Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
160 postów 1 komentarz

Okiem Suwerena

Janusz Sanocki - Spostrzeżenia parlamentarzysty

W sojuszniczej okrężnicy Izraela i USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polski Sejm przyjął nowelizację ustawy o IPN, w której zapowiada ściganie i kary za przypisywanie Polakom, jako Narodowi współudziału w holokauście. Rozgorzała światowa polityczna burza. Izrael zapowiada ściganie Polski za „kłamstwo oświęcimskie”.

W sojuszniczej okrężnicy Izraela i USA

Po przyjęciu przez polski Sejm nowelizacji ustawy o IPN, w której zapowiada się ściganie i kary za przypisywanie Polakom, jako Narodowi współudziału w holokauście, rozgorzała polityczna burza.

Ambasador Izraela pani Anna Azari raczyła skrytykować nową ustawę publicznie, podczas uroczystości w obozie w Auschwitz. Jej zwierzchnik – premier Izraela napiętnował Polskę, a izraelski rząd zapowiedział odwołanie ambasadora z Warszawy.
Izrael zapowiada też ściganie Polski za „kłamstwo oświęcimskie”.

W dodatku grupa amerykańskich kongresmenów wystąpiła do Prezydenta Andrzeja Dudy o zawetowanie ustawy, a Departament Stanu zagroził pogorszeniem wzajemnych relacji.

Słowem – nasi sojusznicy, którym wysługujemy się od lat – Izrael i USA – nagle postawiły polskie władze na baczność. Ci których wojska parę miesięcy temu witał minister Macierewicz peanami, stwierdzeniami, że oto spełniły się marzenia pokoleń Polaków, żeby tu nad Wisła stacjonowały wojska USA, nagle odwracają się i grożą, że nie będą nas bronić.

Ba! Nie wiadomo czy za pogróżkami dyplomatycznymi oneż amerykańskie wojska, (o których pokolenia Macierewiczów marzyły) nie wymaszerują w kierunku Warszawy, żeby tam zaprowadzić porządek?
Z obcymi wojskami nigdy nic nie wiadomo.

A jaki to porządek miałyby zaprowadzać wojska „Wuja Sama” i o jakież to zbrodnie jesteśmy oskarżani przez „naszych starszych braci w wierze” – Żydów?

Ano to proste jest. Chodzi o mienie pożydowskie wartości bilionów dolarów jakie pozostało po ofiarach holokaustu, Żydach którzy nie pozostawili spadkobierców.

Nowojorski Światowy Kongres Żydów od dawna domaga się zwrotu tych bilionów dla siebie. Kilkanaście lat temu lider tej organizacji – Singer - zapowiedział, że Polska nie zazna spokoju dopóki nie zapłaci nowojorskim Żydom, za to co zostawili polscy Żydzi zamordowani przez „nazistów”.
Kim byli owi tajemniczy „naziści” w zasadzie nie wiadomo – przynajmniej w opinii Światowego Kongresu Żydów.
Jednak wielu żydowskich badaczy problemu skłania się do wniosku, że byli to Polacy, którzy jak wiadomo u siebie utworzyli „Polskie Obozy Śmierci”.

Te wnioski są już na zachodzie prawie powszechnie aprobowane, nawet swego czasu amerykański prezydent Obama podczas wręczania nagrody im. Jana Karskiego użył sformułowania „Polskie Obozy Śmierci”.

Słuchał tego pokornie ambasador Polski Daniel Rotfeld i nie wstał, nie zaprotestował skulił uszy po sobie, a jak wiadomo „kto milczy widocznie się zgadza”.

Co więcej o nazistowskich Polakach przekonują ostatnie wydarzenia – zwłaszcza imieniny Hitlera urządzone przez 5 mieszkańców Wodzisławia i tort ze swastyką, który na cześć Wodza III Rzeszy został przez nich spożyty w lesie.

Wszystko pokazała polskojęzyczna stacja telewizyjna TVN, która jest własnością amerykańską.

Tak więc narracja naszych „starszych braci w wierze” tudzież ich ekspozytury czyli amerykańskiego Kongresu jest prosta. Polacy mają oddać biliony za mienie bezspadkowe po Żydach. Trzeba zatem ich zmiękczyć i postawić w stan oskarżenia o nazizm. Stąd „polskie obozy zagłady” i opowieści o polskich zbrodniach na Żydach.

I nagle ta „narracja” zostaje zakłócona przez polski Sejm, który zapowiada ściganie i karanie za używanie tego sformułowania. No więc jakże to tak?

Toć cały plan na nic i biliony dolców przejdą żydowskim hucpiarzom z Nowego Jorku koło nosa. Nie można się więc dziwić, że Izrael i władze USA protestują.

Dziwi mnie co innego. Że przez ostatnie lata nikt w Polsce nie widzi do czego prowadzi bezwarunkowe popieranie przez kolejne ekipy rządzące Polską, polityki amerykańskiej – zwłaszcza na odcinku wschodnim.

Zupełnie bezsensowne atakowanie Rosji wpycha nas wręcz w amerykańskie objęcia i uzależnia od obrony Stanów Zjednoczonych.

I tak oto dzięki takim orłom politycznym jak Antoni Macierewicz znaleźliśmy się głęboko w okrężnicy naszych sojuszników. Jedyne na co możemy mieć nadzieję, to że nie będą nas zbyt długo wydalać.

Janusz Sanocki - Poseł

KOMENTARZE

 • @
  A poseł czytał te raporty?

  W Raporcie Pileckiego nie ma słowa o "komorach gazowych". W raportach Karskiego oraz w nocie Raczyńskiego nie znajdziemy nawet słów takich jak Auschwitz czy Oświęcim, nie mówiąc już o komorach gazowych. Nie istnieje w dokumentach Karskiego czy żyda Nowaka Jeziorańskiego temat taki jak gazowanie więźniów w Auschwitz.

  Żydzi amerykańscy i rząd USA dokładnie wiedzieli ...że takiego "ludobójstwa" nie było i być nie mogło.
 • Szanowny Panie Pośle...
  A propos tej ustawy o ściganiu..., to zachęcam do obejrzenia tego filmiku:
  https://www.youtube.com/watch?v=Tpoblv7Buuk
  Po jaki... nam Polakom taka ustaw(k)a?, która niczego nie zmienia...

  Ale cyrki, coś nieprawdopodobnego! Gołym okiem widać że ta ustaw(k)a niczego nie zmienia a ten cały -jak widać - głupawy (albo celowo ściemniający sprawę) sztucznie rozdmuchuje tą nagonkę na Polskę.
 • @Jan Paweł 09:50:51
  Polacy walczyli o Anglię, to nam Anglicy kazali zapłacić za samoloty, paliwo do samolotów, mundury, utrzymanie itd...
  Teraz podobna sprawa z Żydami. Jedynie Polakom groziła z rak okupanta kara śmierci za ratowanie żydów i wielu, a niestety taką śmierć poniosło...
  Niech więc te akcje będą tym symbolem wdzięczności świata za to oddanie Polaków za oddawanie życia za świat!
 • @Jan Paweł 09:59:01
  //Jedynie Polakom groziła z rak okupanta kara śmierci za ratowanie żydów//

  Jan Paweł pewnie wie dlaczego...a może nie chce wiedzieć.

  //Po ataku Niemiec na Związek Sowiecki w czerwcu 1941 r. , większość polskich komunistów ewakuowała się w głąb Związku Sowieckiego. Lewartowski pozostał w Białymstoku i współtworzył w nim podziemną grupę komunistyczną. Pod koniec 1941 roku został odkomenderowany do Warszawy, jako pełnomocnik Kominternu dla zorganizowania Polskiej Partii Robotniczej i grup bojowych w warszawskim getcie. Warto przypomnieć, że autorem nazwy „Polska Partia Robotnicza” był Józef Stalin, który 27 sierpnia 1941 roku w rozmowie z Dymitrowem naszkicował zasady działania nowej partii komunistycznej w Polsce. Po tym spotkaniu szef Kominternu zanotował wskazówki Stalina:

  Będzie lepiej założyć Polska Partię Robotniczą, z komunistycznym programem. Partia komunistyczna odstrasza nie tylko obcych, lecz także niektórych z tych, którzy z nami sympatyzują. Na aktualnym etapie - walka o wyzwolenie narodowe. Jednak jest samo przez się zrozumiałe, że nie będzie to partia typu Labour Party.

  W tym samym mniej więcej czasie co Józef Lewartowski, czyli w grudniu 1941 r., rozpoczął działalność w Warszawie Pinkus Kartin (Andrzej Szmidt), specjalny agent Kominternu i weteran hiszpańskiej wojny domowej, zrzucony do Polski na spadochronie wraz z Grupą Inicjatywną. Kartin dotarł do Warszawy, odnalazł swoich przedwojennych znajomych i otrzymał adres kontaktowy w getcie. Tam też 15 lub 16 stycznia 1942 r. odbyło się spotkanie, podczas którego grupka aktywistów komunistycznych zadeklarowała akces ich organizacji do PPR. Kartin przywiózł ze sobą pierwszy Manifest PPR, zredagowany w siedzibie Kominternu w Moskwie, przed wylotem Grupy Inicjatywnej do kraju. Manifest został natychmiast przetłumaczony na jidisz i rozprowadzony w getcie.

  Rozbudowywana przez Kartina, Lewartowskiego oraz przywódców lokalnych grup komunistycznych PPR rosła szybciej w getcie niż poza nim, toteż większość członków tej odnowionej partii znajdowała się na terenie getta. Do partii przystępowali radykalni członkowie Poalej Syjon i Haszomer Hacair. Komitet Dzielnicowy Getta, który powstał w marcu 1942 r., należał do największych komitetów PPR. Już w kwietniu 1942 r. składał się z 30 komórek partyjnych, z których każda liczyła 5 członków. Na początku lata 1942 r. do PPR należało około 500 mieszkańców getta i około czterystu członków z aryjskiej strony. Była to jedna z większych organizacji podziemnych w getcie. Dodatkowa grupa ludzi pozostawała pod wpływem działalności partii. Organ prasowy partii, „Trybuna Wolności, był początkowo drukowany w getcie. Rozprowadzano tam także komunistyczne wydawnictwa publikowane po drugiej stronie muru. Organizacja PPR w getcie współpracowała z towarzyszami po aryjskiej stronie. Partia pomagała swym żydowskim członkom w ucieczce z getta i przygotowywała dla nich bezpieczne punkty schronienia. Techniczne komórki PPR, takie jak drukarnie, wytwórnie broni i nielegalnych dokumentów, w dużym stopniu tworzyli ludzie wydobyci z getta. Stosunkowo silne organizacje PPR istniały także w innych gettach: w Krakowie, Kielcach, Lwowie, Sosnowcu i Będzinie.

  Razem z PPR rosła w getcie Gwardia Ludowa, choć była prawie zupełnie nieuzbrojona. W maju 1942 r. liczyła około 10 grup bojowych po 5 osób w każdej.

  Jednym z najważniejszych zadań Kartina i Lewartowskiego było utworzenie jednolitego frontu ludowego, ktory miał objąć większość podziemnych organizacji w getcie. Pod koniec marca 1942 r. obaj emisariusze rozpoczęli budowę Bloku Antyfaszystowskiego, do którego oprócz PPR przystąpiły: Poalej Syjon-Lewica, Haszomer Hacair, Hehaluc, Syjoniści-Socjaliści i Dror. Zaproszenie do uczestnictwa w Bloku odrzucił Bund, lojalny wobec rządu polskiego w Londynie i Polskiego Państwa Podziemnego. Przywódcy Bundu nie chcieli być kontrolowani przez uzależnioną od Sowietów PPR i odparli, iż musza skonsultować swa decyzję z działającymi poza gettem PPS-WRN i grupami Polskich Socjalistów. Współpracy z Blokiem odmówiły również Polscy Socjaliści w getcie, Żydowski Zwiazek Wojskowy, oraz konserwatywni syjoniści i środowiska ortodoksyjne. Podziemna PPS uważała opór zbrojny za przedwczesny, bezproduktywny i niebezpieczny, gdyż front niemiecko-sowiecki był jeszcze daleko od Warszawy.

  Wbrew programowym założeniom PPR miał się w praktyce zajmować nie tyle walką z Niemcami (o czym świadczy brak, mimo istniejących możliwości, zrzutów broni dla GL/AL. aż do 1944 r.), ale stwarzać konkurencję polityczną dla Polskiego Państwa Podziemnego i osłabiać je wszelkimi sposobami. Kierownictwo Polskiego Państwa Podziemnego zdawało sobie z tego sprawę; zarówno Komenda Główna ZWZ-AK, jak i Delegatura Rządu RP na Kraj tworzyły wyspecjalizowane komórki gromadzące informacje o podziemnym ruchu komunistycznym w okupowanej Polsce. Dowództwo ZWZ-AK dobrze znało Żydów i stosunki panujące w warszawskim getcie. 1 lutego 1942 r. w Biurze Informacji i Propagandy ZWZ (później AK) został utworzony specjalny Referat ds. żydowskich, który utrzymywał stałą łączność z gettem. 6 września 1941 r., gen. Stefan „Grot” Rowecki, komendant ZWZ, a później AK, wysłał specjalny meldunek do polskich władz wojskowych w Londynie:
  „Na terenie Polski, na obszarze tzw. Generalnej Guberni, zjawia się coraz więcej agentów Kominternu, przenikajacych na tutejszy grunt: a) z samolotów sowieckich przy pomocy spadochronów, b) droga pozostawania na wschodzie w miejscowościach zajmowanych przez Niemców, c) droga przenikania z innych krajów. W Warszawie w ghetcie (dzielnica żydowska) znalazło schronienie i oparcie kilkunastu takich agentów. Z prowincji nadchodzą również informacje o przybyciu nowych agentów komunistycznych. Ostatnio stwierdzono zatrzymanie się w ghetcie w Warszawie agenta sowieckiego, występującego pod nazwiskiem Klebow/Chlebow/Glebow. Ma to być major NKWD i generał armii sowieckiej przysłany z dużymi pieniędzmi i specjalnymi pełnomocnictwami. Jeździ na prowincję, usiłuje nawiązać kontakt z czynnikami polskimi. Za główne zadanie ma organizowanie bojowe komunistycznych i komunizujących elementów dla akcji dywersyjnej i rewolucyjno-wywrotowej. Odnosi się wrażenie, że Komintern przygotowuje jakąś akcję już obecnie, zarówno dla działalności natychmiastowej przeciwko Niemcom, jak i dla działalności dalszej (przeciwko Polsce). Z łona KPP podobno wydzielono specjalne grupy dywersyjne. (Gdyby obecna działalność Kominternu miała doprowadzić np. do zamachów na wybitne figury niemieckie, to skutki byłyby dla ludności polskiej fatalne. My byśmy płacili własną krwią za komunistyczne wyczyny, gdyż na Polaków spadłyby masowe represje!)”.

  10 września 1941 r. Rowecki wysłał 2 radiotelegramy do Londynu. W pierwszym wspomniał krótko o niemieckich obławach na sowieckich spadochroniarzy w okolicach Kielc. Fragment drugiego, poświęconego rozwojowi aparatu wywiadowczego ZWZ brzmiał:

  „Jakakolwiek współpraca z Sowietami w terenie wysoce niepożądana. Bazują się oni na Żydach, [których] niezmiennie antypolskie nastawienie groziłoby nam wsypą przy każdej zmianie koniunktury”.

  22 lipca 1942 r. na terenie warszawskiego getta Niemcy rozpoczęli tzw. Wielka Akcję. Przez następne siedem tygodni przetransportowali około 265 tys. Żydów z Warszawy do obozu [...] w Treblince. Życie w getcie zostało sparaliżowane. Zorganizowany przez towarzyszy Lewartowskiego i Kartina Blok Antyfaszystowski, całkowicie zaskoczony, nie stawił czynnego oporu, mimo że 27 lipca, w specjalnym manifeście opublikowanym po żydowsku – Ruf fun ppr cu zelbszuc in geto (Wezwanie PPR do samoobrony w gettcie) – PPR wezwała Żydów, by odmówili pójścia na Umschlagplatz i przystąpili do walki. „Bierna postawa nie ocali was, musicie prowadzić aktywny opór; zorganizujcie grupy bojowe. Wielu z was zginie, lecz niektorzy ocaleją. Społeczność polska ma obowiązek pomoc wam, ponieważ jest to nasza wspólna walka z niemieckim okupantem”.

  Podczas Wielkiej Akcji PPR w getcie straciła około połowy członków, z których wszystkich zabili Niemcy. Józef Lewartowski podczas Wielkiej Akcji ukrywał się w szopie Landaua przy ul. Gęsiej, skąd podczas obławy 25 VIII 1942 został wyprowadzony i zamordowany. Partia komunistyczna została ponownie odbudowana w getcie warszawskim w październiku 1942 r. Utworzono nowy Komitet Dzielnicowy PPR, który współuczestniczył w formowaniu Żydowskiej Organizacji Bojowej.

  Józef Lewartowski, członek WKP(b) i funkcjonariusz Kominternu, kolaborujący z sowieckim okupantem Polski, został zamordowany przez drugiego, niemieckiego okupanta. Nie jest to jednak wystarczające uzasadnienie aby pozostawał patronem ulicy w stolicy Polski.//
 • cienko to na dzisiaj widzę
  Po treściach publikacji w mediach i natychmiastowego przyjazdu ambasadora edukacji z Izraela oraz ruchów naszych polityków z Morawieckim na czele jestem prawie pewny że już się dogadali i poczekają z tą ustawą minimum dwa tygodnie a jak już trochę ucichnie Prezydent ją zawetuje.
  Prawdopodobnie sprzedadzą honor Polaków. Obym się mylił.
 • "Równość, miłość i braterstwo"
  Te wartości powinny cechować stosunki każdego z każdym, na poziomie Osoby, Narodu i Państwa, jak jest, widać i czuć czosnkiem.
  Jakiś gamoń z israel ma przylecieć do Polski na rossmówki z gowinciem i studentami, mam nadzieję, że nie wybranymi !
  Drodzy studenci, zadajcie mu pytanie, czy israel i ussrael są za reparacjami wojennymi od niemiec dla Polski ?
  Aha i przypomnijcie mu historię dlaczego żydzi zamieszkali w Polsce, oraz kawałek historii powojennej z uwzględnieniem działalności aparatu bezpieczeństwa i jego kadry, chociaż wydaje mnie się, że spotkanie to to będzie tylko monolog wybranego, dajcie mu popalić, ooopss !
 • @autor
  Wbrew tym którzy skomlą ze strachu bojąc się pogorszenia sytuacji Polski uważam, że nic lepszego nie mogło się nam przydarzyć.

  Każdy wyłożył karty na stół i cały świat możne zobaczyć że syjonistyczne karty są znaczone a do tego same blotki.

  Asy są po naszej stronie, bo po naszej stronie jest też prawda.

  W tej sytuacji najgorsze co może zrobić polski rzad to dążenie do kompromisu i wyciszenie sprawy.

  Odwrotnie, odpowiedzialne za kraj osoby powinny teraz systematycznie przykręcać syjonistom śrubę i zapędzić ich do narożnika.

  Czego oni się najbardziej boją, to nagłośnienia sprawy ponieważ wtedy opinia światowa będzie się musiała z konieczności tą sprawą się zajmować, a czym większe zainteresowanie, tym większa szansa na przeforsowanie naszych pozycji.

  Dlatego moja rada, dalej podgrzewać sprawę i prowokować syjonistów do kolejnych wybuchów amoku, możliwości jest bez liku tylko potrzeba trochę odwagi.

  Teraz kiedy trzymamy ich za gardło mamy szanse utrzymania tej sprawy tak długo w centrum uwagi, aż wszyscy będą mogli zapoznać się z naszym stanowiskiem. Jeśli teraz odpuścimy to przegramy.
 • Jedyny ratunek dla Polski
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.se/2018/02/3-i-2018.html


  Sobota, 3 luty 2018

  Mówi Pan Jezus:
  (…)
  Widzicie dzieci jak Synagoga szatana chce na was zacisnąć swe kleszcze.
  Mamona jest ich Bogiem. Zaś poczucie wyższości i bycie narodem wybranym,
  lecz przez nieprzyjaciela rodu ludzkiego, dopełnia reszty.
  Nadal nie jestem Królem Polaków i Polski ani w ustawodawstwie ani w sercach.
  Nie pomogą ustawy nawet broniące interesów Polski.
  Żydzi całego świata trzymają w garści jego finanse.Również Polski. Mogą doprowadzić do jej
  natychmiastowej zapaści gospodarczej. W ciągu 24- godzin.
  Tak, macie wielkie bogactwa, lecz nie pozwolą wam ich eksploatować ni obracać (przede wszystkim)
  na pożytek narodu. Wy zaś nie chcecie pomóc sobie stawiając Mnie na pierwszym miejscu.
  Cokolwiek robią, nie możecie wierzyć tym, którzy rządzą Polską. To nie są polskie elity – wielu z was
  wie o tym. Zatem. Agentura rosyjska chce przywołać do porządku Izrael. Lecz skrupi się to na Polsce.
  Amen moje dziecko.
 • @I.C 15:29:12
  Dla żydów prawda nie jest żadnym asem.
  Asem jest dobre kłamstwo dobrze sprzedane (media)
  Prawdę żydzi potrafią zniszczyć wymazać, zamazać...tak by żydowskie kłamstwa dominowały (dominacja w mediach).
  Asem może być siła militarna albo choćby gospodarcza
  Tego asa też nie mamy.
  Asem może być silny sojusznik...
  Tego Asa z pogardą za żydowskim podpuszczeniem wyrzuciliśmy w błoto.

  żydzi mają za dwa dodatkowe Asy w Polsce.
  jeden As to sprowadzenie do Polski na żydowskie polecenie banderowcy nienawidzący Polaków.
  Drugi as to sprowadzone do Polski obce wojska które jak dotychczas zawsze stały po stronie żydowskich bandytów (liczne wojny na zlecenie i w interesie żydów).

  NIE MAMY ŻADNEGO ASA.

  Uratować nas może tylko Putin gdy uzna że nie chce mieć zadymy w Europie. Zrobi to dla Rosji ... a dopiero w dalszym planie z powodu do widocznej sympatii zwykłych Słowiańskich Rosjan do narodu Polskiego.

  Tylko Putin może "nakłonić" globalną mafię żydowską do ograniczenia swojej agresji na Polskę na naród Polski.
 • @I.C 15:29:12
  Niestety "nagłaśniać" to mogą żydzi a nie Polacy.
  To oni mają w ręku media światowe i to oni kształtują swoimi kłamstwami
  opinie w tym przypadku o Polakach.

  Polskie media są mikroskopijne nie są wielojęzyczne.. świat nie słyszy głosu Polaków o ile nie przekażą go dalej żydowskie media.

  Różne "pejbooki" i inne podobne media społecznościowe to żydowskie machiny do prowadzenia wywiadu na temat tego co kto myśli, kto z kim konspiruje i na jaki temat. To czysto Orwellowska wywiadownie gdzei rządzący światem (zachodnim) na bieżąco monitorują co kto wypisuje w sieci...oraz rejestrują jego dane personalne.
  Potem jakby co to tylko smutni panowie w "czarnej wołdze" i z tłumikami ...
  Tą technologię żydzi doprowadzili niemal do perfekcji.

  Naszą siła jest fakt że oni nie mają tylko dyspozycyjnych cynglów...
  ale wspomagają się banderowcami, islamistami i innymi pożytecznymi idiotami, jak kiedyś solidarnością gdy chcieli ograbić Polskę.

  Bez pożytecznych idiotów z Solidarności i owieczek KK nie udałoby się żydom ograbić Polski na setki miliardy dolarów oraz zniewolić systemowo (prywatyzacje, reformy POPISU, systemowa lichwa na wielką skalę, wasalne a wręcz niewolnicze sojusze np w UE członkowie drugiego sortu czyli niewolnicy pracujący na bogactwo bogatych w UE.
  ).
 • @Janisław 16:36:32
  żydowska wiara, żydowski Bóg nie może być ratunkiem przed żydami.
  To już jest Macciawelizm najwyższego poziomu.
  "Módlmy się do "żyda" by nas żydzi dalej nie grabili....
  Słowo "modlić" historycznie oznacza błagać, prosić, żebrać .. najlepiej na kolanach czyli z pozycji niewolnika...

  Tak upodlone intelektualnie owieczki trudno sobie wyobrazić.
  Takie owieczki produkuje KK programując owieczki od urodzenia na niewolnika Boga żyda.
  Na tym tle nie dziwi rola KK z JPII na czele w zdradzie narodowej i oddaniu Polski w chciwe be umiaru ręce globalnego żyda.
 • @Oscar 18:32:05
  Na koniec szczypta optymizmu.
  Globalna mafia żydowska przegrywa, jest w globalnym odwrocie.
  Przyszli zwycięzcy mają zapewne plan dla Polski.

  Im chodzi o świat pokojowy gdzie narody handlują ze sobą z wzajemnymi korzyściami.
  Taki scenariusz jest szansą dla Polski.. o ile będzie "grzeczna"
  Jak będzie dalej stała murem za interesami globalnego żydostwa jak przez ostatnie 25 lat... to wielcy tego świata mają inne rozwiązania dla Polski...
  Polska zostanie zlikwidowana jako wrzód Europy i wcielona częściami to pokojowo nastawionych sąsiadów... tak już bywało w historii Polski wiele razy. W sumie historycznie to dłużej Polski nie było jak była.
  A silna Polska bywała tylko incydentalnie i zawsze na bazie ościennych państw... sama nigdy.
 • @Arjanek 10:08:41
  Bardzo ciekawe. Rzeczywiście nie znałem tego epizodu z historii Polski
 • @Oscar 18:14:51
  To nie Putin może dla nas pokonać szatana, ale tylko i wyłącznie Pan Jezus.
  Jest tylko jeden problem, My Polacy musimy tego chcieć, swoimi :
  MODLITWAMI I NAWRÓCENIEM...
 • @Jan Paweł 18:59:07
  Szanowny Panie Pośle, specjalnie dla Pana wstawiam linka, do bardzo wymownego filmu dokumentalnego o tym jak to kiedyś Polacy swoim postępowaniem sprowadzili na Polskę wielkie nieszczęście:
  https://www.youtube.com/watch?v=SKHGlZS8rK0

  Coraz częściej mówi się o tym, że ówczesny prymas Kard. Hlond winien jest tych milionów ofiar II wojny.

  Jak Pan pewnie tam zobaczy i porówna sytuację przedwojenną (gdzie w samej tylko Warszawie funkcjonowało ok 70tys prostytutek) z obecną, bez porównania bardziej pod tym względem niekorzystną, to refleksje i wnioski są jednoznaczne : jak bardzo my Polacy znowu jesteśmy zagrożeni wielką karą Bożą.

  Nie ulega wątpliwości, że obecnie to już chyba nic nam nie pomoże jak tylko i wyłącznie Różaniec (i pokuta) nie tylko do granic, ale w całej Polsce i nie tylko jednodniowy.
  Na szczęście dla nas i dla Polski, coraz więcej Polaków dochodzi do takich wniosków.

  Z drugiej strony to :
  Szanowni Posłowie, przyjmijcie w końcu naszą Królową - Matkę Boską Królową Polski do Sejmu.
  W tym roku przyjdzie już po raz trzeci i oby nie okazało się dla Polski, dla nas wszystkich Polaków, że jeżeli Jej po raz kolejny nie przyjmiecie, to będzie już ostatni raz.
  A Wy wszyscy Posłowie, będziecie TAM u Góry z tego rozliczeni.
  Obyście ciężko kiedyś nie przeklinali tego dnia, gdy zgłosiliście swoje kandydatury na posłów do naszego Sejmu.
  Wszelka władza tu na Ziemi pochodzi od Pana Boga, każda władza (niezależnie jak zdobyta). Nie muszę więc chyba o tym wspominać, że wiąże się z tym wielka odpowiedzialność przed Panem Bogiem.
  Życzę więc owocnych refleksji i Łask Ducha św na te przemyślenia.
 • @
  Ano to proste jest. Chodzi o mienie pożydowskie wartości bilionów dolarów jakie pozostało po ofiarach holokaustu, Żydach którzy nie pozostawili spadkobierców."

  Nieraz się nad tym zastanawiam, czy aby rzeczywiście chodzi tutaj o bezspadkowe mienie żydowskie, czy raczej odwrotnie, czyli o mienie spadkobierców, którzy żyją i się mają dobrze, tych którzy oprócz zmiany nazwisk zmienili także położenie, czyli miejsce zamieszkania z Polski na Palestynę, celem utworzenia państwa Izrael, a teraz jak gdyby nigdy nic domagają się od Polski zwrotu ich mienia. Warto się nad tym głębiej zastanowić.
 • @
  ''Ano to proste jest. Chodzi o mienie pożydowskie wartości bilionów dolarów jakie pozostało po ofiarach holokaustu, Żydach którzy nie pozostawili spadkobierców. ''
  //


  Może Światowy Kongres Żydów przynajmniej o warszawską część tego żydowskiego mienia po ofiarach holokaustu powinien spytać Hannę Gronkiewicz Walc?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031