieci na ten cel w Afryce (całe osiedla matek, którym po urodzeniu zabierane są dzieci), w Chinach całe wioski żyją z handlu dziećmi, które zabierane są po osiągnięciu 5-ciu lat
  - przemysł aborcyjny przerabiający zwłoki abortowanych dzieci do produkcji kosmetyków i... celów spożywczych
  - hamburgery produkowane z resztek zwłok dzieci zabijanych w torturach na andrenochron i spożywane także przez Polaków w wielkich sieciowych fastfoodowniach. Więc zwykli Polacy żywiący się w tych dużych sieciowych fastfoodach, także są kanibalami. Ile razy doszło już do tego, że rodziny jadły swoje porwane im kiedyś dziecko!!?
  - mordy rytualne dzieci w strasznych sadystycznych męczarniach
  - itd, itp..

  Przecież o tym trąbi już praktycznie cały internet a i w Ameryce Donald Tramp i jego ekipa którzy z tym walczą puszczają już w obieg coraz więcej informacji.
  Nie słyszeliście o tym?

  Cały problem polega na tym, czy Donald Tramp, John Kennedy jr, patriotyczni generałowie i cał już skupiona wokół nich grupa ludzi - nazwijmy ich - dobrej woli, zdążą OCZYŚCIĆ TEN ŚWIAT przed tym zapowiadanym przez Pana Boga wielkim RESETEM...
  Z całą pewnością Donald Tramp zna to przesłanie Pana Boga do nas tutaj na tej ziemi, bo widać, że stara się jak tylko może, ratować ile tylko się da.
  Czy Wy rozumiecie, że ten RESET jest już nieodwołalny?

  A ten naiwny, głupi świat nadal atakuje Chrystusowy Święty Apostolski Kościół Powszechny (czyli katolicki), także poprzez to całe LGBT

  Przejrzyjcie na oczy i przyłączcie się do ratowania tego świata.
  Ten Męski Różaniec do którego link wstawiłem powyżej, jest jedną tych rozpaczliwych już akcji.
  Czy mamy jakieś inne wyjście?
 • @Jan Paweł 11:20:50
  Wiemy, że cała sprawa już za niedługo wybuchnie na cały świat. Wtajemniczeni zapowiadają, że zostanie upublicznione wiele, wiele filmów kompromitujących tych największych celebrytów na świecie.
  Ostrzegają (i ja to powtarzam) BY NIE OGLĄDAĆ FILMÓW Z SADYSTYCZNYCH ORGII HILARY CLINTON...bo podobno filmy te są tak drastyczne, nie przychodzi się już do siebie po ich obejrzeniu.

  Dlaczego brytyjska rodzina królewska (chciałoby się tutaj napisać inne określenie) uciekła z pałacu Buckingham? zabierając ze sobą ich godło z centralnej bramy wjazdowej i zabijając wszystkie okna pałacu?
  Czego się obawiają?
  Czyżby wiedzieli o tym że zostaną upublicznione filmy także z nimi w roli głównej?
  Czego się dowiemy z tych filmów także i o naszych celebrytach?

  Zapowiada się bardzo ciekawie...
  Więc przyłączajmy się do tej i podobnych takich akcji :
  https://www.youtube.com/watch?v=gLnit3L4Vjc&t=438s
 • @Jan Paweł 10:43:23
  Mnie też się nie podobają te parady. Uważam je za obsceniczne, wulgarne i niesmaczne. Jednak jest jedno małe ale. Z tego co wiem (od Polaków z Niemiec) to spora część tych uczestników, to normalni hetero biorący udział dla jaj czy z młodzieńczej głupoty. Co do tego MEN i edukacji to już sprawa Polaków na jakich polityków głosują. Co do tego filmu to gdzie tam są pokazane przepisy zatwierdzone przez MEN. Na razie słyszę tylko że ktoś coś powiedział, że w jakiejś szkole lub przedszkolu było tak czy inaczej, ale jak proszę o jakieś udokumentowane fakty czy adresy tych placówek to następuje cisza. Może jestem naiwny ale wierzę w zdrowy rozsądek nauczycieli i wychowawców w przedszkolach. Przypadki negatywne mogą się zdarzyć, bo zdarzają się nawet i w kościele.
 • @
  ten Małgorzat na surowo jest jednako niestrawny, jak odgrzewany - to zachodzę w głowę - po co toto odgrzewać....?
 • @marek500 11:29:22
  Ten film pochodzi z całego cyklu przygotowanego przez jedną tych deprawatorskich organizacji, które dostają na to publiczne pieniądze liczone w grubych milionach.
  Ten akurat film jest przygotowany przez poznańską organizację LGBT właśnie dla celów dydaktycznych w szkołach na terenie tamtego województwa.
  Proszę to sobie sprawić by się upewnieć, ja to wiem z pierwszej ręki.

  Nie ma zdrowego rozsądku nauczycieli, jest wielki strach przez utratą pracy i odpowiedzialnością karną za dyskryminację osób LGBT.
  Znam to z pierwszej ręki.
 • @marek500 11:29:22
  Czy poznański kurator oświaty może robić coś bez aprobaty MEN?
  Na razie mamy przykłady dyscyplinowania przez MEN i RPO i sądy zdrowych odruchów i sprzeciwu wobec demoralizacji przez LGBT, np pani kurator krakowskiego kuratorium.
 • @Andrzej Tokarski 11:30:25
  nie robienie niczego w tej sprawie powoduje ESKALACJĘ ich bezkarności. Dochodzi już do takich scen na ulicach Warszawy :
  https://www.youtube.com/watch?v=8TC0uRtx22I&t=80s
 • @Jan Paweł 11:38:43
  Panie Janie Pawle, myślę że większość rodziców bez problemu jest w stanie zablokować tego typu ,,edukację''. To chyba lepsze działanie niż walka z jakimś mglistym tworem o nazwie LGBT. Akurat w tym wypadku działania oddolne mogą przynieść więcej pożytku niż walka z jakimś zjebem Margot. Dla uściślenia ja jestem zwolennikiem profesjonalnej edukacji seksualnej w szkołach, oczywiście od pewnego wieku.
 • @marek500 12:10:07
  Większość rodziców, ale bardzo, bardzo zdecydowana TAK, może to zatrzymać, ale na dzień dzisiejszy medialnej propagandy dobroczynności wczesnej edukacji seksualnej nie jest to możliwe, bo spora grupa rodziców, sama zepsuta moralnie, nie widzi w tej deprawacji niczego złego. Natomiast jak wiemy z doświadczeń Niemców, Skandynawów, ale i całej EU, gdy rodzice nie robili niczego by zapobiegać, lekceważyli sobie ten proceder i potem gdy dziecko przyszło do domu i chwaliło się że w nagrodę pani (pan przebrany za wyuzdaną panią) całował to dziecko, i oburzony rodzic dopiero wtedy reagował, to najpierw został ukarany, a gdy nie chciał już więcej posyłać swojego dziecka na te zajęcia, to Jugendamt odbierał mu to dziecko i szło to dziecko do adopcji np do par LGBT, gdzie było przeważnie wykorzystywane seksualnie, także torturowane bite i zdarzały się przypadki zamordowania dzieci (przypadek Kinseya. Zachęcam do znalezienia filmu o nim ne YT).

  U nas rolę tych jugendamtów pełni MOPR i także już i u nas dochodzi, nawet można powiedzieć jakiejś tam skali do masowych odebrań dzieci z czym walczy samotnie pan Paweł Bednarz i bardzo skutecznie (ale niestety w małej skali w morzu potrzeb) Stowarzyszenie Prawników Ordo Iuris.

  Więc nie jest to już i w Polsce problem marginalny

  Zaś a propos profesjonalnej edukacji seksualnej w szkołach, to wczesna edukacja powoduje wczesne zainteresowanie seksem u dzieci.
  Wczesne zainteresowanie, to wczesna inicjacja.
  Wczesna inicjacja, to za wczesna aktywacja hormonów płciowych.
  Za wczesna aktywacja hormonów płciowych, to zamykanie kości długich dziecka.
  Zamykanie kości długich, to zatrzymanie wzrostu dziecka.

  Widać to wyraźnie w przypadku wczesnego zmuszania czy innego zachęcania do treningów siłowych dzieci (co też powoduje aktywację hormonów płciowych) w przypadku zawodników podnoszenia ciężarów.
  Widać to było wyraźnie kiedyś na mistrzostwach i olimpiadach, gdzie zawodnicy sportów siłowych byli raczej niewysokiego wzrostu.

  Więc wczesna edukacja seksualna jest szkodliwa dla zdrowia dzieci.

  Czy komuś zależy na tym by polskie dzieci nie rosły?
 • Autor
  Jeszcze nie tak dawno takie coś diagnozowało się jako zespół urojeniowy i leczyło w szpitalu psychiatrycznym w warunkach detencji.
 • Czytaliście o gościu w Hiszpanii przyłapanym na nienoszeniu namordnika,
  otóż przed policjantami stwierdził, że jest psem /?, hahaha /, a w nieopisanym dalszym ciągu muszę stwierdzić, że to ja jestem tym hiszpanem, biada temu margot jak stanie na mojej drodze, suczki to moje miłości a jedynie udający i z yayami są gorsi dla mnie niż wrogowie Korei płn.
 • @Jan Paweł 11:44:54
  Ale skoro demonstracje spod znaku tęczowej szmaty są jedynymi, które organizatorom i uczestnikom uchodzą bezkarnie, ubierzmy te szmaty na siebie, weźmy transparenty anty covidowe, antyszczepionkowe, wyśmiewające namordniki, istnienie pandemii i wyjdźmy na ulice. Przy okazji ośmieszymy tych pajaców z LGBT
 • @provincjał 13:19:13
  "otóż przed policjantami stwierdził, że jest psem "

  Policja zwykle ma psy, więc mam nadzieję, że umieścili go w policyjnej psiarni.
 • Zero zwolniono po medialnym wrzasku...
  "Słucham oto różne, poważne wypowiedzi posłów lewicy, czytam komentarze w antyrządowych mediach i telewizji i wszędzie słyszę: „zwolniono aktywistkę Margot”.

  A o Assange'u cisza...
 • Autor
  Dla zażydzonego PiS-u, temat LGBT i korona wirus jest na rękę, bo nikt nie interesuje się oddawaniem dla potomków banderowców Polskich lasów, za akcje Wisła, którą przeprowadzili komuniści i przesiedlali banderowców na ziemie odzyskane.
  Wypłata haraczu na cele żydowskie w Polsce i pomoc finansowa dla banderowców. A przede wszystkim cisza co do wypłacania 447 z Polskich bogactw naturalnych.
 • @viridiana 13:20:52
  dobry pomysł:-)
 • @Jan Paweł 12:39:18
  ,,Zaś a propos profesjonalnej edukacji seksualnej w szkołach, to wczesna edukacja powoduje wczesne zainteresowanie seksem u dzieci.
  Wczesne zainteresowanie, to wczesna inicjacja.
  Wczesna inicjacja, to za wczesna aktywacja hormonów płciowych.
  Za wczesna aktywacja hormonów płciowych, to zamykanie kości długich dziecka.
  Zamykanie kości długich, to zatrzymanie wzrostu dziecka.'' Ja uważam że okres dojrzewania to odpowiedni czas. Po drugie, nie obrażając Pana to mam pytanie gdzie Pan się chował? Ja pamiętam że już w podstawówce podglądaliśmy dziewczyny, lub bawiliśmy się w doktora lub małżeństwa. A już od 6 klasy to zawsze ktoś podebrał starym lub wujkom jakąś gazetkę szwedzką lub niemiecką. Jakoś nam to nie zamknęło rozwoju kości długich. Zresztą między Bogiem a prawdą to ta pruderia to wynalazek współczesny. Dawniej tylko elity było stać na intymność, większość dzieci miało styczność z seksem od najmłodszych lat. W przeludnionych mieszkaniach gdzie często w jednym pomieszczeniu nocowały trzy pokolenia rodziny nie było miejsca na jakąś intymność. Myślę że zamiast się bawić w jakąś krucjatę moralności , trzeba zdać się na zdrowy rozsądek.
 • Obejrzyjmy ile jest takich margotów w Krakowie
  https://www.youtube.com/watch?v=rVZNxUrhLEM
 • Na szczęście czas jest już krótki...
  "Orędzia na Czasy Ostateczne, które właśnie nadeszły", są jakby uzupełnieniem Fatimy, która właśnie się wypełnia :
  https://www.youtube.com/watch?v=6AzvRm2LWps

  Ks Natankowi na ręce którego te Orędzia przychodzą, Pan Jezus powiedział, że zobaczy on odnowiony Kościół, a więc i świat.
  Powiedział ks. Natankowi także, że niestety nie wszyscy znajdą się w tym odnowionym Kościele i świecie...

  Nawracajmy się, ks. Natanek ma lat 60. Jak widać z powyższego wystąpienia Dra Krajskiego czasy bardzo juz przyspieszają, nie więc już dużo czasu na nawrócenie, odpokutowanie i zadośćuczynienie, ale trzeba to robić, ile tylko się da, bo stawka jest bardzo wysoka.
  Jest nią nasze życie wieczne.

  W jednym z Orędzie Pan Jezus mówi, że niektórych, tych najbardziej owładniętych przez szatana już nie damy rady przekonać.
  Mamy ratować się samemu, swoje rodziny i tych którzy jeszcze rokują jakąś nadzieję na nawrócenie..
  Praktycznie szkoda każdego dnia.
 • @marek500 16:17:40
  Z tymi skutkami medycznymi wczesnej inicjacji seksualnej, to powtarzam tylko to co słyszałem kiedyś nawet na YT od lekarza (kobiety).

  Nie wiem co pan sugeruje z tym spaniem w jednej izbie chłopskiej chaty?
  W takim chłopskim domu wychowała się Św Siostra Faustyna z (chyba) siedmiorgiem rodzeństwa i jakoś nie wspominała o orgiach w chacie z dziećmi.

  Skąd wy macie takie doświadczenia i obserwacje?
 • @Jan Paweł 12:39:18
  "Wczesna inicjacja, to za wczesna aktywacja hormonów płciowych.
  Za wczesna aktywacja hormonów płciowych, to zamykanie kości długich dziecka.
  Zamykanie kości długich, to zatrzymanie wzrostu dziecka."

  To jest powód dla którego dawniej ludzie byli niżsi? Bo zakładali rodziny jak osiągnęli dojrzałość płciową?
 • @Jan Paweł 16:41:11
  Drogi Panie ja nie pisałem o żadnych orgiach tylko o normalnym życiu w przeludnionych mieszkaniach (w miastach też). Może Pan miał do dyspozycji parę pokoi i jest to dla Pana dziwne. Ja mieszkałem parę lat w małym pokoiku z żoną i dzieckiem. Wielu moich znajomych też podobnie zaczynało start w życie. Kto przeżył coś takiego z pewnością wie o czym piszę.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930