Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
232 posty 0 komentarzy

Okiem Suwerena

Janusz Sanocki - Spostrzeżenia parlamentarzysty

A dobrze wam tak !! ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Od dwu lat PiS wali w Polaków propagandą sukcesu – jak to budżet dobrze stoi, jak vat wpływa itd. Z drugiej strony, trzeba powiedzieć -kupują głosy wyborców za ochłapy rzucane grupom społecznym, - istotnym z punktu widzenia strategii wyborczej.

A dobrze wam tak!

Ech, jak miło było oglądać i samego Pana Prezydenta Andrzeja, i Premiera Mateusza i minister Rafalską - jak się gimnastykują - przed matkami dzieci niepełnosprawnych protestującymi w Sejmie!
Nasi Umiłowani Przywódcy, (cytat z Michalkiewicza), wili się jak piskorze - nie wiedząc jak wytłumaczyć matkom, dlaczego one nie dostały od rządu Dobrej Zmiany jeszcze pieniędzy na utrzymanie dzieci niepełnosprawnych, które ukończyły 18 lat?

Postulat ten jest zgłaszany przez rodziców dzieci chorych od lat i jakby nie krytykować różnych form socjalu, to trzeba przyznać że akurat jest to postulat słuszny. Gdyby bowiem to dziecko dać do jakiegoś zakładu opiekuńczego, to koszty jego utrzymania byłyby z dziesięć razy wyższe. A tu nie dość, że opiekują się nim bliscy, to jeszcze państwo, które wspiera wszystkich dookoła, o nich akurat zapomniało.

Po aferze z nagrodami dla ministrów - PiS w panice, rzucił różnym grupom społecznym pieniądze.
A to przedsiębiorcy (ale ci najmniejsi) maja mieć obniżkę składek ZUS, a to „babcia pani Ani” ma mieć windę na czwarte piętro, a wszystkie dzieci, mają dostać po trzy stówy na tornistry.

Te podarki miały wyraźny związek z paniką i lecącymi w dół sondażami PiS, ale żeby zatrzeć ślady (tylko Indianie chodzą bez śladów)

Premier opowiadał o tym, że budżet jest w znakomitej formie, że uszczelniliśmy dziurę watowską, że gospodarka kwitnie. Do tego minister Brudziński daje podwyżki policjantom, a Pani Minister Zalewska nauczycielom.

Członkom rad nadzorczych spółek skarbu państwa wydelegowanych na te stanowiska przez partię podwyżek nie trzeba dawać bo oni się z tych ubożuchnych setek tysięcy na miesiąc jakoś wyżywią.

Podobnie jak rząd, który – choć odda nagrody na Caritas – też jakoś tę dziurę wypełni, niewykluczone że z milionowych funduszy jakie partia dostaje z budżetu.
W tej optymistycznej atmosferze trudno się dziwić matkom niepełnosprawnych dzieci, że wdarły się do Sejmu i zrobiły rządzącym siurpryzę.

I - jak obserwowałem transmisje w TVP Info - rozmowa matek z Umiłowanymi Przywódcami, wcale nie przebiegała w atmosferze wzajemnego zrozumienia.
Prawdę powiedziawszy ani premier, ani minister Rafalska, ani pan Adrian niewiele mieli do powiedzenia.
Zaciukali się, coś tam mamrotali, coś wymyślali na poczekaniu ale matki były nieugięte.
I – wyznam to z pewnym wstydem – wcale nie było mi żal naszych Umiłowanych Przywódców.

Od dwu lat walą w Polaków propagandą sukcesu – jak to budżet dobrze stoi, jak vat wpływa itd. itp.
A z drugiej strony, niestety trzeba to powiedzieć – po prostu kupują głosy wyborców za kolejne ochłapy rzucane tym grupom społecznym, które uznają za istotne z punktu widzenia strategii wyborczej.

Jest to oczywiście polityka zgubna bo po pierwsze stanowi antytezę normalnego rozwoju i normalnego społeczeństwa.

Państwo nie jest od tego, żeby utrzymywać obywateli.
Bo państwo niczego nie wytwarza.

Musi zabrać jednym obywatelom, żeby dać innym. Jest jasne, że pewne osoby czy grupy muszą być objęte opieką publiczną, ale zgodnie z zasadą pomocniczości opieka ta powinna być ulokowana jak najniżej w strukturze publicznej.

Najpierw powinna radzić sobie rodzina, potem – jeśli jest taka potrzeba – powinna pomagać gmina, powiat w rzadkich tylko wypadkach samorząd wojewódzki.

A państwo dopiero w jakiejś ostatecznej ostateczności. PiS we własnym politycznym interesie odwrócił tę kolejność i rzuca pieniądze jednocześnie trąbiąc: „Widzicie! To my wam dajemy lizaki!”

I wszystko szło jak w najlepsze, a tu w Sejmie pojawiły się matki niepełnosprawnych dzieci i sprawa się rypła.

Okazało się, ze żadnej spójnej polityki społecznej nie ma. Ba i „piniendzy” nie ma jak za Jacka Vincenta.
Jak zwykle bywa liderzy PiS rzucili na prędce, w panice kilka propozycji. Premier zapowiedział wprowadzenie specjalnego podatku który płacić mieliby najbogatsi, a także wpisanie praw tej grupy niepełnosprawnych do nowej konstytucji.

Kiedy słucham tego rodzaju propozycji zastanawiam się – po co ja z tą komuną walczyłem? Po co?

Janusz Sanocki - Poseł

KOMENTARZE

 • Zgadzam się
  Dałem 1* za głupotę. Nie trzeba było walczyć. Trzeba było zostać "słupem" dla WSI. Dzisiaj mógłby pan być polskim oligarchą, miliarderem, może nawet billionerem przy pańskich zdolnościach. Mógł by pan założyć jakąś fundację i sypnąć lekką ręką kilkadziesiąt milionów na ten zbożny cel. A PIS nie musiałby teraz "rabować" Polskich bogaczy.
 • @Casey 02:59:50
  Zakład, że rudzielec przylezie do sejmu do protestujących?
  Taki był plan od początku, dobrze że Andrzej Duda i Morawiecki od razu zareagowali bo piękna ustawka po Tuska została spalona.
  Lipa
 • Autor
  Tak sobie myślę, że te "szajbusy-bajbusy" mogą wkrótce do Parlamentu przyprowadzić psy i koty ze schronisk i "japy" drzeć , że PIS nie wspiera schronisk dla zwierząt.
 • @Husky 08:00:41
  Żydowski pojebie, przegiąłeś. Ja tej sytuacji nie znam z książek tylko z autopsji. Taką sytuację mam w domu i wiem co to znaczy. Nazywanie ludzi, którzy naprawdę są w sytuacji nie do pozazdroszczenia "szajbusy-bajbusy" jest wyjątkowym żydłackim sqrwieniem. Oczywiście nie będziesz protestował gdy pieniądze pójdą na żydowskie kirkuty, bo to przecież twoi...
 • @nikander 08:09:51
  //Żydowski pojebie, przegiąłeś. //

  // "szajbusy-bajbusy"//
  to o Posłance
  jak nie wiesz to zamknij dziób Żydowski pojebie
  EOT
 • @Husky 08:15:39
  Nie prezentuj swojej empatii nabytej podczas uboju rytualnego. Rzytowskie Qrwy- WWWWOOOONNNN!!!!
 • @nikander 08:21:14
  A gdzie byleś w czasie gdy szajbus-wielgus kilkanaście dni temu wspierała protest w sprawie aborcji własnie takich dzieci.Co więcej nawet o eutanazji legalnej mówiła.
  Gdzie ?
  Cynizm wylewa się z was hektolitrami.
  Przez ile lat nikt nie protestował i dlaczego
 • Autor
  Wcześniej Czarny Protest, teraz lansik przy niepełnosprawnych.
  Ot Joanka.

  https://pbs.twimg.com/media/DbcrrYPV4AEJKQi.png
 • @Husky 08:28:33
  Gdybyś rzytowski parszywcu miał odrobinę wychowania to przeprosiłbyś wszystkich, którzy twoim wpisem mogli poczuć się urażeni. Jednak jak na rzytowską qrwę przystało próbujesz wkręcić mnie w jakieś wasze rzytowskie przepychanki. Ja mówię o tym co jest w tej notce. Wystarczy!
 • @nikander 08:21:14
  Ale z pana nerwus.

  Przez prawie dwa lata pracowałem w jednej z firm w USA w New Haven w stanie Ct.
  W tejże firmie pracowały dwie ,,głupie: jedna z chorobą Dauna, druga też psychicznie przetrącona. My zdrowi pracowaliśmy po osiem godzin dziennie, one tylko po sześć 9 tak chyba dopuszczała ustawa federalna). Pracowały przy sortowaniu wytwarzanym przez fabrykę asortymencie. Ile zarabiały na godzinę nie wiem i czy firma miała z tytułu zatrudnienia tych niepełnosprawnych pracownic jakieś ulgi podatkowe też nie wiem.
  Patrząc na zdjęcie w nagłówku i na obrazki pokazywane przez naszą TV zastanawiam się dla czego nasze państwo i my wszyscy mamy na nich płacić. Czy dla tego że mają powykrzywiane twarze, siedzą na wózkach, lub zgrywają się na niepełnosprawnych?
  Kiedyś w czasach Gierka zdarzyło mi się być w mieszkaniu niewidomego. Człowiek siedział na stołku i pracował w systemie chałupniczym.
  Mógł pracować?
  Mógł.
  Dla czego dzisiejsi niepełnosprawni nie mogą?
  Inna sprawa, dajcie kobietom z niepełnosprawnymi dziećmi pełne wynagrodzenie, a znajdą się takie cwaniary co będą kombinować jak urodzić sobie kalekę i żyć na koszt społeczeństwa.
  Kennedi podpisał w swoim czasie ustawę dającą czarnym kobietom z dziećmi kartki żywnościowe. Od tamtej pory mało która ma męża ,,na papierach”, za to dzieciaków ile się tylko da.
  No i Ameryka robi się czarna.
  Oby u nas za sprawą ustępstw dobrej zmiany, Polska nie zaczęła się robić krajem ludzi niepełnosprawnych.
 • PiS-iory
  http://i65.tinypic.com/122ytxs.jpg
 • @nikander 08:49:35
  //Gdybyś rzytowski parszywcu miał odrobinę wychowania to przeprosiłbyś wszystkich, //

  Empatii dla niepełnosprawnych mam wiele. Nie mam jej dla tej posełanki. Sprawdź, jak głosowała w sprawie jednorazowego świadczenia 4000+, o jej udziałach w czarnych marszach nie wspominając. Hipokryzja w czystej postaci. Łykasz jak pelikan tę hucpę JSW.
  Nie empatia, ale hipokryzja gra tu pierwsze skrzypce!

  Tez mam rzytowski parszywcu niepełnosprawnego w rodzinie.
  Jakbyś miał i ty trochę empatii to nie pisał byś takich bzdur. Nawet tyle dla nich nie zrobiłeś, a chcesz durnotą zabłysnąć. Wstyd i brak jakiegokolwiek i do kogokolwiek szacunku.

  Wystarczy ?
 • @Husky 09:00:34
  To sobie nie mniej empatii dla posłani, gdy notka będzie właśnie o tym. Życzę Ci abyś został popity do nieprzytomności i przykuty nawet nie do wózka a do łóżka. Życzę Ci abyś nie mógł ręką sięgnąć po jedzenie i samodzielnie się wyróżnić. Ja tę sytuację mam na co dzień.
  A posłance to możesz dokładać tylko uważaj z tymi "szajbusami-bimbusami" bo w mordę dostaniesz.
 • @Oświat 08:56:09
  A gdzie był wtedy gdy taki protest 4 lata temu byl w sejmie.
  Może przypomnimy tu niektórym jak to było :

  Stefan Niesiołowski o proteście okupacyjnym w Sejmie: "Nie można ustępować takim ludziom, to oznacza koniec demokracji"

  Nie jest właściwą metodą okupowanie sejmowego korytarza, pokazywanie się z chorym dzieckiem i krzyczenie: „natychmiast żądam pieniędzy”. To szantaż – mówi w "Bez autoryzacji" w Sejmie poseł PO Stefan Niesiołowski.

  To jest rodzaj szantażu moralnego. Nie chcę mówić ostrzej, bo te osoby spotkała jedna z największych życiowych tragedii, jakie można sobie wyobrazić. To jest tak, że za chwilę przyjdą do Sejmu ludzie, którzy opiekują się starymi i niedołężnymi, i też będą domagali się pieniędzy. To jest droga w bardzo złą stronę. Nie jest właściwą metodą okupowanie sejmowego korytarza, pokazywanie się z chorym dzieckiem i krzyczenie: „natychmiast żądam pieniędzy”. To szantaż.

  PODZIEL SIĘ [468]  TWEETNIJ
 • @nikander 09:09:40
  Dokładnie tego samego tobie życzę.
  Dokładnie
  I nie strasz bo się zesrasz i kto być ci te suche gałązki rozmachał
  Spadaj !!!
 • @Oświat 08:56:09
  No to mamy kolejnego liberała. Ludzie "zgrywają się na niepełnosprawnych" i z rozmysłem rodzą debili aby z nich żyć. Wiem Romowie nawet deformują swoje dzieci aby lepiej nadawały się do żebractwa, ale 99% ludzi to ludzie normalni!!!!
  Życzę ci tylko tego aby nie dopadła Cię szara rzeczywistość.
  Czasy Gierka, to były takie czasy w których o niepełnosprawnych się dbało. Było minęło.

  Kuuuuurrrrrwaaa, mamy na gadające ławki, mamy na żydowskie kirkuty, mamy na pomniki Kaczyńskiego w każdej pipidówie, a nie mamy dla Polaków. To po jaką k... mamy państwo, które nie potrafi pomóc najbardziej potrzebującym?
 • @nikander 09:16:44
  Tak właśnie wygląda POPIS-owe szambo od okrągłego stołu i nic tu nie poradzimy .Pozdrawiam.
 • Wystarczy przypomnieć dwie wypowiedzi Janosika Morawieckiego
  Dzięki wyższym wpływom z podatku VAT, dzięki uszczelnieniu systemu podatkowego możemy sfinansować programy socjalne 15.04.2018

  Niepełnosprawni najmocniej potrzebują naszego wsparcia i naszej troski dlatego zaproponujemy specjalną daninę solidarnościową 20.04.2018

  Od razu widać, że w panice kręcą i mataczą.
 • Polsce potrzebne jest CBJ i to koniecznie natychmiast !!!
  Polsce koniecznie potrzebne jest CBJ i to natychmiast !

  Przeczytałem tą wypocinę Sanockiego i wszystkie komentarze. To prawdziwy horror! Najbardziej mnie rozbawiła refleksja Sanockiego, że żałuje, iż załapał się z innymi dyzmokratami do paplamentarnego żłobu.

  Oczywistym jest przecież, że dyzmokraci nie są zainteresowani żadną spójną wizją państwa i państwową metapolityką. Przez trzy dekady nawet nie stworzyli koncepcji narodu a więc także nie mogą mieć etyki życia społecznego i gospodarczego (ekonomii).

  Wrzaski na temat wyrwanych z kontekstu problemów są wyłącznie bełkotem szaleńców. Dlatego uważam, że powołanie CBA, ABW, CBŚ, i innych policji to za mało. Polsce jest pilnie potrzebne CBJ czyli Centralne Biuro Jebniętych.

  Pierwszym zadaniem CBJ powinno być wykrycie wszystkich oznak chorób umysłowych w "naszym prawie" a zwłaszcza w Ustawie Zasadniczej, albowiem Konstytucja RP uchodzi w "naszym" systemie za wyłączne źródło prawa.
  Już preambuła do tegoż dokumentu odsłania nam, że autorzy jego cierpieli ma gnostyckie i manichejskie dewiacje, albowiem zapisali, iż Pan Bóg ma konkurencje i dobro, piekno i prawdę można wywodzić również z innych źródeł. To absurd!

  Konstytucja III RP to wielka księga absurdów, w której błąd i herezja pokryta jest niepoliczalnymi intarsjami kolejnych błędów i herezji, włącznie z błędami antropologicznymi największego rodzaju oraz z pychą bliską samemu Szatanowi! Otóż Ustawa Zasadnicza twierdzi, że stworzenie (naród) jest suwerenem. Natomiast ów "suweren" może przegłosować, za pośrednictwem swoich przedstawicieli (dyzmokratów), nawet Prawo Naturalne oraz w całości zakwestionować prawo Boga i etos Boga czyli Prawo prawdziwego Suwerena, którym jest Bóg Stwórca !

  Absurd zapisany w prawie musi się przekładać na absurdy w życiu całego państwa i całej populacji III RP, o której trudno rzec, iż jest na tym etapie dziejów narodem i społeczeństwem.


  Na miejscu Sanockiego, gdybym tak żałował jak on bycia dyzmokratą, to zrzekłbym się diety poselskiej na rzecz niepełnosprawnych. Więcej w nich bowiem, w tych cierpiących ludziach kalekich, cech prawdziwego człowieka niż w Sanockim, który by bliźniemu chleb z ust wyrwał i jeszcze by ów czyn nazwał "walką z komuną" lub "polityką".

  Sanocki "bij słabszego do upadłego" !!!! TAKA JEST BOWIEM IDEOLOGIA CZERWONYCH !

  Przypomnijmy tylko, że III Rzesza zgodnie z ideologią zdrowia, według koncepcji nazistów, mordowała chorych (niepełnosprawnych) i głosiła, że niepełnosprawny zżera chleb zdrowym co powinno być zakazane i jest ciężarem dla państwa, które utrzymuje nieproduktywne członki.

  Gdy patrzę na sprawę Tomasza Komendy skazanego za niewinność na 25 lat więzienia, to widzę podobieństwa pomiędzy III Rzeszą a III RP. III Rzesza mordowała bez owijana w bawełnę przewlekle chorych i niepełnosprawnych, zaś III RP robi to samo czyniąc z nich kozłów ofiarnych wymiaru sprawiedliwości i zastępczych "przestępców". Natomiast obozy koncentracyjne przenosi sie do polskich domów, w których trwa gehenna rodzin pozbawionych środków do życia i przeżycia. To dopiero wyższa szkoła jazdy ludobójstwa, w której eksterminację chorych przesuwa się na odcinek domowy. (W każdym domu obóz koncentracyjny ! )


  Tylko nowa elita naprawi Polskę (dr Jan Przybył)
  https://www.youtube.com/watch?v=iMCKVrGiRzw

  O szkodliwości protestantyzmu i zaletach katolicyzmu (G. Braun)
  http://nczas.com/2018/04/16/tylko-u-nas-grzegorz-braun-o-szkodliwosci-protestantyzmu-i-zaletach-katolicyzmu-to-kosciol-katolicki-zrodzil-korone-polska-a-zatem-i-narod-polski-video/
 • @Zawisza Niebieski 10:59:16
  Jest mi źle.
  Dlatego żądam by Jarosław Kaczyński natychmiast przybył do mnie celem przedyskutowania niezbędnej poprawy.

  https://pbs.twimg.com/media/Dbc3hGRX0AAPVXz.jpg
 • @Husky 12:13:31
  To twoje zdjęcie? Rzeczywiście w tej Anglii w ciężkich warunkach ci się pracuje. Ale Kaczyński "nasz skarb narodowy" nie przyjedzie do ciebie, on boi się latać, z domu nie wychodzi bez 1300 policjantów, gdyby chciał do ciebie polecieć, to w Polsce policjantów by zabrakło. A poza tym jak w tej Anglii by się dogadał, przecież on po polsku słabo mówi a w obcych językach ani be ani mee.
 • @Zawisza Niebieski 12:21:51
  Co Ty opowiadasz, że boi się latać...
  Ostatnio był w Watykanie:

  http://i68.tinypic.com/bgzims.jpg
 • @Zawisza Niebieski 12:21:51
  Za to ty wykształcony polonista
  "miszcz" ortografii
  Nie błaznuj, bo znów znajdziesz się w "sondarzu" mundrych inaczej
 • ŚWIAT I LUDZIE
  Śmiesznym jest ocenianie działania rządu nie rządu na podstawie ich działania ,w systemie wielopartyjnym .Czy dwu partyjnym?Mniejsza o to kiedy 10 komentatorów kawałka na temat czy bez.Zaczyna awanturę między sobą na temat wyższości swoich własnych poglądów .Panowie to jak my mamy budować NOWE Stare kapitalizm i komunizm to ten sam układ w innym papierku erzac czekolada w sreberku i używanym papierze toaletowym .A może by tak merytorycznie na temat a jeszcze lepiej szukać rozwiązania wspólnie a nie jak muchy plujki?Tak naprawdę czym Wy się od Nich różnicie?
 • @Husky 12:31:54
  Mówisz o tym sondażu, coś wczoraj Kulę Lisa w jajo zrobił? Pocieszny to ludek. Wystarczy coś złego na Tuska napisać a ten łapie jak ślepy bociek zdechłą żabę. Zaraz wierzy i rozpowiada. Zero krytycyzmu, zero oceny.
 • @Robik 12:29:07
  TWarze zdrajców:


  http://i68.tinypic.com/2yxly06.jpg
 • @nikander 08:09:51
  ,,To po jaką k... mamy państwo, które nie potrafi pomóc najbardziej potrzebującym?"...
  Był czas że miałem zakład rzemieślniczy pod szyldem i nadzorem wojewódzkiej spółdzielni inwalidów.
  Czasy były PRL, komunizm, gospodarka planowa i sterowana odgórnie inaczej się nie dało, dziś jest wolny rynek, wolność i demokracja, a ty jesteś ekspert od finansów, ekonomi i odwróconych płatności do tyłu. Wziąłbyś w ramach tej wolności i demokracji i tych odwróconych płatności i umów wzajemnie kontrolowanych założył taką spółdzielnię inwalidzką i dał robotę tym wszystkim niepełnosprawnym. Sam jeden mógłbyś sprawę rozwiązać i przejść do historii jako drugi Soros dobroczyńca.
  Po co zwalać na państwo i na ten biedny rząd co nas strzyże podatkami i robi za dobrą zmianę.
 • @Oświat 14:43:48
  To mówisz, że jest "wolny rynek, wolność i coś takiego jak "demokracja"...
  Naprawdę?
  Ale mnie nabrali...
 • @Zawisza Niebieski 13:14:24
  Nie błaznuj, bo znów znajdziesz się w "sondarzu" mundrych inaczej
 • @Oświat 08:56:09
  Bredzisz jak pokręcony. Nie wszyscy niepełnosprawni nadają się do pracy; niektórzy nawet nie potrafią,albo nie mogą, wykonywać podstawowych czynności, a więc nawoływanie o zatrudnienie niepełnosprawnych zamiast wypłacenia zasiłków jest odwracanie kota ogonem. Oczywiście, dobrze by było, aby ci niepełnosprawni, którzy mogą pracować, mieli pracę, ale czy nawet wszyscy pełnosprawni, którzy chcą i mogą pracować, mają pracę?

  Jak chodzi o pracę, jak to nazwałeś, "głupich", to też widziałam taki przykład na źywo: osobnik przychodził na kilka godzin, robił co mu kazano i nie dość, że trwało to cztery razy dłużej niż powinno, to jeszcze potem wszyscy musieli po nim poprawiać, albo robić od nowa. Ale pracował i się nazywało, że jest zatrudniona osoba niepełnosprawna. Działania pozorne - socjalizm zawsze w nich przodował.
 • @Robik 13:30:27
  Nic dodać, nic ująć.
 • @Oświat 14:43:48
  Gdy będę zakładał fabrykę dla ultraliberalnego bydła to Szanownego Pana zatrudnię tam w pierwszej kolejności i bez protekcji.

  Tymczasem nie wypinam d... na premiera i prezydenta, że dostrzegli ten problem. Jeszcze żyję i jeszcze pomagam, tylko co będzie potem? Tego ultraliberalne bydełko jakoś zrozumieć nie potrafi.

  Nie jest tak, że nie widzę pozytywnych stron obecnego rządu. Umożliwienie działalności nierejestrowanej pomoże niektórym sprawnym inaczej pomóc samemu sobie. Jak dotąd mieli niewielką szansę zarobić coś ponad ZUS i podatek.
 • @nikander 08:09:51
  W końcu mogę się z Panem w pełni zgodzić.
 • @Oświat 14:43:48
  Po co zwalać na państwo i na ten biedny rząd co nas strzyże podatkami i robi za dobrą zmianę.

  Jasne! Państwo i ten biedny rząd ma wyższe cele: finansowanie z budżetu obcych firm i banków, przyznawanie zabezpieczeń społecznych Ukraińcom i Żydom, finansowanie Ukrainy i krajów zagrożonych uchodżtwem, produkowanie wdzięcznych i dobrze opłacanych biurokratów. Niepełnosprawni w Polsce niech sami sobie radzą. Mamy lyberalizm i wolność gospodarczą.
 • @Oświat 14:43:48
  Nic tak dobitnie nie pokazuje, w jaki sposób powiatowe celebrytki "opiekują" się swoimi dziećmi, jak ten cyrk, które kosztem dzieci urządziły w sejmie. Dzieci są mięsem armatnim, maczugą, którą wywijają na lewo i prawo.

  ps.

  Brytyjska para książęca to jednak szczęściarze. Najpierw poczęli dziecko, nie zlepek komórek, teraz urodzili chłopca, a nie gendero - bezpłciową istotę.
 • @wercia 19:08:28
  Gdyby dali dodatkowe zasiłki niepełnosprawnym, to byście pisali, że PiS w obrzydliwy sposób kupuje wyborców.
 • @AlexSailor 17:22:08
  https://pbs.twimg.com/media/DbfEe_EX0AAYgSG.jpg
 • @Husky 19:40:02
  Ale mi się dostaje z każdej strony.
  Słusznie, niesłusznie, niech walą we mnie ile wlezie, lubię taką nawalankę.
  A przy okazji zapraszam do obejrzenia kilku obrazków, też niepełnosprawni, tylko chyba nie z Polski.

  http://www.powiatbrodnicki.pl/fotosy/newsy/sport/paraolimpijczycy01_700.jpg
  http://www.malopolska24.pl/wp-content/uploads/2012/03/DSC_1407.jpg
  https://demotywatory.pl/uploads/201108/1314972868_by_WojtekSP2_600.jpg
  http://bi.gazeta.pl/im/af/1e/11/z17951407V,Miniigrzyskach-Osob-Niepelnosprawnych---emocje-i-w.jpg
  No i co panowie i panie na to?
  Można?
  Można.
  Ale niektórzy lubią darmochę.
  Po kasę każdy chętnie łapę wyciąga.
  Ja to nazywam żebraniną, dziadowaniem.

  https://demotywatory.pl/uploads/201212/1356875056_nijyh5_600.jpg
 • @Oświat 19:59:25
  Kancelaria Sejmu zaprosiła fizjoterapeutów oraz rodziców i ich podopiecznych do specjalnie przygotowanego pokoju w Domu Poselskim. Protestujący w Sejmie niepełnosprawni i ich opiekunowie ofertę odrzucili, argumentując to "brakiem zaufania"
  PAP


  Cyrk na kółkach.
  Protestujący w sejmie opiekunowie osób niepełnosprawnych odrzucają przygotowany pokój w Domu Poselskim gdzie mogliby skorzystać z pomocy fizjoterapeutów.
  Narażanie zdrowia dla pieniędzy...
  Zawsze podziwiałam i szanowałam Was za to co robicie teraz................ wami gardzę
 • @Oświat 19:59:25
  A to pamiętasz ?

  https://pbs.twimg.com/media/DbfEPHTWAAARdFd.jpg

  mamy powtórkę z rezydentów , te same twarze
 • @Oświat 19:59:25
  Nowoczesna kwadratura koła ...

  https://pbs.twimg.com/media/DbdpZj8W0AA79qe.jpg
 • @Husky 20:18:35
  Widać choroba i upośledzenie dzieci pada również na rodziców, przykre ale jak widać prawdziwe !!! Kiedy Marszałek Sejmu zakończy ten cyrk. Dość robienia z Sejmu domu opieki społecznej. Czy okupacja Sejmu jest zgodna z prawem. Jeżeli nie to łamiący prawo powinni być ukarani. Prawo jedno dla wszystkich. Podobno nie ma świętych krów. Słuchając protestujących w Sejmie opiekunów (rodziców) niepełnosprawnych odnoszę wrażenie, że są sterowani przez lewactwo sorosowe. Propnuję zimny okład żeby obniżyć temperaturę. "Niepełnosprawni" to nowa partia polityczna na miejsce Nowoczesnej ?? Czego to agentura pruska i koszerni nie wymyślą ?? POgonić to tatałajstwo a Rycha Kameruna i Wielgus POsłać jako salowego i salową. Syf z sejmu robicie. Czas skończyć z wpuszczaniem różnej maści oszołomów. Mamy już dość tych niepełnosprawnych z KOD. Ech ty powoli głupiejący PiSie, kiedy się nauczysz, że nie rozmawia się z pistoletem przyłożonym do głowy, w tym proteście chodzi o wszystko oprócz dobra tych niepełnosprawnych, ich opiekunowie są zmanipulowanymi durniami, lub traktują swoich podopiecznych jak żywe tarcze.....Zaczyna wyglądać to obrzydliwie, kiedy osoby którym powinno zależeć wyłącznie na poprawie sytuacji swoich podopiecznych a zaczynają grać politycznie dobrem tych podopiecznych. A ta cała Iwona Hartwich chamowata i wyszczekana baba bez kultury to polityk, to jest prowokacja ona chce kasy na wyjazdy [ Egipt Chorwacja itp. ] Bawcie się tak dalej opiekunowie. Szczujcie i plujcie na polski rząd w rytmie tamtamów TVN 24 i gazety Wyborczej. Wrócą do władzy bandyci z PO to dostaniecie kasy.....płaczą na PiS ale jak 8 lat PO/PSL ich olewało to TVN i TVP-PO nie nadawało bo niewygodne było. Bajki dla zmielonych.
 • @Husky 19:46:02
  Tych zwyrodniałych opiekunów wyrzucić na zbity pysk z Sejmu, do czego to podobne żeby chorzy leżeli pokotem na posadzce bez możliwości elementarnej higieny.Taki protest wpisuje się w element walki opozycji z rządem, to już zakrawa na paranoję tych z nowo i peło...
 • @Husky 19:46:02
  To śmierdzi szantażem. Zawsze budzą się z roszczeniami, może słusznymi, kiedy rządzi PiS.
 • @Oświat 19:59:25
  Pistorius to także morderca, niepełnosprawny morderca, jak ten ostatnio z Nashville.
 • @Husky 20:18:35
  A to już jest przegięcie to co zobaczyłem i co usłyszałem. Te baby są bezczelne wręcz. Ludzie przepracowali ciężko ok 40 lat i dostają na rękę ok 1300 zł emerytury, a widzę pazury zrobione na tiptop. Drą mordy. Rząd wyciągnął rękę, zadeklarował, a one na chama. To ustawka i tyle. Takie mam teraz zdanie. Nie dać im nic.
 • @Husky 20:13:25
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15245700451d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg

  Emocje biorą górę. Zobacz co zrobili protestujący w Sejmie rodzice. Rzeczniczka rządu przyszła dziś do protestujących w Sejmie RP rodziców osób niepełnosprawnych. Przyniosła wypracowane z przedstawicielami osób niepełnosprawnych porozumienie dotyczące podniesienia renty socjalnej do poziomu najniższej emerytury. Spotkało się to z nerwową reakcją matek protestujących w sejmie. Oceniły, że „postulaty ws. renty socjalnej i dodatku rehabilitacyjnego są nierozerwalne. Wszystko albo nic powiedziała jedna z kobiet i odesłała rzecznik rządu z kwitkiem. Czy tu naprawdę chodzi o dobro ich dzieci? Zobowiązanie do podniesienia z dniem 1 czerwca renty socjalnej do poziomu najniższej emerytury - taką m.in. propozycję porozumienia w sprawie wsparcia osób niepełnosprawnych przedstawiła we wtorek protestującym w Sejmie rzeczniczka rządu Joanna Kopcińska. Przywiozłam propozycję porozumienia w sprawie wsparcia osób niepełnosprawnych przez Radę Ministrów, zawarte pomiędzy Radą Ministrów, reprezentowaną przez panią minister RPiPS Elżbietę Rafalską, zarazem przewodniczącą Rady Dialogu Społecznego oraz pełnomocnikiem rządu ds. osób niepełnosprawnych Krzysztofem Michałkiewiczem, a przedstawicielami środowiska osób niepełnosprawnych powiedziała rzeczniczka rządu. W tym porozumieniu jest zobowiązanie do podniesienia z dniem 1 czerwca tego roku wysokości renty socjalnej do poziomu równego najniższej emeryturze i - jako załącznik - jest projekt ustawy – dodała.

  Przekazała zaproszenie dla przedstawicieli protestujących do podpisania porozumienia. Spotkało się to z nerwową reakcją.To nie jest dla nas porozumienie. Postulaty ws renty socjalnej i dodatku rehabilitacyjnego są nierozerwalne powiedziała jedna z przedstawicielek protestujących.
  Wszystko albo nic dodała któraś z kobiet. Nie spełniła pani naszych postulatów, więc dziękujemy i życzymy miłego dnia mówiła inna z matek.
  Nie chcemy tego krzyczała pierwsza z kobiet.

  Niektórzy internauci nie mają wątpliwości:

  Wg mnie panie szukają tylko zadymy KROPKA pic.twitter.com/IUTlZ755sR

  — PikuśPOL ?? ?‏ (@pikus_pol) 24 kwietnia 2018
  Rodzice i opiekunowie osób niepełnosprawnych, którzy protestują w Sejmie wraz z podopiecznymi, domagają się realizacji dwóch głównych postulatów. Pierwszy z nich to wprowadzenie dodatku rehabilitacyjnego dla osób niepełnosprawnych, niezdolnych do samodzielnej egzystencji po ukończeniu 18. roku życia, w kwocie 500 złotych miesięcznie bez kryterium dochodowego; dodatek miałby nie być wliczany do dochodu osoby niepełnosprawnej.

  Ps... Kolejna zadyma totalnej opozycji. Oni szukają każdego niezadowolonego w Polsce żeby podjudzić przeciwko PiS. Taką mają teraz strategię. Ta pani "utleniona" jak i ta ufarbowana - kto i co? wam z KODu czegoś naobiecywał, ażebyście się tak zachowywały przed kamerami i Rzecznikiem Rządu Polskiego? W takim wypadku wyprosić tych państwa i nie dopuszczać do budynku. To czysta prowokacja, skoro przedstawiciele wypracowują postulaty a oni dalej psioczą... won wszyscy, razem z tymi dywanami i całą szopką!!! Sejm nie jest domem pomocy społecznej, straż marszałkowska powinna być rozwiązana za wpuszczenie bandy kodziarskiej do sejmu i powołana firma ochroniarska, szkoda tylko dzieciaków.  https://pbs.twimg.com/media/DbKYQGeX0AELp-X.jpg  Kogo stać na takie wczasy? i takie tatuaże, które nam pokazał w Sejmie ten człowiek na wózku? Jeśli tym dzieciom brak pieniędzy, to dlaczego wykonują sobie kosztowne tatuaże, jak jacyś kryminaliści. Podatnicy pewnie nie byliby zachwyceni. Niech nikt się już nie daje nabierać!!! Tu nie chodzi o żadne dobro niepełnosprawnych. Tu chodzi i polityczną awanturę przeciw polskiemu rządowi. Niech nikt nie ma co do tego żadnych złudzeń!!! Maski opadły. A najgorsze jest to wykorzystywanie tych niepełnosprawnych. To jest podłość, nikczemność. To zwykłe łajdactwo. Obecny rząd jest wiarygodny. Co obiecuje to realizuje. Ale tym awanturnikom w Sejmie właśnie chodzi o wywołanie burd a nie o dobro dzieci. Jest to tak obrzydliwe i podłe ..... Maski opadły.
 • @Husky 19:51:39
  Od kilku lat wspomagałem odpisami 1 % na dziecko niepełnosprawne, ale po tej hucpie w Sejmie jaką urządzają ich rodzice postanowiłem definitywnie to zmienić i od następnego rozliczenia podatku będę przeznaczał swoją część podatku na hospicjum. Tam przynajmniej wiem, że być może sam w nim się kiedyś znajdę.
 • @Husky 19:51:39
  To trochę przypomina protesty lewackich pielęgniarek w FUTRACH z norek, które wychlały spirytus z apteczki w gabinecie Kaczyńskiego. Wsparcie dla niepełnosprawnych w zakresie rehabilitacji ale faktycznie wykonanej, żadne ryczałtowe dodatki, renty itp. ta kasa nie trafi do adresata-niepełnosprawnego, tylko do rąk jego "opiekuna". Matka Kurka.kontrowersje.net. Pisze, że niektóre z tych pań podróżują po świecie,chwalą się tym na szajsbukach. Myślę, że te panie, którym jest ciężko, raczej nie drą się w sejmie. Do ryżego aż takie bojowe nie były.
 • @kula Lis 67 14:57:25
  Na miejscu PiS pozwoliłbym Iwonie i koleżankom posiedzieć w sejmie jeszcze miesiąc. Tylko idiota nie widzi, że to jest reżyserowany Ciamajdan, od początku o tym pisałem. Dzieci tylko szkoda, ale niestety takich mają rodziców.
 • @Husky 16:04:38
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18xM2I5Mi9wLzIwMTgvMDQvMjQvODI1LzM2MC8yNjRhZGIxMTA0OTA0YzFlOThkOTU4MGQyYjZhZDEwZC5qcGVn.jpeg

  Część środowisk osób niepełnosprawnych odrzuca porozumienie. Hartwich: "Jest dla nas skandalem. Podpisywał to ktoś, kogo nie znamy".


  https://wpolityce.pl/polityka/391668-czesc-srodowisk-osob-niepelnosprawnych-odrzuca-porozumienie-hartwich-jest-dla-nas-skandalem-podpisywal-to-ktos-kogo-nie-znamy

  Ps..Hartwich i "opiekunowie" protestujący w Sejmie odrzucają porozumienie rządowe i rezygnują ze świadczeń! Proszę "opiekunów" o oświadczenie notarialne... to uwierzę..Ta Hartwich czeka na rozróbę ze strony kodziarzy, jutro kod się zbiera pod sejmem, a Hartwich to bywała na wiecach kodu. Ona zachowuje się okropnie, a jej synuś tak samo do p.Rafalskiej odezwał się przypierdol jej, Hartwich co roku wypoczywa w Chorwacji. Wściekłość Wściekłych Macic jest ich naturą. Przepędzić ich z sejmu niech na ulicy kwiczą.
 • @Husky 16:04:38
  Stara cwana KODziara wrzeszcząca na przedstawicieli Rządu RP Hartwich niech się uspokoi, bo wylewu dostanie. Rząd RP nie rozdaje własnych pieniędzy, rozdaje nasze ciężko zarobione podatki. Nie mam zamiaru sponsorować tej bezczelnej krowy wrzeszczącej w Sejmie! Wyprowadzić ją na ulicę! Tam ją widziałem na marszu zwyrodniałych czarnych szmat! Precz pazerna krowo!!! To rozwrzeszczane babsko, żądające natychmiastowych wypłat bez względu na stopień zamożności, nikogo nie reprezentuje. Powinna zażądać bezzwłocznego przyjazdu papieża.
 • @Husky 16:04:38
  Wszystkie protestujące babsztyle wytipsowane, a dzieci wytatuowane(pokazali jak jeden koszulkę zmieniał) i co to z naszych podatków ? Nowe tatuaże, tipsy i Chorwacja??? To są jakieś przekupki ze straganu, a nie ludzie do rozmów!!! Powinni pogonić tą awanturnice ..są też inni niepełnosprawni którzy pomocy potrzebują ...niewidomi ..niemowy ...Dziwię przede wszystkim rządowi, że nikt nie widział jak wczoraj ta towarzyszka Hartwich w tym swoim antypolskim TNN-24 obiecała tym judaszom, że nie popuści i będą tam w Sejmie tak długo, dopóki rząd nie ustanowi ustawą wszystko to, co te prowokatorki sponsorowane na bank rzez takich jak Soros żądają! Pani Minister Rafalska proszę to zawiesić do czasu aż awanturnice się nie uspokoją. Im nie chodzi o dobro dzieci tylko kasę dla siebie. Zafundowały dzieciom turnus wypoczynkowy na posadce w sejmie, tak robią matki? Tam już dawno powinien być wysłany kurator sądowy z sądu rodzinnego odebrać im te upośledzone dzieci i umieścić w DPS, a te wytipsowane, farbowane babska z hybrydami na pazurach, pozbawić praw rodzicielskich za maltretowanie upośledzonych dzieci. Duda znowu narozrabiał. Naobiecywał rozdawanie nieswoich pieniędzy. Takie dobre panisko, niech teraz ze swojego budżetu to zapłaci. Baby się togo uczepiły i niszczą ministrów rządu. Nic ich nie zaspokoi, bo napuściła je Nowoczesna na rząd. Z postkomunistycznych prezydentów Duda jest najbardziej perfidny i fałszywy. Oświadczam że ja jako Obywatel RP płacący podatki do budżetu państwa co za tym idzie pośrednio finansuję niepełnosprawnych, zwracam się do Marszałka Sejmu o wydanie nakazu opuszczenia Sejmu przez manifestujących w trybie 24 godzinnym. Po tym czasie usunąć siłą pod specjalną troską dla niepełnosprawnych, a matki oraz zleceniodawców ukarać.
 • O pseudowrażliwości,
  w ramach której cierpią wszyscy: podatnicy, opiekunowie stworków, same stworki; wdychający, pijący, spożywający skażone powietrze, wodę, żywność, przyroda...

  http://natemat.pl/175169,nawet-nie-wies ... jego-zycie | 23 marca 2016
  W Polsce żyje 2-3 mln osób cierpiących na choroby rzadkie i ultrarzadkie. Około 30 proc. chorych umiera przed 5. rokiem życia, a 45 proc. przed 15. rokiem życia. Leki, które muszą przyjmować niektórzy z tych chorych, osiągają zawrotne ceny. Jednak dostęp do terapii to kwestia życia i śmierci. Choć rzadko można mówić o wyleczeniu.

  W całym 2013 r. leczenie chorób rzadkich w Polsce kosztowało ok. 2 mld 200 mln zł. To drogie leczenie ludzi, z których wielu będzie żyło 5 - 15 lat. NFZ płaci 100 razy więcej za pacjenta z chorobą ultrarzadką w stosunku do przeciętnego pacjenta.


  Jestem nikotynowcem, alkoholikiem, narkomanem, lekomanem, żywieniowym degeneratem, sekciarzem (uwielbiam prać mózgi i wyłudzać dzięki temu forsę), homopedofilem, zoofilem i wciągam w to, uczę tego wszystkiego, pośrednio i bezpośrednio, innych Jeśli chodzi o dzieci, to gdy są na głodzie, to daję im narkotyki za seks, podczas którego zarażam je, gdyż mam HIV i wirusa wywołującego zapalenie, a następnie marskość, a potem raka wątroby.
  Przy okazji dziękuję społeczeństwu za renty dla mnie i moich chorych psychicznie, fizycznie, anormalnych dzieci, które spłodziliśmy z partnerką (na wszelki wypadek truliśmy się na maksa, by były w jak najgorszym stanie, bo wtedy dostaje się więcej pieniędzy, a przecież papierosy, alkohol, narkotyki nie są tanie).
  B. dziękuję, że propagowanie niestosowania eutanazji, uśmiercania, że są P. za życiem (oczywiście póki wszyscy zarażający i zarażeni nie umrą), by wszyscy mieli takie same prawa, że traktują P. wszystkich ludzi tak samo!!! Są Państwo b. odpowiedzialnymi, mądrymi, dobrymi ludźmi.
  Ja i moi kompani jesteśmy Państwa zwolennikami i życzymy Państwu wszystkiego najlepszego i pozdrawiamy.
  Gdyby chcieli Państwo kandydować do Sejmu, założyć partię polityczną, to damy państwu pieniądze i zagłosujemy na Was, państwa ugrupowanie…


  http://www.o2.pl / http://www.sfora.pl | 18.07.2015 r.
  Pochodzący ze Śremu w woj. wielkopolskim dwuletni Kajtek cierpi na rzadką chorobę genetyczną. Pieniądze są potrzebne na jego leczenie w USA. TVP Info podaje, że widzowie stacji przekazali już na rzecz chłopca 7,5 mln zł...

  http://www.wp.pl / http://www.o2.pl / http://www.sfora.pl | 19.09.2015 r.
  Rekordowe odszkodowanie dla 5-letniego Wojtusia. Szpital będzie płacił rentę
  Ponad milion złotych odszkodowania dla małego Wojtka, do tego odsetki i miesięczna renta w wysokości 6 tys. zł. Tyle będzie musiał zapłacić szpital w Płońsku (woj. mazowieckie) po tym jak przegrał trwającą od kilku lat sądową batalię. Łącznie to niemal 2 mln zł.
  Komornik już zajął pieniądze na koncie szpitala. To poważnie zachwiało jego finansami. Placówce z pomocą przyszło jednak starostwo, które nadzoruje jego pracę. Radni powiatu zdecydowali o poręczeniu 1 mln 200 tys. zł pożyczki. Gdyby tego nie zrobili szpital straciłby płynność finansową, a pracownicy najprawdopodobniej nie dostaliby pensji.
  Wojtek urodził się 5 lat temu, jest niepełnospraw­ny i wymaga nieustannej opieki. Podczas porodu otrzymał 0 pkt. w 10-stopniowej skali Apgar. Zanim dziecko przyszło na świat jego matka w krótkim czasie kilka razy trafiała do płońskiego szpitala i kilka razy była z niego wypisywana - mimo że jak się okazało miała m.in. tzw. zatrucie ciążowe. W domu dostała krwotoku, dopiero po tym zdarzeniu zdecydowano wykonać cesarskie cięcie.
  To nie koniec kłopotów płońskiego szpitala. W sądzie toczy się inna sprawa także związana z porodem z 2010 roku. Jeśli i tym razem placówka przegra to musi liczyć się z kolejnym ogromnym odszkodowaniem.

  http://www.imagic.pl/files//24301/PAN%20ZDZISIO%20RENCISTA.png

  Rocznie z powodu głodu umiera na świecie około 40 mln ludzi. Gdybyśmy temu zapobiegali, to po 100 latach byłoby ich 4 mld, a oprócz tego ci ludzie rozmnażaliby się oraz także pozostali, czyli na świecie, teoretycznie, żyłoby kilkadziesiąt mld ludzi.

  TEORETYCZNIE...
  Tylko teoretycznie, gdyż wcześniej wyczerpano by, zużyto wszystkie zasoby, w tym spalono ropę, gaz, węgiel, przerobiono na trujące śmieci wszystkie surowce, wyłowiono by i zjedzono wszystkie nadające się do jedzenia organizmy wodne, wyjałowiono by wszystkie gleby, zjedzono wszystkie, w tym dzikie zwierzęta, wycięto wszystkie lasy, itp., itd...

  Ogromne żniwo zbierałyby choroby, w tym epidemie.
  480 mln ludzi zmarło na raka w ubiegłym wieku!

  Ludzie mordowaliby się w wojnach.
  Wg szacunkowych danych w 14 500 wojnach w historii ostatnich 5000 lat zginęło łącznie ponad 3,6 mld ludzi. Po II wojnie światowej do zakończenia zimnej wojny toczyło się na świecie 150-450 wojen (w zależności od zastosowanych kryteriów), w których zginęło 12-35 mln ludzi.

  Więc jest to „ratowanie życia” (w tym spowodowane kierowaniem się, teoretycznie, religijnymi dogmatami, przykazaniami), czy wręcz przeciwnie – realizowanie totalnej zagłady!!!

  A zatem zabijanie jest niezbędnym elementem m.in. celem ratowania życia!!!
  Więc ludzi obciążonych wadami dziedzicznymi trzeba sterylizować, wszystkie, nawet w niewielkim stopniu, patologiczne płody trzeba usuwać, takie noworodki, osobniki biernie, czynnie szkodliwe bezboleśnie uśmiercać!!!
  I to jest tylko i wyłącznie dobre (ale b. nieprzyjemne)!!!

  -------------------
  EUTANAZJA, EUGENIKA
  http://wolnyswiat.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=217

  EUTANAZJA; SELEKCJA POZYTYWNA/DOGŁĘBNA ETYKA
  http://wolnyswiat.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=199
 • @Husky 20:18:35
  A nie mówiłem, że po tych mamuśkach będą następne żądające pieniędzy grupy? Pracownicy LOT będą strajkować w majówkę. „Protest będzie nielegalny”.
  http://niezalezna.pl/223635-pracownicy-lot-beda-strajkowac-w-majowke-protest-bedzie-nielegalny


  Ps....Dlatego PO, pozbywało się problemu zwalniając, sprzedając wszystko co państwowe. Niech sobie POtem protestują. Widać w tle kanalie z PO i nowoczesnej seks klubu, bo to nie przypadek, że te protesty się nasilają, te szumowiny z LOT miały lepiej za PO to wtedy zaczęli kurwy, akcje związkową a, przecież kolaboranci z PO w agenturalnym zadaniu Tw "Oscara" mieli lot zlikwidować. Trzeba być skrajną swołoczą aby kiedy LOT się odradza sabotować, to jest zdecydowania antyzwiązkowa postawa, godzi w reanimację LOT, po zakusach zdrajców z PO, którzy za łapówki chcieli lot, koniecznie zlikwidować. Trzeba tych sabotażystów wyrzucić, na zbity pysk. To antyzwiązkowa postawa, godząca w reanimację LOT-u, na każdym kroku będą linczować państwo polskie ...Tylko lockout jak to Reagan zrobił z kontrolerami lotów gdy zastrajkowali, wszyscy poszli natychmiast na zbity pysk.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930