Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
232 posty 0 komentarzy

Okiem Suwerena

Janusz Sanocki - Spostrzeżenia parlamentarzysty

Pandemia - Skończyć z chaosem – wrócić do Konstytucji!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pandemia - Skończyć z chaosem – wrócić do Konstytucji! Konieczna ustawa o stanie nadzwyczajnym.

Pandemia COVID-19 i związane z nią obostrzenia stawiają przed nami konieczność podejmowania właściwych kroków na każdej płaszczyźnie naszego życia. Tymczasem działania rządu przypominają chaotyczne miotanie się od skrajności do skrajności, minister zdrowia przyznał sobie nieograniczone niczym uprawnienia, a instytucje publiczne, gospodarka i ludzie poddani zostali restrykcjom, których skutki trudno dziś oszacować.

Konieczne jest zatem uporządkowanie sytuacji prawnej, tak by zachowana została logika na której wspiera się polska Konstytucja i którą kierować się musi każde racjonalne społeczeństwo.
Ograniczenia praw obywatelskich, które nieuchronnie niosą z sobą kolejne restrykcyjne rozporządzenia rządu, muszą być zatem zgodnie z Konstytucją i oparte na ustawie, a nie rozporządzeniach. Art. 31 Konstytucji ust. 3 stwierdza bowiem wyraźnie:
„Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo w wolności i praw innych osób. Ograniczenia nie mogą naruszać istoty wolności i praw.”

Konieczna ustawa o stanie nadzwyczajnym

Bezwzględnie zatem konieczna jest osobna ustawa o przeciwdziałaniu pandemii – wprowadzona na podstawie art. 228 - Rozdziału XI Konstytucji o stanach nadzwyczajnych. A nie – jak dotąd czyni to rząd - wykorzystywanie ogólnej ustawy o zapobieganiu chorobom zakaźnym.
Opozycja powinna zatem wnioskować pilnie uchwalenie przez Sejm ustawy o stanie nadzwyczajnym związanym z wystąpieniem pandemii, w której to ustawie określi się konkretne działania i zobowiązania wobec ministra zdrowia. Tak jak to próbowała kilkakrotnie podnosić w pierwszej fazie kampanii prezydenckiej. Dziś jakoś posłowie opozycji zapomnieli o tym, o czym sami mówili jeszcze nie tak dawno.

Co wolno ministrowi?
Ustawa musi określać jasno granice kompetencji ministra zdrowia, a zarazem wiązać je z rzetelnie określonym stanem zagrożenia. Musi także nakładać na ministra określone obowiązki.
Dziś minister zdrowia hasa sobie po polskim systemie prawnym jak swawolny Dyzio wprowadzając całkowicie dowolnie ograniczenia albo je znosząc.
Ustawowo należy zobowiązać ministra zdrowia do ciągłego i zgodnego ze stanem faktycznym monitorowania sytuacji i podawania społeczeństwu PRAWDZIWYCH informacji na temat pandemii.

Wynika to wprost z cytowanego zapisu Konstytucji, który przewiduje iż ograniczenia praw obywatelskich mogą być wprowadzane tylko wówczas gdy są KONIECZNE. A zatem ustawa musi nakładać na ministra zdrowia obowiązek podawana bezwzględnie prawdziwych danych na temat pandemii.

Stwierdzać przyczyny zgonów! Podawać rzetelne informacje!
Konieczne jest nałożenie na ministra zdrowia obowiązku przeprowadzania sekcji zwłok tych zmarłych, które w codziennych komunikatach zaliczane są do zmarłych „na covid-19” i określania ścisłe przyczyny ich zgonu.
Konieczne jest podawanie nie tylko liczby pozytywnych wyników testów - ponieważ nosicielstwo nie oznacza wystąpienia choroby, a sam pozytywny wynik testu jest tylko ostrzeżeniem o możliwości wystąpienia większej ilości zachorowań na danym terenie. I w końcu wyraźnie widać, że „rekordy” zależą od liczby przeprowadzanych badań. Im więcej testów w danym regionie – tym większa liczba „chorych” czyli naprawdę liczba nosicieli.
Należy określić jak przekłada się liczba zakażonych na liczbę prawdziwych przypadków choroby i od tego uzależnić uprawnienia ministra do wprowadzania restrykcji na danym terenie. Obecnie jest to kwestia całkowitej dowolności czyli widzimisię Pana Ministra.

Gdzie są posłowie opozycji?
W obecnym chaosie w jakim zapadają kolejne rozporządzenia naruszane są zarówno konstytucyjne zapisy o nadzwyczajnych uprawnieniach rządu, a także tak naprawdę nie znamy ani prawdziwej skali zagrożenia, ani skutków pandemii.

W powiecie nyskim, w którym mieszkam (największy powiat Opolszczyzny), zamieszkałym obecnie przez 138 tys. mieszkańców od 5 miesięcy zmarła jedna starsza kobieta, która chorowała na wiele innych, poważnych chorób. Zakażonych - od marca zostało 40 osoby, a w szpitalu przebywa 3 pacjentów, 30 pokonało wirusa w zdecydowanej większości - bezobjawowo.

Jest to znikoma skala choroby, która nie spełnia żadnej definicji epidemii. Mimo to społeczeństwo jest poddane represjom, policja nakłada mandaty na sklepikarzy. Być może gdzieś w innych regionach Polski istnieje realne niebezpieczeństwo – jednak to minister powinien je bezdyskusyjnie wykazać i podejmować tylko takie działania na które zezwoli mu specjalna ustawa. Inaczej – tak jak to jest obecnie – znajdujemy się stanie anarchii prawnej, która zapewne wszystkim rządzącym odpowiada, ale której społeczne i gospodarcze skutki – jak każdej anarchii – będą ogromne.

W całej tej historii niebywale smutno wypada ocena naszego systemu politycznego, w którym taka samowola i chaos ze strony rządu – nie wywołuje żądnej w istocie reakcji opozycji. Posłowie PiS zadowoleni są z aktywności własnego rządu w zakresie „walki z pandemią” i ten sposób reagowania wybitnie im służy – co widać choćby po wygranych wyborach prezydenckich.

Jednak dlaczego opozycja, która wręcz organicznie powinna weryfikować „narrację” rządową i kompetentnie ją kontrolować milczy?

Polacy straszeni nieustannie przez media, zagrożeni mandatami coraz powszechniej się jednak buntują przeciwko restrykcjom. Ale jest to bunt indywidualny, taki rzec by można: „bierny opór”.

Ten milczący protest nie znajduje jednak w Sejmie stosownej reprezentacji.
Prawdę mówiąc wobec tej sytuacji należy zapytać po co nam taki parlament, w którym istotnych pytań nikt nie stawia?

Janusz Sanocki Poseł VIII Kadencji Sejmu RP

 

 

KOMENTARZE

 • Sponsor płaci, sponsor wymaga
  Więc te życzenia są z lekka infantylne.
  Łukaszenka nie perzyjął łapówki od WHO, nie przyjął też 10x razy większej od przedstawicieli Banku Światowego i jako jedyny chyba na świecie przedstawił te propozycje publicznie. Więc ma teraz problem, bo te 900mln $ zasiliło działania opozycji i zainicjowało opłacane działania na wielu frontach, aby doprowadzić do destrukcji Białorusi i zmian na szczeblu przywódczym. Gdy przyjdzie następca, pandemia wybuchnie z całą siłą. Tak się dzieje w każdym niemal państwie.
  Mechanizm działań marketingowych jest stały, bo prosty i niesamowicie skuteczny - opłacanie lekarzy za wystawianie aktów zgonów, ogromne dotacje dla ośrodków zdrowia za "posiadanie" i leczenie pacjentów chorych na Covid, potężne dodatki dla pracowników służby zdrowia mających styczność z chorymi na Covid19, znalezionymi dzięki dziwnemu "testowi" który sam twórca określił jako nie wiarygodny..
  I wszystko zaczyna się samo napędzać.
  Oczywiście - rola 4 władzy jest tu kluczowa, co by osiągnęli gdyby nie oni? Przecież to właśnie sprzedajnym mediom zawdzięczamy że ta pandemia w ogóle istnieje. Wdrożone procedury prewencji kontroli publikacji powoduję że brak w przestrzeni publicznej rzetelnych informacji na ten temat, Co nakręca i polaryzuje podziały w społeczeństwie, dzieląc ich na bezmyśłnych wchłaniaczy oficjalnej propagandy pandemicznej i myślących, którzy są w zdecydowanej mniejszości.
  Przerażająca jest skuteczność tej inżynierii społecznej.
 • Byłem przekonany że nic gorszego po rządach Tuska nas nie spotka !
  MYLIŁEM SIĘ ! takiego warcholstwa , prywaty , dyktatury ciemniaków
  zwyrodnienia sadystów policjantów , gnojenie obywateli przez sanepid , wyprowadzenie wojska wraz z policją na ulice by resocjalizować i zastraszać to wszystko podobno imię bezpieczeństwa obywateli !

  Polacy ! te PISowskie przyjemniaczki spod gwiazdy Dawida zafundowali nam trzy miesiące terroru policyjno-sanepidowskiego ! byliśmy pozamykani w domowych więzieniach pod karą 30 tys zł [ roczny zarobek]
  i to wszystko pod łaskawym okiem tak zwanej żydowskiej opozycji !
  [ PO SLD N PSL ] to ta żydowska zgraj dała kart-blãsz czyli możliwość swobodnego działania, wolna ręka, nieograniczone pełnomocnictwo PIS
  więc żydowski PIS korzystał i korzysta do dziś pełnymi garściami !!!!są praktycznie BEZKARNI !!! więc tej hołocie żydo-pisowskiej ODBIJA !!!

  Odezwa ! kto zagłosuje na PO PIS SLD N PSL to SKURWYSYN lub żyd !

  GŁOSUJEMY TYLKO NA KONFEDERACJĘ !!!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @Roman Klimczyk 04:24:15
  Widać wyraźnie, którzy nie wzięli grubej łapówy od WHO a którzy przywódcy państw wzięli.
 • @Roman Klimczyk 04:24:15
  .
  Oczywiście - rola 4 władzy jest tu kluczowa, co by osiągnęli gdyby nie oni?

  Moim zdaniem przedstawiciele ludu są czwartą władzą, a nie jakieś media.
 • Szanowny panie Pośle...
  Dlaczego nikt nie chroni Polaków przed groźnymi chorobami, które, jak pokazują udokumentowane statystyki medyczne, są poważnym zagrożeniem dla zdrowia i życia, a wynikają z praktyk homoseksualnych :
  https://marucha.wordpress.com/2013/01/31/medyczne-konsekwencje-praktyk-homoseksualistow/

  Jak wiemy, praktyki te są obecnie na świecie wynoszone na piedestał, chronione prawem i rozpowszechniane w szkołach i o zgrozo, przedszkolach.

  Jak widać z tych podanych danych medycznych, zagrożenia te są o wiele groźniejsze niż ten cały promilowy w skali zachorowalności i umieralności ogólnej, koronowirus.

  Skąd ja mogę mieć pewność, że w przestrzeni publicznej nie zetknę się z jakąś zarazą wniesioną tam przez te środowiska o wyjątkowo dużym ryzyku zagrożenia epidemiologicznego, jakim są, jak widać z tych danych, środowiska LGBT.

  Dlaczego Sejm nie zajmuje się tym wyjątkowo groźnym dla zdrowia publicznego zagrożeniem?
 • @ele 08:11:10
  Na Konfederację?, która już całkowicie chce zlikwidować polską państwowość?, tzn to co jeszcze z tej naszej polskiej państwowości zostało?

  I co potem?, feudalizm oligarchiczny?, z "królem" i "szlachcicami"?...
  Już zamki i pałace sobie budują!
 • @Jan Paweł 09:30:32
  Jak więc bardzo narażone są teraz nasze dzieci i wnuki, które są poddawane przez te środowiska "edukacji" (raczej molestowaniu) seksualnej!?

  Przecież na tych zajęciach w szkołach i przedszkolach ci "edukatorzy" są w klasach sami z tymi biednymi dziećmi, pozostawionymi na samopas przez odpowiedzialnych za nie pedagogów(?).
  Skąd my możemy wiedzieć, co oni tam z tymi dziećmi robią?! czy czasami nie "wynagradzają" całowaniem np poprawnych odpowiedzi na jakieś pytania?!

  Co za skandal!!! w jakim świecie my żyjemy!
  To jest już chyba KONIEC TEGO ŚWIATA!!
  Skończona Sodoma i Gomora!
 • @Jan Paweł 09:41:04
  Czy ta "edukacja" seksualna w szkołach i przedszkolach nie jest prawnie chronionym bezczelnym molestowaniem tych dzieci!?

  Co to za naród, który godzi się na takie bestialstwo wobec swoich dzieci!?
  Co nas czeka, jako naród, jako ludzkość tego świata?
 • Do @Jan Paweł 09:34:05
  Piszesz pan [ Na Konfederację?, która już całkowicie chce zlikwidować polską państwowość?, tzn to co jeszcze z tej naszej polskiej państwowości zostało? ]

  Panie Jan Paweł ! jak chce zlikwidować Polskę Konfederacja ? może pan wyjaśnić ?  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • Po co komentować u osobnika, który uwagi OLEWA ?
  Ujada na rząd, bo go od żłobu odgonili.
 • @ele 10:23:19
  JKM juz od dawna uważa, że im mniej państwa tym lepiej. Państwo jest odpowiednikiem dawnej monarchii, która się nie sprawdziła (ostatnia ucieczka monarchii brytyjskiej jest tą kropką nad "i") i obecnie oligarchia światowa na powrót chce nam wprowadzić "królestwa" feudalne, a tacy ludzie jak JKM i jego kumple robią ludziom wodę z mózgu, pod dyktando tych feudałów którzy juz sobie podzielili ten świat w Europie na Euroregiony w na których zasiądą poszczególni "szlachcice".
  Czy UE dała kiedyś Polsce na daremno grubą kasę na inwentaryzację zamków, pałacyków, dworków itd. Wiele z nich już jest przejętych przez oligarchów polskich(?) którzy porobili sobie różnorakie związki magnatów(?) polskich.

  Ale opłacało się obalyć tą komunę
 • Autor
  Pan chce następnego stanu wojennego w Polsce?! Ustawa o bezkarności władzy działająca wstecz, nie wystarczy?
 • @Roman Klimczyk 04:24:15
  Jest takie powiedzenie - verba volant, scripta manet. W tłumaczeniu na j. polski znaczy: to co powiedziane, ulatuje z wiatrem, co napisane zostaje. Więc jak Łukaszenko pokaże publicznie bankowy papier z tymi propozycjami, jeszcze wierzyć nie będę, bo każdy papier sfałszować można. A Pan jak głupi dzieciak w bajędy Łukaszki wierzy i pieje z zachwytu nad politycznym krętaczem, nie lepszym od innych. Tak, z gęby tego białoruskiego wsiowego prostaka, krynica prawdy i źródło mądrości płynie :).
  Zaś co do lekarzy - NFZ rzeczywiście im płaci za każdy akt zgonu jak też za inne procedury medyczne. Pan pewnie myślał, że za darmo pracują a swoje rodziny manną niebieską żywią? "Potężne dodatki"? Doskonale znam środowisko lekarskie i płace w tej branży, więc zamiast ordynarnie zmyślać, niech Pan mi pokaże chociaż jednego, który w szpitalu jednoimiennym dostaje ten "potężny dodatek". Pańskie fantazje na temat ludzkiej bezmyślności też są bezpodstawne. 30 tys. grzywny za brak maski, każdego nauczy myśleć, co mu się lepiej opłaci.
 • @ele 08:11:10
  "GŁOSUJEMY TYLKO NA KONFEDERACJĘ !!!"

  Skoro taki z Pana fan Konfederacji, proszę mnie oświecić jak się ta afera skończyła. Bosak oddał chorej na raka ukradzione jej pieniądze z odsetkami, czy bez? https://miedziowe.pl/content/view/66193/78/
 • zadanie dla senatora; a mozna wiele zrobic;
  Janusz Sanocki, senatorze, pisze po imieniu i dodaje funkcje bo tak sie nazywa wolnych ludzi. Niewolnicy to pan, dr, prof itd.
  Przyjmuje twoja dobra wole w tym poscie i wogole. Doceniam dazenia do normalizacji. Ale musze zrobic wyklad na pare tematow.
  Wbrew temu co ktokolwiek twierdzi, konstytucja nie jest najwyzszym prawem a wogole jako taka nie jest prawem. Dopiero my wolni i swiadomi ludzie mozemy wyjac slawetne 2 artykoly i uznac je i tylko one, jako prawo wiazace obie strony. A szczegolnie art 30.

  Ustawy i dyrektywy ani zarzadzenia nigdy nie byly, nie sa ani nie beda prawami i to samo co z konstytucja. Dopiero gdy my wolni ludzie, Narod Polski, uznamy ze te dwa artykoly to nasze prawo to bedzie prawo. I to samo dotyczy ustaw. I na arenie miedzynarodowej to jest dobrze znany fakt i moge przytoczyc cytat najwyzszych sedziow High Court, ze jest tak jak mowie.

  Prawo prawie wylacznie jest umowa, kontraktem. Consensus facit legem. Wiec jesli art 30 jest oferta i my sie zastanowimy i zaakceptujemy to tworzymy prawo, wiazace obie strony, czyli administracje i nas ludzi.
  I na tej podstawie, juz prawnej, my przedstawiamy nasze naturalne prawa ktore ni mi ani tobie ale nam jako narodowi sluza i sa w harmonii z Natura.
  I tak bylo i ktos to popsul ale musimy to przywrocic ze my jako suweren, jako panowie, wynajmujemy sluzbe ktora ma obowiazki pieknie przedstawione w skrocie w art 30. I placimy im/wam za to. Tam jest w kontekscie ze i tez dbac o nasze najlepsze interesy.
  I teraz ile minister ma wladzy?
  Porownajmy przyjecie do pracy poslow i ministrow i prezydentow i kogokolwiek, do przyjecia do pracy ogrodnika, stroza, dyrektora naszej fabryki. Umawiamy sie wobec obowiazkow, wobec wynagrodzenia i wiadomo kto jest panem a kto wykonywac obowiazki.
  I co dalej. Czy stroz moze tobie wlascicielowi zabronic.... cokolwiek? A czy moze ci odmowic posluszenstwa? Moze a ty mozesz go na bruk wywalic.

  No wiec gdy minister przestaje zwazac na nasze prawa i polecenia i nasze najlepsze interesy, to lamie umowe z nami, czyli przestaje byc ministrem i nie przysluguje mu immunitet. A wtedy mozemy go i wywalic i oskarzyc jako Kowalskiego a nie jako ministra. A tez wymagac zwrotu pieniedzy za wykonywanie uslug wobec nas a sie uchyla.

  I zapraszam do dzialu prawa gdzie opublikowalem caly pakiet prawny czyli Zasady praw naturalnych az 5 + 3 filary, Sadownictwo i Ustroj.

  Tam wyjasniam czym jest prawo a czym bezprawie.

  Przy okazji sie odniose do systemu parlamentarnego. Zostal nam celowo narzucony w celach manipulowania nami. Demokracja dzisiejsza to jest marksistowska demokracja gdzie nikt nie jest za nic odpowiedzialny. Nam to nie jest potrzebne.

  Konkludujac, uwazam ze dopiero gdy oglosimy i jako narod oglosimy ze to jest nasze naturalne prawo, to wtedy mozemy na tej podstawie prawnej dzialac i zrobic porzadek. Stosujac bezprawie jakim jest system parlamentarny, ustawy, glosowania i caly system nie widze aby bylo mozliwe zaprowadzic praworzadnosc.

  Zapraszam do dyskusji i prosze podac email albo ja podam swoj tymczasowy i mozemy nawiazac kontakt roboczy i wyjasnic lub opracowac prawne sposoby wyjscia. Z problemu.
  Jesli chodzi o nowa, dopiero co narzucona nam religie to dawno cywilizacja Egipska wprowadzala strach ludu przy uzyciu niewidocznego Osirisa, a dzis tez przez niewidocznego Virusa.

  Polecam dr Cowan na temat immunity i szczepionek, ale tez jestem doktorem naturalnej medycyny, i powiem tak; Kto chcialby aby jakims cudem medycznym przedluzano jego zycie do np 486 lat ale pod warunkiem wszczepiania szamba i zmielonych ludzkich plodow, i malpich i rteci, i chodzenia na dializy co miesiac i wymiane krwi co roku i cala tablice Mendelejewa przyjmowac i byc podlaczonym do roznych urzadzen i sobie wstrzykiwac i sie meldowac tu i tam i nie moc tego i tamtego i sie caly czas bac i byc zaleznym od wszystkiego? I to wszystko wbrew Naturze.

  Czyz Natura nie jest madrzejsza, i nie odwoluje z tego swiata tych co nie potrafia o siebie dbac lub w jakikolwiek sposob sa slabi a robi miejsce dla tych madrzejszych i tych co sami o siebie dbaja?

  Na pewno wg dr Cowan, jesliby ktos kiedykolwiek wyprodukowal 100% bezpieczna szczepionke (niemozliwe) to i tak bysmy bardzo na zdrowiu ucierpieli bo to jest i tak wbrew Naturze.

  A szczepionki sa najwiekszym przestepstwem jakie nam szykuja.

  A tera w druga strone. Senatorze, jest ktos kto bardzo zarzuca senatorowi ze jest wolnosc itd. Sugeruje tego typu odpowiedz.
  Tak mozesz sie szczepic jesli w to wierzysz ale, musisz wziasc wszystkie co do jednego skutki tylko na siebie. Wiec, ty kupujesz za twoje pieniadze szczepionke, dajesz pelny immunitet lekarzowi, wylaczasz sie na zawsze ze swiadczen zdrowotnych i ubezpiecz sie sam prywatnie jesli takie ubezpieczenie znajdziesz a takich chyba nie ma i producenci nie daja zadnej gwarancji ani odszkodowan. Bo jest bezprawiem aby spoleczenstwo bylo obciazone skutkami twojej nieodpowiedzialnosci.

  A prawna strona tego jest taka ze wszystko co obowiazkowe to jest bezprawne i przestepcze.

  Mam nadzieje ze mamy dobrego senatora ktory dazy do tego co wolni Polacy. Odnosnie fotki na twoim blogu. Prawnie wg Magna Carta o ile pamietam art 61, mamy prawo odmowic posluszenstwa calej wladzy jesli naszym zdaniem wladze nie postepuja wedlug naszych polecen i oczekiwan i nie reaguja na nasze apelacje. I to jest bardzo dawna zasada wciaz stosowana w sadownictwie a nadana w 1215. A my dzis mozemy nieco lepiej postapic. Wykazac co jest prawem a co bezprawiem i tak nakazac odrzucenie bezprawia.
  Ja startowalem do izby nizszej w Au w 98 pod haslem; Standing for Justice.

  Janusz Sanocki, my Narod Polski przyjelismy twoja oferte abys mogl nam sluzyc to jest chronic naszych praw i interesow i placimy za ta usluge dobrze. Oprocz tego co wymienilem a tez i tego o czym wy rozmawiacie, jest jeszcze cos co bardzo mocno nam przeszkadza i jako mysle nie jedyny z My Polacy prosze o to abys zrobil wszystko comozna w Sejmie i poza, aby usunac ta mozliwosc.
  Protokoly Medrcow Syjonu, to jest ok 100 letni dokument; podrecznik jak syjonisci rzadza i beda rzadzic swiatem i Polska. Prosze sobie sciagnac gdyz wciaz jest dostepne na internecie a robia wszystko aby ukryc. I zapewnic ze wprowadzanie w zycie jakiejkoklwiek czesci z Protokolow ma byc uznane za wielkiego kalibru przestepstwo. Nawet sie chwala ze szczepionki uzywaja jako bron przeciwko nam. I uzyto jako probe efektywnosci i dokonano najwiekszej rzeczywistej pandemi w historii ludzkosci mordujac 100 milionow ludzi. A teraz robia to przymusowo. https://www.vaccinationinformationnetwork.com/vaccines-caused-1918-spanish-flu-which-killed-millions/
  Co ciekawe. Pojawila sie w usa w barakach zolniezy i po tym jak wszczepiono ta chorobe patrz ponizej i zabito w ten sposob pol Europy. A drugi raz sie pojawila i pech chcial ze tez po wszczepieniu tej choroby i tez w amerykanskich barakach wojskowych. Co za pech a przeciez sa one calkiem bezpieczne i te protokoly sa nieprawdziwe. A ludzie nie wiadomo czemu umieraja.

  I tak mysle ze Januszu nie bedziesz sie wdawal w to, kto to napisal tylko aby nic nie moglo byc wdrozone i kazdy kto swiadomie lub nie, wprowadza je, staje sie przestepca. Ja tu przytocze tylko 2 malenkie fragmenty ich. Kazdy w rzadzie kto ich nie zabroni, ten wspiera przestepczosc. Gdyby ich nie bylo to nie ma o czym rozmawiac, ale ze sa i sa wprowadzane to nalezy podjac akcje.
  https://sites.google.com/site/s24h7michalhryniewicki/91-protokoly-medrcow-syjonu/92-1-Protokoly-Medrcow-Syjonu-Doktryna-Lucyferianska-NWO-sludzy-lucyfera-satanisci
  Nie traćmy wiec czasu na dociekania ich pochodzenia. Nie w tym rzecz!
  Wartość "Protokołów" leży nie w ich pochodzeniu, ale w ich treści!
  Wyklad I. § 19. Terror
  Państwo nasze, krocząc drogą podboju pokojowego, ma prawo zastąpienia okropności wojny przez mniej dostrzegalne, ale więcej celowe egzekucje, przy których pomocy należy podtrzymywać terror, uosabiający do ślepego posłuszeństwa. Sprawiedliwa, lecz nieubłagana surowość, stanowi najważniejszy czynnik siły dla państwa; nie tylko dla zysku, lecz również w imię obowiązku, dla zwycięstwa przyszłego, musimy być wierni programowi gwałtu i obłudy. Zasada wyrachowania jest o tyle silna, o ile i środki, których używa. Dlatego też nie tyle przy pomocy samych środków, ile dzięki doktrynie bezwzględności osiągniemy triumf i oddamy wszystkie rządy we władanie pańszczyźnie naszego ,,nadrządu". Wystarczy, by wiedziano, że jesteśmy nieubłagani, a ustaną zaraz wypadki nieposłuszeństwa.
  Wyklad X
  § 18. Szczepienie chorób oraz inne podstępy żydowskie
  Wiecie doskonale, że dla stworzenia możności wyrażenia pragnień podobnych przez wszystkie narody, niezbędne jest mącić we wszystkich krajach stosunki narodowe i rządy aby przemęczyć ogół nieładem, nienawiścią, walką, a nawet męczeństwem, głodem, szczepieniem chorób, nędzą. Wówczas goje nie będą widzieli innego wyjścia, jak tylko oddanie się zupełnie i ostateczne pod władzę naszą. Gdybyśmy dali narodom wytchnienie, wówczas nie wiadomo, czy kiedykolwiek nastąpiłaby chwila upragniona.
  Na Daily Motions mozna obejrzec i sciagnac 1934 film Zyd Suss na faktach oparty jak oni potrafia rzadzic. Ale narod sie dosc pozno zorientowal i przywrocil praworzadnosc. Jest on z napisami pl i chyba w 5 czesciach 15-55.
 • @Roman Klimczyk 04:24:15
  Widac ze myslisz, a to dobry poczatek. a moze bys tak wyszedl z kwadratu myslowego? Zapraszam do dzialu prawa, tam prosze zapoznaj sie z prawami i zasadami administracji, i nie ma co biadolic ale robic co wiemy ze jest dobre.
  Chcesz to zobacz moj komentarz tutaj a odwiedz moje posty na dziale prawa. Tak jesli zdecydujesz to mozesz stac sie guru w prawie naszym nauralnym i dzialac skutecznie.
  Slowa i dobre slowa to jedno ale trzeba ludzi aby to wdrozyli w zycie. I nie zaczynajmy od 40mln ale od garstki tych co potrafia zmienic wiare w propagande na fakty i dzialac. Tylko tak jak potrafimy a nie mniej ani wiecej.
  Jednoczmy sie z wolnymi ludzmi swiata, z niemcami, rosjanami, bialorusinami, wegrami itd. Bo wrog sie przeciwko nam zjednoczyl.
  I jak widzisz wrog uzywa caly czas mini nukes a my co? Patrzymy i nic nie robimy?
  A ktos musi powiedziec ze emperor is naked czyli kto jest przestepca i wrogiem ludzkosci.

  Tworzmy sady nasze sprawiedliwe. WYrzucmy smieci z naszej glowy i zacznijmy zyc faktami.
  Pieniadz to sprawa umowna. Czy to ci daje cos do myslenia? A co najmniej aby sie tym nie przejmowac tylko prawem czyli wolnoscia a umowimy sie na nasze pieniadze. A rozkradaniem sie nie martw bo wrog chce abys sie martwil.
  Czy dlugo sie nacieszysz skradzionym traktorem gdy go kupisz od zlodzieja?
  To samo i z grubszymi sprawami. Prawo jest prawem. Przywrocmy go. Idz prosze i sie z nim zapoznaj i rozpowszechniaj.
 • @Jan Paweł 09:41:04
  Papierzu, to co tylko ty nie wiesz co z dziecmi robia? Kochaja je.

  I prosze wasza wysokosc sie raczy oswiecic przez kilkukrotnie obejrzany i przemyslany serial dokumentalny https://archive.org/details/EUROPATheLastBattle - EUROPA – The Last Battle ~ The Full Documentary (2017)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930