Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
159 postów 1 komentarz

Okiem Suwerena

Janusz Sanocki - Spostrzeżenia parlamentarzysty

Żydowscy kolaboranci i godzina prawdy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie wolno! Absolutnie nie wolno wspominać publicznie o tym, że w czasie II wojny żydowska policja, żydowskie rady w gettach współpracowali z Hitlerem! Wolność wypowiedzi służy temu, by oskarżać o antysemityzm Polaków.

Żydowscy kolaboranci i godzina prawdy

Nie wolno! Absolutnie nie wolno wspominać publicznie o tym, że w czasie II wojny żydowska policja, żydowskie rady w gettach współpracowali z Hitlerem!
Nie wolno i już!

Wolność wypowiedzi służy temu, by oskarżać o antysemityzm Polaków, nieważne czy to prawda czy nie i czy można podbitemu narodowi zarzucić, że masowo współpracował z hitlerowcami w wyniszczaniu Żydów.

Nasi „starsi bracia w wierze” czyli Żydzi uznali, że Polacy mają zostać umieszczeni wśród wrogów, wśród sprawców Zagłady i tej tezy nie można kwestionować bo to jest sprzeczne z wolnością wypowiedzi.


Tak od lat wychowują swoją młodzież, taki przekaz sączą w media – stąd „polskie obozy śmierci”.

Zatem przypomnienie przez polskiego premiera o fakcie znanym, że było także wielu żydowskich współpracowników Hitlera – choć zgodne z prawdą – jednak sprzeczne z żydowskimi interesami - stało się skandalem.

Na Morawieckiego rzucili się nie tylko Żydzi, ale i nasi przyjaciele – czyli Stany Zjednoczone. No i oczywiście krajowe ośrodki kształtowania opinii publicznej (czytaj: ogłupiania opinii publicznej) podchwyciły ten ton i walą w niego jak w bęben.

No bo nie ma lepszego sposobu na uderzenie w Polskę jak walnąć w premiera.

Tymczasem oczywiste jest, że byli żydowscy kolaboranci, którzy za pieniądze, chcąc przeżyć czy z jakichś innych powodów wydawali swych współbraci w ręce SS, pomagali pakować do transportów jadących do obozów śmierci, wyłapywali i dostarczali do getta uciekinierów itd. itp.

To prawda historyczna i polski premier ją powtórzył.

Ba! Ale kogo interesuje dziś prawda?

W interesie wpływowych żydowskich organizacji amerykańskich leży oskarżenie Polski i Polaków bo przyczyną tego jest chęć wymuszenia na Polsce oddania pokaźnego majątku pożydowskiego w ręce tych organizacji.
Wśród nich jest Światowy Kongres Żydów mający siedzibę w Nowym Jorku.

Żydowskie środowiska w Stanach są niezwykle wpływowe, kontrolują sektor finansowy, wiele mediów i stąd każdy amerykański prezydent i każdy kongresmen musi się z ich opinią liczyć. Jak zatem Żydzi w Stanach okrzyknął kogoś antysemitą, to nie ma wyboru zaraz kongresmeni i prezydent zaczną ich popierać.

Stąd do antypolskiej nagonki z Izraela i Nowego Jorku natychmiast przyłączyły się wpływowe amerykańskie media i Departament Stanu, który „pilnie śledzi losy ustawy o IPN”.

Nie ma co się łudzić, w starciu z potężnym żydowskim lobby nadającym ton polityce USA – jesteśmy z góry skazani na porażkę. Trzeba będzie pokornie stulić uszy po sobie, uklęknąć, pocałować wielkiego brata w co tam każe i zmienić ustawę.

Bo suwerenność suwerennością, ale ma się rozumieć w pewnych granicach.

Skoro Wielki Brat i jego wojska raczyły wkroczyć na nasze terytorium co – jak nam oznajmiał niedawny minister Macierewicz – było marzeniem polskich patriotów od wieków, to teraz kiedy mają nas bronić przed tym okropnym Putinem, to nie ma co się buntować i wierzgać.

Pokornie w postawie na baczność (jak to będzie po angielsku: „Ruki pa szwam”?) przyjąć zalecenia i będzie dobrze.

Mateusz Morawiecki jeszcze jest młody i nie rozumie tych podstawowych zasad na jakich ma się opierać polska polityka. Nie zauważył, że jak od dobrych dwudziestu lat Polska podejmuje nie sprowokowana kroki antyrosyjskie, stara się szkodzić Rosji za wszelką cenę, popierając zawsze wrogów Rosji – jak Gruzję czy Ukrainę – bez patrzenia na nasz narodowy interes, to po dziesięcioleciach takiej polityki jesteśmy skazani na łaskę i niełaskę „naszych przyjaciół” z USA i z Izraela.

W tej sytuacji oczywiście nie ma co brać się za uchwalanie ustaw bez zapytania premiera Netanjahu czy mu się te ustawy podobają.

No i skonsultować z Kongresem Światowym Żydów z New Yorku.

A co nam to szkodzi zapytać co myśli nasz suweren… tj. chciałem powiedzieć nasz sojusznik i przyjaciel.
I popierajta dalej banderowców na Ukrainie!

Bez banderowców przecie nie będzie niepodległej Polski no bo jakże?

I plujta dalej na Putina i szczypta dalej Rosję.


Suweren tylko na to czeka!


Janusz Sanocki - Poseł

KOMENTARZE

 • Autor
  Polska jest calkowicie zalezna od sil zewnetrznych.Nawet posiadanie glowic nuklearnych i efektywnych rakiet manewrujacych(minimalny warunek niepodleglosci) nie pozwola na odrobine niezaleznosci bo beda te srodki kontrolowane z zewnatrz a nie przez Polakow.
  Niestety ale rzadzi sila militarna i ekonomiczna -bez tych atrybutow Polska bedzie tylko popychadlem na arenie miedzynarodowej.
 • 100% prawda!
  Pełna zgoda z jednym wyjątkiem:
  "W interesie wpływowych żydowskich organizacji amerykańskich leży oskarżenie Polski i Polaków bo przyczyną tego jest chęć wymuszenia na Polsce oddania pokaźnego majątku pożydowskiego w ręce tych organizacji. "
  Nie można pisać, o "oddaniu" ponieważ automatycznie sugeruje to, że "zabraliśmy" a to nie jes zgodne z prawdą.
 • Szanowny Panie Pośle...
  Z tego co widać, co mówią niektórzy, to nie chodzi już tylko o majątek pożydowski (bo ten majątek, to już podobno spłacił Gomułka), ale o pokaźny, bo podobno już bilionowy nasz Polaków majątek.
 • @Jan Paweł 07:31:17
  Tutaj jest artykuł na ten temat:
  http://wrzodakz.neon24.pl/post/142279,1-bilion-zl-lasy-fabryki-kamienice-pola-tego-chca-zydzi
 • Rządy żydowskie w Polsce prowadzą ohydną poddańczą politykę !
  Słowianie ! Każdy wolny rząd polski po wysłuchaniu OSZCZERSTW które wypowiedziała żydowska ambasador z Izraela Anna Azari z miejsca ZERWAŁ BY STOSUNKI Dyplomatyczne z Izraelem ! NATYCHMIAST !!!!

  Ta żydówka w imieniu Izraela oskarżyła Polaków o mordowanie żydów !
  tym samym z ofiar hitleryzmu niemieckiego [ ponad 3 mln Polaków Słowian pomordowanych ] ! zostaliśmy jako NARÓD przez żydów z Izraela sprowadzeni do roli współwinnych zagłady żydów !

  NATYCHMIAST ścierwa żydowskie w Polsce ZERWAĆ STOSUNKI DYPLOMATYCZNE Z Izraelem !!! Honor tego wymaga !!!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach . żydzi to wrogowie Polaków Słowian
 • Załóżmy hipotetycznie, że Kongres Polonii w ussa zażąda od rosji
  odszkodowań za majątki na wschodzie, jaka byłaby reakcja moskwy, jak myślicie ?
 • @ele 08:12:37
  Jak ma zerwać jak Więzy krwi i węzły gospodarczego i militarnego poddaństwa usraelowi jest dogmatem tej bandy pomagdalenkowej, tylko głęboki marzec !!!
 • @provincjał 08:46:06
  Trudno powiedzieć jaka byłaby reakcja Moskwy ale moim zdaniem mogłoby to być otwarcie pod dyskusję ważności polskiej granicy na zachodzie, zażądanie rekompensaty kosztów jakie "Moskwa" poniosła w wojnie z Niemcami na terenie Polski, odszkodowanie od każdego zabitego Rosjanina który zginął na naszych ziemiach (ile warte jest ludzkie życie?).
  To tak na początek...
 • @Robik 09:01:57
  Oczywiście wywoływanie wojny z wszystkimi liczącymi się siłami na świecie w naszej i tak bardzo trudnej już sytuacji, byłoby kompletnie bezsensowne i bardzo ryzykowne.
  Przecież już teraz wyraźnie widać, że Polska jest kompletnie osamotniona - nie mamy żadnych liczących się sojuszników.
  W tej chwili nasi wrogowi (ukryci lub jawni) bardzo by chcieli żebyśmy jeszcze zażądali odszkodowań od "Moskwy" a jak już coś dostaniemy to "oddamy" z tego coś Żydom (takiej logiki użył idiota Kaczyński - odnośnie odszkodowań od Niemiec - chociaż dodał, że te żądania są nieusprawiedliwione!!!).
 • Prawda żydoska zwyciężyła ?
  "Polskie władze zamroziły wdrażanie nowej ustawy o IPN – polska delegacja jedzie do Izraela.
  „Wyraziliśmy głębokie zaniepokojenie po zapoznaniu się z ustawą o IPN, całe szczęście polski rząd zrozumiał swój błąd i jesteśmy na dobrej drodze do porozumienia” – skomentował sprawę Re’uwen Riwlin – prezydent Izraela.
  „Powinniśmy i serdecznie przepraszamy za to, że Żydzi poczuli się dotknięci zmianami w ustawie. Zrobimy wszystko aby się zrehabilitować!” – powiedział prezydent Andrzej Duda naszym reporterom na konferencji przed wylotem delegacji.
  „Polacy znowu chcieli zmieniać historię – dobrze, że się opamiętali!” – mówił Michael Schudrich, Naczelny Rabin polski.
  Polska zapłaci 10 miliardów dolarów zadośćuczynienia oraz napisze nowy projekt ustawy, który skonsultuje z przedstawicielami Izraela. Pozostałe kwestie zostaną ustalone podczas rozmów naszej delegacji ze stroną Żydowską.
  Sprawę będziemy na bieżąco relacjonować!"

  https://superekspress.pl/izrael-postawil-swoim-ustawa-o-ipn-bedzie-zmieniona-a-polska-wplaci-10-miliardow-dolarow-kary-zhanbienie-zydow/

  Jeżeli TO okaże się prawdą to NAS już nie ma !!!
 • @provincjał 09:39:06
  Gadanie o "zamrożonej" ustawie kompromituje tych, co ten zwrot bezmyślnie powielili.
  A jak gdzieś zagranicą napiszą, że polski rząd wprowadził monarchię, to scierwomedia w kraju będą szukać króla?
 • Do @provincjał 08:49:39
  @prowincjał ! Własnie piszę że WOLNY rząd natychmiast by zerwał stosunki dyplomatyczne z Izraelem ! ale że mamy żydowskie rządy to i żydzi z USA i Izraela bezkarnie lżą nas Polaków !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach . żydzi UWOLNIĆ PISKORSKIEGO !
 • Na razie mają nasze złoto w Anglii i trzymają na nim łapę!Pewnie już go nie ma jako część
  "odszkodowań".
  http://wolnosc24.pl/2017/03/12/wszyscy-zwoza-swoje-rezerwy-zlota-do-krajowych-skarbcow-a-nasze-wciaz-leza-w-londynie-czy-rzad-powinien-sprowadzic-je-do-polski-nasza-sonda/

  http://www.nacjonalista.pl/2015/02/24/suwerennosc-polskie-rezerwy-zlota-pod-kontrola-banku-anglii/  Niestety od wielu lat, Polska z powodu biedy i zadłużenia nie uzupełnia rezerw złota!
  Sponsoruje natomiast Ukrainę która......uzupełnia rezerwy złota!
 • @trojanka 10:50:48
  Jan Olszewski: Wątek ukraiński w ustawie o IPN ma charakter czegoś pomiędzy obsesją a dywersją. Trudno znaleźć inne uzasadnienie.[Myślę, że historycy polscy i ukraińscy powinni wątek sowieckiej inspiracji dla zbrodni wołyńskiej poważnie wziąć pod uwagę. Choć zdaję sobie sprawę, że jeśli są jakiekolwiek dokumenty na ten temat, to znajdują się one w archiwach KGB podkreślił.]

  https://wpolityce.pl/polityka/383335-jan-olszewski-watek-ukrainski-w-ustawie-o-ipn-ma-charakter-czegos-pomiedzy-obsesja-a-dywersja-trudno-znalezc-inne-uzasadnienie

  Ps...Objawił się po Terleckim, etc..następny miłośnik Bandery i Upaińców. Na starość cymbał traci rozum..albo się odkrywa. Chazar Oeksner alias Olszewski jest masonem. Kogoś to dziwi? Cała Magdalenka to chazarska agentura. Zmieniają się tylko nadzorcy. Chazar Oeksner alias Olszewski to mam nadzieję ostatni z tych giedrojciowców, co bardziej kochają Ukrainę niż Polskę. Ukraina to najbardziej zajadły wróg Polski i tak należy ich traktować. Żadnej pomocy i wparcia. Sowiecka inspiracja wcisnęła ciemnym Ukraińcom widły, piły, siekiery do rąk i kazała w najbardziej zwyrodniały sposób mordować tysiące Polaków. Wolne żarty. Olszewski to kryptobanderowiec. Mojej zgody na banderyzm w Polsce nie ma. Chachłaków trzeba odesłać na stepy. Stare przysłowie pszczół: "niechaj zamilkną ci co się przeszłością szczycą albowiem każda kurwa też kiedyś była dziewicą". To polska choroba. Jakieś "autorytety" które dostają prawo do wygadywania głupot.
 • @kula Lis 67 11:48:13
  No jasne! przecież Hitler osobiście mordował na Pawiaku, i selekcjonował więźniów w Auschwitz.Potem wyrywał złote zęby więźniom!
  Ogrania mnie zdumienie i niesmak zarazem, że ten człowiek był kiedykolwiek premierem Polski!I pracowaliśmy na jego pensję!Bandera nie miał nic wspólnego z Wołyniem ahaaaa....
  Zaprawdę ten gostek jakby jakaś niemoc psychiczna go ogarnęła, i nie potrafił kojarzyć faktów.
  A skąd pochodzi cała ta ideologia, nazwa ruchu itp.

  cytat opinii internauty z niezłomni.pl
  "Pobyt Bandery w obozie Sachsenhausen to kolejna legenda. Owszem przebywał, m.in. jako konfident gestapo (który kapował m. in. na Grota-Roweckiego), z prawem do odwiedzin, otrzymywania paczek i prowadzenia korespondencji. Dość niezwykłe przywileje jak na więźnia „obozu śmierci”. Himmler otwarcie przyznał w rozmowie z nim, że jego pobyt w obozie jest „tymczasowy” i „wymuszony”. Powodem była przedwczesna deklaracja niepodległości Ukrainy, którą Bandera ogłosił bez uprzedniej konsultacji z Niemcami. Fuhrerowi nie spodobała się samowolka ukraińskiego „sprzymierzeńca” (tak oficjalnie ukraińców tytułowali hitlerowcy).

  „Nie cała UPA była zbrodnicza”. A która UPA nie była? Ta Borowcia? Ta która pod rozkazami Kłaczkiwskiego i Szuchewycza zaczęła rzeź w ramach „akcji antypolskiej”? To trochę jak z twierdzeniem, że Niemcy też są ofiarami wojny – tej którą sami zaplanowali i rozpoczęli. Fundamentem polityki OUN-owskiej od samego jej początku, była totalna czystka etniczna, polegająca na wymordowaniu wszystkich mniejszości etnicznych w granicach postulowanego państwa ukraińskiego i absolutna przemiana świadomościowa Rusinów polegająca na oderwaniu od chrześcijaństwa i przyjęciu nowej religii – ukraińskiej wersji nazizmu.
 • @kula Lis 67 11:48:13
  Polacy zawsze naiwni i spolegliwi, trzeb było gada skrócić o łeb, zaraz po zabójstwie Pierackiego i git.
  Pewnie już wtedy nie chcieli drażnić "ukraińskiej wrażliwości"jak mawia I dyplomata świata Sikorski R.
  Za to kolesie Bandery, realizując jego chorą ideologię,podrażnili wrażliwość polskich niemowląt, kobiet dzieci i starców na Wołyniu, Małopolsce i Bieszczadach!Nie cykali się ani trochę.Wrzucili do dołów z wapnem, do rowów i dziur w lasach.Leżą tam do dzisiaj!!
 • @trojanka 12:32:59
  PiS pójdzie na ustępstwa ws. uboju rytualnego? "Rz": "Trwają intensywne rozmowy Krzysztofa Czabańskiego z rabinem Schudrichem"
  https://wpolityce.pl/gospodarka/383325-pis-pojdzie-na-ustepstwa-ws-uboju-rytualnego-rz-trwaja-intensywne-rozmowy-krzysztofa-czabanskiego-z-rabinem-schudrichem

  Ps...Panie Czabański! Zanim rozpoczniesz Pan rozmowy z tym żydem, to obejrzyj Pan sobie filmy z takiego uboju. Jeżeli Pana nie poruszą a przynajmniej nie zastanowią, to znaczy jest pan żydem! Nic nie rozumiem. Czabański który od dwóch lat odgraża się, że będzie uregulowana sprawa abonamentu, zajmuje się a to zwierzętami futerkowymi, a to ubojem. Może on jest zoologiem a reszta to pomyłka? Co za hipokryzja! Dla hodowli i zabijania zwierząt futerkowych -nie, dla uboju rytualnego -tak, bo tak chce żyd. I znów pisanie polskich ustaw pod dyktando żydów. To niewiarygodne co to za państwo. Rzeczywiście Polska wstaje z kolan po to by położyć się plackiem przed żydami. Dlaczego polski rząd wykonuje żądania żydów ? Czy tak trudno powiedzieć stanowcze NIE!!! Trzeba by również przypomnieć historię boju o ubój rytualny, w którym niesławną rolę odegrał były prezes TK chazar Kaufman alias Rzepliński. Sprawa kiedyś była głośna, bo TK nie dość, że uznał ten proceder za zgodny z Konstytucją, to jeszcze jeszcze uznał jego dopuszczalność bez ograniczeń. Wykroczył tym samym poza zakres skargi do TK, bo sama skarga dotyczyła jedynie uboju na potrzeby gmin żydowskich. Wywołało to lawinę kontrowersji, bo TK nie miał prawa tak zrobić i sam naruszył ustawę o TK. Trybunał nie ma prawa w swoich orzeczeniach wykraczać poza granicę skargi - co Trybunał pod przewodnictwem chazara Kaufmana alias Rzeplińskiego uczynił. Do historii przeszła treść uzasadnienia autorstwa Rzeplińskiego, w którym popisał się refleksją że "nigdzie nie zostało dowiedzione, że zwierzęta cierpią" - czy coś w tym rodzaju. Wg mojej opinii, to skandaliczne orzeczenie było wówczas nagrodą dla PSL za zmianę frontu w sprawie afery taśmowej - bo Ludowcy nagle nabrali wody w usta w tej sprawie.
 • @trojanka 12:32:59
  https://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2018/02/26/825/360/b48a9b0a234542dc8257dd1d52db3eb0.jpeg


  Demonstracje ukraińskie w Hucie Pieniackiej. Prof. Szwagrzyk: "Prezentowanie flag OUN i UPA miało charakter prowokacji".

  Niedzielnym uroczystościom w Hucie Pieniackiej towarzyszyły demonstracje strony ukraińskiej powiedział w poniedziałek wiceprezes IPN Krzysztof Szwagrzyk. Jego zdaniem ta prezentowanie flag OUN i UPA miało charakter prowokacji. W Hucie Pieniackiej, nieistniejącej dziś wsi w obwodzie lwowskim, odbyły się w niedzielę uroczystości upamiętniające 74. rocznicę tragedii jej polskich mieszkańców, wymordowanych przez oddziały ukraińskiej dywizji SS-Galizien. W uroczystościach uczestniczyły rodziny zabitych, polscy mieszkańcy Ukrainy oraz przedstawiciele władz Polski a także wiceprezes IPN Krzysztof Szwagrzyk. Pytany w Radiu Wnet o przebieg niedzielnych uroczystości Szwagrzyk poinformował, że zarówno przed nią jak i w trakcie jej trwania, wydarzeniom rocznicowym towarzyszyły „demonstracje ze strony ukraińskiej”. Mieliśmy tam do czynienia z wieloma flagami banderowskimi, które były zarówno na wsiach, które mijaliśmy jadąc na miejsce mszy, jak i już na samej uroczystości. Przy ruinach kościoła i przy pomniku, gdzie odbywała się uroczystość, strona ukraińska ustawiła - wydaje mi się, że dzień wcześniej tablicę, gdzie istnieje całkowita negacja, że Ukraińcy brali udział w tej zbrodni. Posunięto się nawet dalej, uznając, że Polacy są sami sobie winni, bowiem zamordowali wcześniej w sposób bestialski, jak to określono, żołnierzy niemieckich i to Niemcy zrobili tę pacyfikację powiedział wiceprezes IPN. Szwagrzyk określił samopoczucie podczas uroczystości jako „dalece niekomfortowe”. Trudno mówić o pozytywnych wrażeniach w momencie, gdy modlitwę czynimy (…) w otoczeniu flag, które w tym miejscu dla nas były prowokacją, szczególnie dla rodzin, które straciły swoich bliskich w lutym 1944 r. ocenił. Biorąc pod uwagę treść ustawionej tam tablicy oraz demonstrowanie ideologii banderowskiej, myślę, że jest to zdarzenie, o którym będziemy pamiętali, ale także pokazuje, że po stronie ukraińskiej musi upłynąć wiele wody zanim uznają, że pewne zbrodnie popełnione były przez Ukraińców - różnych formacji, nie tylko UPA, także tych należących do III Rzeszy, ale składających się z Ukraińców mówił Szwagrzyk. Jak ocenił, niedzielne wydarzenia w Hucie Pieniackiej oznaczają, że na Ukrainie „mamy do czynienia z negowaniem faktów historycznych”. Dopytywany o to, kto stoi za organizacją tych demonstracji - władze Lwowa czy centralne władze Ukrainy - zaznaczył, że jego zdaniem jest to „działalność lokalnych struktur”. Tego typu uroczystości odbywają się za obopólnym porozumieniem. Muszą być dopełnione pewne określone procedury. Strona ukraińska doskonale była zorientowana, kiedy ta uroczystość się odbędzie, jaki będzie miała charakter i kto będzie brał w niej udział. Jeżeli w tym samym czasie zezwala się na obecność grupy ok. trzydziestoosobowej, która w sposób manifestacyjny nawiązuje do ideologii OUN, UPA, to jakie inne określenie znaleźć jak tylko prowokacja podkreślił. Szwagrzyk odniósł się także do sporu między Warszawą i Kijowem, który nasilił się wiosną 2017 r., gdy ukraiński IPN zakazał poszukiwań i ekshumacji szczątków polskich ofiar wojen i konfliktów na terytorium Ukrainy. Jak podkreślił prezes IPN, zakaz, wydany po zdemontowaniu pomnika UPA w Hruszowicach na Podkarpaciu i wcześniejszych przypadkach niszczenia upamiętnień ukraińskich na terytorium Polski, obowiązuje do dziś, a strona ukraińska uzależnia zniesienie go od tego, czy Polska odbuduje „ukraińskie pomniki, które zostały postawione nielegalnie i nie są to pomniki na grobach kogokolwiek, lecz są pomnikami ku czci UPA”. Według Szwagrzyka na te żądania „Polska nie może się zgodzić”. Prezes IPN zaznaczył, że działania poszukiwawcze na terenach Polski, Litwy i Białorusi „spotykają się ze strony ukraińskiej z oporem wynikającym z faktu, że my (…) poszukujemy swoich rodaków pomordowanych w czasie wojny także przez Ukraińców”. Jego zdaniem, „prędzej czy później będzie padało pytanie o sprawców, którzy wywodzili się z różnych formacji ukraińskich”. Państwo ukraińskie postawiło na bohaterów, którzy są nie do zaakceptowania dla Polaków. Każde państwo posiada takie suwerenne prawo, ale w tym przypadku mamy do czynienia z sytuacją, której polska strona nigdy nie zaakceptuje sytuacji, w której ci, którzy mają krew Polaków na rękach, mają być bohaterami także dla nas mówił Szwagrzyk.

  Ps..I dalej w kółko panie pierdółko, powtarzanie głupot jak mantrę: to nie Ukraińcy, tylko za wszystkim stoją Ruscy. Kiedy wreszcie pogonimy Ukraińskich kretów w rządzie i pożytecznych idiotów ukrainofili. Wobec państwa Ukraina trzeba zachować higieniczny dystans, bez deklaracji o przyjaźni, ponieważ tej przyjaźni nigdy z nią nie było, nie ma i nigdy nie będzie. To inny, obcy nam świat. Nie pomagajcie tej chachłackiej hołocie, niech Rosjanie zrobią z nimi porządek. Oni tylko mordować potrafią, więc będą mieli okazję zmierzyć się z Rosjanami !!!
 • @trojanka 12:32:59
  https://niezlomni.com/wp-content/uploads/2018/02/pjimage-6-83.jpg


  Ukraińcy wyjaśniają, dlaczego protestują przeciw polskim obchodom zbrodni w Hucie Pieniackiej. Wszystko mówiący komentarz Rafała Ziemkiewicza. Obchody 74. rocznicy mordu w Hucie Pieniackiej nie przebiegły tak, jak planowano. W pewnym momencie zostały zakłócone przez ukraińskich nacjonalistów. Ich zachowanie skomentował Rafał Ziemkiewicz, który wskazał na analogię do niemieckich neonazistów.
  Zwolennicy UPA krzyczeli, że Stepan Bandera jest bohaterem narodowym Ukraińców, a Polska nie może narzucić im swojej wersji historii (więcej o zakłóceniu uroczystości na PrawdaObiektywna.pl). Nie odnieśli się do tego, że 28 lutego 1944 roku ukraińscy żołnierze 4 Pułku Policyjnego SS 14 Dywizji SS „Galizien”, dowodzeni przez niemieckiego kapitana oraz wsparci oddziałami Ukraińskiej Powstańczej Armii i członkami paramilitarnego oddziału ukraińskich nacjonalistów dokonali pacyfikacji polskiej ludności we wsi Huta Pieniacka. Zginęło wówczas ok. 850 osób, a ocalało ok. 160. W Hucie Pieniackiej znajdowali się również Polacy, którzy uciekli z Wołynia w obawie przed morderstwami dokonywanymi przez ukraińskich nacjonalistów i wspierających ich chłopów. Spróbujcie sobie wyobrazić, że na oficjalnych obchodach w Auschwitz delegacja neonazi powiewa sztandarami z hakenkrojcem i żąda by uszanować niemiecki punkt widzenia. Widzicie to? Dziękuję napisał na Twitterze Rafał Ziemkiewicz.

  Ps...Pierwsze informacje z Huty Pieniackiej. Oczywiście dzisiejsze uroczystości, w których uczestniczyli m.in. przedstawiciele rządu RP zostały przywitane przez bojówki ukraińskich nacjonalistów. Także trasa poprzez wioski do pomnika była udekorowana flagami banderowskimi. Koło samego pomnika umieszczono tablicę z informacja w trzech językach która absolutnie fałszuje prawdę historyczną. Myślę, iż twarze młodych wyznawców banderyzmu trzymających flagi powinny trafić do archiwum służb i Straży Granicznej. Ukraińscy nacjonaliści czynnie współpracowali z Niemcami hitlerowskimi. Często byli nimi kapo w obozach zagłady, konfidentami, szmalcownikami, czynnie mordowali ludność Warszawy (Wola) itp. Banderowcy to okrutni bandyci. Polecam

  http://ivrozbiorpolski.pl/index.php?page=ukrainskie-ofiary

  135 tortur i okrucieństw stosowanych przez terrorystów OUN-UPA na ludności polskiej Kresów Wschodnich

  http://ivrozbiorpolski.pl/index.php?page=135metod
 • @Husky 09:57:52
  "Moje jedyne spotkanie z kobietą pracującą w UB. […] zdenerwowała się, złapała ten pistolet, jakby chciała do mnie strzelić"..Wspomnienia z UB Kazimierza Poray-Wybranowskiego w rozmowie z z Leonardem Zub-Zdanowiczem.


  Kazimierz Poray-Wybranowski

  A teraz wracając do tego, jak mnie wtenczas Angielski zawezwał na śledztwo. Po pewnym czasie weszła do pokoju jakaś pracownica Urzędu Bezpieczeństwa. Czy to była narzeczona, czy kochanka Angielskiego, tego nie wiem. Usiadła mu na kolanach. Ja byłem skuty do tyłu, ręce miałem skute tak za krzesło do tyłu, żebym się nie mógł ruszać. Krzesło było z wysoką poręczą. No i ona usiadła, zaczęli się całować. W pewnym momencie, przy mnie, nie zwracając uwagi na to, że ja siedzę, mieli stosunek ze sobą. No i Angielski powiada do niej:

  No, idź daj bandycie w mordę, czego się patrzy.

  A ona powiada:

  Nie mogę, wiesz, nie mogę.

  To on wstał, wziął nagan, który leżał na biurku, podszedł do mnie i lufą nagana uderzył mnie w twarz wybijając mi trzy zęby na przodzie. No i powiada:

  Popatrz, tak się bije bandytę po mordzie.

  Szczęście moje, że to był nagan, a nie pepetka [tetetka] czy wis, bo takie uderzenie lufą mogło spowodować odpalenie, a u pepetki to już jest nagminne, bo wis, jeszcze jeżeli jest na pierwszym oporze, to nie odpali, ale pepetka zawsze odpali.

  No, po pewnym czasie ktoś Angielskiego zawołał i siedziałem sam, a on kazał tej dziewczynie mnie pilnować. Ona tak na mnie popatrzyła, miałem zakrwawione usta, no powiada w pewnym momencie:

  No co, popierdoliłbyś sobie?

  Mnie taki niesmak wziął i powiedziałem, że ja na śmietniku nie znalazłem mego członka i swoje delikatne ciało w czyjąś kloakę absolutnie nie. No, zdenerwowała się, złapała ten pistolet, jakby chciała do mnie strzelić. No, ale czy go nie umiała obsłużyć czy coś, w każdym razie nawymyślała mi tylko. Ja nie zwracałem uwagi, bo uważałem, że na chamstwo nie ma odpowiedzi. Po pewnym czasie on przyszedł. Myślałem, że powie Angielskiemu, ale nic nie powiedziała i oddała mu ten pistolet, i wyszła. To było moje jedyne spotkanie z kobietą pracującą w UB.

  Rozmowa Kazimierza Poray-Wybranowskiego („Kret”) z Leonardem Zub-Zdanowiczem („Ząb”)


  - Kazimierz Poray-Wybranowski
  "NSZ.com.pl"

  https://niezlomni.com/cytat/luna-bystygierowa-przesluchanie-przez-ub-kazimierza-poray-wybranowskiego/
 • @Husky 09:57:52
  https://niezlomni.com/wp-content/uploads/2018/02/jsz.jpg

  O pierwszym nadkomisarzu Żydowskiej Służby Porządkowej. "Mógł zginąć tak, by imię jego było ze czcią wymawiane. Nie dorósł do tego. I dlatego zginął jak Judasz"..Obwieszczenia były początkowo podpisywane przez władzę gminną, wkrótce jednak zaszczyt mordowania swojego narodu przypadł w udziale całkowicie służbie porządkowej. Naczelnym katem zaś mianowano pułkownika Szeryńskiego. Muszę, niestety, uwiecznić nazwisko tego współczesnego Heroda. Był on Żydem z pochodzenia, przed okupacją oficerem policji polskiej. Był to człowiek twardy i mocny, posiadał grzmiący głos i zachowanie wodza. Robił wrażenie kondotiera. Nie pozbawiony uroku osobistego, robił wrażenie, że potrafi być brutalny. Zaprowadził pewną dyscyplinę w Służbie Porządkowej. Zaspakajał w pewnej mierze potrzebę munduru, która się zrodziła we współczesnych społeczeństwach, również i wśród żydów. W czasie akcji oddawania Niemcom futer popełnił niezręczność: wysłał poza mury jakieś mało wartościowe zresztą futro. Wydało się to, został aresztowany i osadzony w więzieniu na Pawiaku. Groziła mu kara śmierci. Darowano mu ją pod warunkiem, że pokieruje akcją prowadzenia współplemieńców na rzeź. Czy wiedział, że to na rzeź? Z początku może nie, później nie ulegało to wątpliwości. Mógł stanąć na czele jedynej zorganizowanej jednostki bojowej i zginąć tak, by imię jego było ze czcią wymawiane i przez swoich i przez wrogów. Nie dorósł do tego. I dlatego zginął jak Judasz

  „Historia jednego życia” wyd. Czytelnik Spółdzielnia Wydawnicza 1946 r., s. 273 i 274

  Józef Andrzej Szeryński właśc. Szenkman lub Szynkman (ur. 8 listopada 1893, według innych źródeł w 1892, zm. 23 lub 24 stycznia 1943 w Warszawie) – podinspektor Policji Państwowej, od grudnia 1940 pierwszy nadkomisarz Żydowskiej Służby Porządkowej (SP) getta warszawskiego, uważany za zdrajcę i kolaboranta pod okupacją niemiecką, który ułatwił Niemcom eksterminację ludności getta.

  - Ludwik Hirszfeld
  "Historia jednego życia"

  Ludwik Hirszfeld – biografia i cytaty Ludwika Hirszfelda

  Ludwik Hirszfeld (ur. 5 sierpnia 1884 w Warszawie, zm. 7 marca 1954 we Wrocławiu) – lekarz, bakteriolog i immunolog, twórca polskiej szkoły immunologicznej oraz nowej dziedziny nauki – seroantropologii. Studiował medycynę w Würzburgu i Berlinie. Uzyskał doktorat za pracę na temat aglutynacji, habilitację zaś (w wieku 30 lat) za pracę nad związkiem zjawisk odpornościowych i krzepliwości krwi. Był asystentem w Instytucie Badań Raka w Heidelbergu oraz w Zakładzie Higieny uniwersytetu w Zurychu. W czasie I wojny światowej uczestniczył w zwalczaniu ogromnej epidemii tyfusu plamistego w Serbii. Po odzyskaniu niepodległości przez Polskę w 1918 współtworzył Państwowy Instytut Higieny w Warszawie. Kierował nim w latach 1924–1939. W latach 1924 – 1925 był dyrektorem Państwowego Zakładu Badania Surowic. W 1926 habilitował się po raz drugi na Uniwersytecie Warszawskim jako bakteriolog i immunolog. W 1931 roku został profesorem. Około 1938 przy ul. Obrońców na Saskiej Kępie wybudowano willę (projekt Józefa Łowińskiego), w której Ludwik Hirszfeld zamieszkał. W czasie II wojny światowej wraz z innymi Żydami został zmuszony do zamieszkania w getcie warszawskim. Prowadził tam wykłady, pracował naukowo, a także – dzięki szczepionce przekazanej przez prof. Rudolfa Weigla z lwowskiego Instytutu, nielegalnie przemyconej do getta – leczył chorych na tyfus plamisty. W lipcu 1942 uciekł z getta na aryjską stronę. Przez pewien okres ukrywał się pod zmienionym nazwiskiem w domu Laury z Przedpełskich Kenigowej, żony Mariana Keniga, w Starej Miłośnie k. Warszawy, później u gospodarza Stanisława Kaflika w Klembowie koło Tłuszcza udając urzędnika-dezynfektora. W roku 1943 spisał swoją autobiografię, która ukazała się w roku 1946 pt. „Historia jednego życia”. Po wyzwoleniu Lublina w 1944 brał udział w tworzeniu UMCS. W 1945 przeniósł się do Wrocławia i podjął pracę na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Wrocławskiego (był pierwszym dziekanem tego wydziału). W 1952 roku utworzył we Wrocławiu Instytut Immunologii i Terapii Doświadczalnej PAN. W tym samym roku został członkiem rzeczywistym Polskiej Akademii Nauk i wszedł w skład jej prezydium.
 • @Husky 09:57:52
  https://niezlomni.com/wp-content/uploads/2018/02/studium.png

  Raport UB na Lubelszczyźnie, który mówi wiele o wykształceniu funkcjonariuszy. Raport funkcjonariusza UB na Lubelszczyźnie.


  … kap[itan Borys] Wróblewski tych pijanych, nadminie jednego Hłonia, a wiency nie znam, pomimo, że są pracownikami arestu, gdzie siędzieli podejżali, jednak pijani pracownicy w arescie pomiendzy podejżałemi krzyczeli na kap[itana] Wrubliewskiego „tyn skurwisyn ukrainiec wsadził nas do arestu, że dziś swiento i sprzedali nam wódtki, ta ukraińska morda za niemców mordował Poliaków, a dzisiaj nas bendzie wsadzał do arestu” i wiele innych gadaniu tak, że ci podejżali smiali się, że w bezpieczynstwie to się dzieje.

  Puzni kap[itan] Wrubliewski [Wróblewski] poszet do 6tej sekcji i pracownicy jedni siędzieli a drudzy lieżeli poodbierał pistoliety pracownikom i zaczuł bić pracowników krzesłem i pistolietem i 3 razy strzelił z pistolita w sekcji i ktury jest zastepen 6tej skecji kierownika Wegorzenoskiego to kap[itan] Wróblewski tak zbił zastepce, że rynce i policzy miał sine, a głowe to mu rozbił pistolietem i chodził do liekarza, kturen mosze się okazać zastepca kierownika 6tej sekcji płakał i mówił, że był w niemczech i tego mu niemcy nie zrobili…

  Można dodać, że np. w Powiatowym Urzędzie Bezpieczeństwa Publicznego w Lublinie większość pracowników podejmujących tam pracę w latach 1944-1949 miała skończone tylko 5-7 klas szkoły powszechnej. Przykładem tego byli min.: Tadeusz Andrusiewicz – szef PUBP w Lublinie w 1947 r., który ukończył siedem klas; podobnie Wacław Zając – pierwszy kierownik PUBP w Lublinie w 1944 r., który ponadto zaliczył jedną klasę technikum drogowego; Władysław Woliński – szef PUBP w Lublinie w 1953 r. ukończył tylko 4 klasy szkoły powszechnej. Później pracując już w Milicji Obywatelskiej skończył Liceum Ogólnokształcące, Wydział Prawa i Administracji UMCS oraz Wieczorowy Uniwersytet Marksizmu i Leninizmu (WUML). Ponieważ tego rodzaju wypadki były normą, resort organizował przyśpieszone kursy z zakresu szkoły powszechnej oraz liceum oczywiście wraz z maturą.

  Rafał Drabik, Glaukopis (nr. 4)

  - Anna Grażyna Kister
  - Rafał Drabik
  "Glaukopis"
  "Studium zniewalania. Walka aparatu bezpieczeństwa z polskim zbrojnym podziemiem niepodległościowym na Lubelszczyżnie (1944-1947)"
 • @trojanka
  "WOJNA IRAN IZRAEL" PUTIN SPACYFIKOWAŁ NETANIACHU i upokorzył :-)

  https://www.youtube.com/watch?v=Bn6mqnRoJTA

  Ps..Najlepszy news od tygodni. Wreszcie dobrano się do bezkarnej dupy chazarów!! Putin rozdaje karty na bliskim wschodzie i nikt mu nie podskoczy. Putin jak widać najlepszy strateg na świecie ! Brawa dla Putina i Rosji, a żydowskie karaluchy sraczki dostają. I bardzo dobrze. Ratlerek żydowski sprowadzony do parteru. Putin zrobi porządek z tym żydowskim robactwem. Trzymamy kciuki za Rosję w tym konflikcie, wreszcie znalazł się ktoś kto uderzył pięścią w stół i powiedział STOP izraelskiemu bezprawiu na Bliskim Wschodzie. Pozostaje nam mieć nadzieję, że Iran zmiecie Izrael z powierzchni ziemi szybko i dokładnie, bo inaczej będziemy mieć tutaj kilka milionów "biednych uchodźców" żydowskich. A chyba wszyscy wiemy co to za dzicz. MOCNE UDERZENIE W IZRAEL 500 milionów $ straty.

  https://www.youtube.com/watch?v=Kr3CwTqqXO4
 • @mac 07:08:02
  Najbardziej rozwiniętą gałęzią przemysłu w Izraelu jest ... holokaust/holokit. Teraz uruchomiono tam nową linię produkcyjną - przeróbkę Polski na szekle i dolary. Czy my Polacy damy się znowu wydoić?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031