Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
232 posty 0 komentarzy

Okiem Suwerena

Janusz Sanocki - Spostrzeżenia parlamentarzysty

Przyczyną terroryzmu jest islam. Trzeba go zakazać!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

To co wydarzyło się w Las Vegas jest bez wątpienia tragedią. W USA, broń palna jest dostępna praktycznie dla każdego. Zamachowiec mógł zgromadzić arsenał. Pytanie dlaczego nikt nie zauważył, że wnosi kilkanaście sztuk broni automatycznej do hotelu?

Przyczyną terroryzmu jest islam. Trzeba go zakazać!

Tylko kilka faktów dla przypomnienia - co się dzieje na Świecie terroryzmu.
Nie jest to – ma się rozumieć - pełna lista:

W 2004 r. islamscy fanatycy podłożyli 13 bomb w pociągach w Madrycie. Eksplodowały rano, kiedy ludzie jechali do pracy zabijając 191 osób, raniąc 1858.

13 listopada 2015 terroryści z państwa islamskiego przeprowadzili serię zamachów w Paryżu. Wybuchło sześć bomb , doszło do sześciu strzelanin najkrwawszej w teatrze Bataclan, gdzie zamachowcy wzięli zakładników. Zginęło 130 osób, ponad 300 zostało rannych.

14 lipca 2016 r. zamachowiec wjechał ciężarówką w świętujący tłum Francuzów w Nicei. Zginęło 87 osób, a ponad 200 zostało rannych. Zamachowcem był mieszkający we Francji Tunezyjczyk Mohamed Lahouaiej Bouhle.

19 grudnia 2016 „żołnierz państwa islamskiego” Anis Amri wjechał ciężarówką w tłum na jarmarku bożonarodzeniowym w Berlinie. Zginęło 12 osób, kilkadziesiąt zostało rannych.

W maju 2017 w Manchesterze samobójca islamski detonując bombę zabił 23 osoby, ranił ponad sto.

W czerwcu 2017 trzech terrorystów wjechało ciężarówką w tłum przechodniów na moście w Londynie. Następnie wysiedli i za pomocą noży zabijali przechodniów.

W sierpniu 2017 furgonetka wjechała w tłum przechodniów w Barcelonie. Zginęło 13 osób, a 100 zostało rannych. Kierowca zbiegł, do zamachu przyznało się państwo islamskie.

Wymieniam tych kilka faktów, w kontekście tego co stało się 1 października w Las Vegas.

Szaleniec strzelając do ludzi z piętra hotelu zabił 59 osób i ranił prawie 600.
Czynię to dla porównania bezpieczeństwa w Stanach Zjednoczonych i w państwach „starej” Unii Europejskiej – Niemczech, Francji, Hiszpanii i Wlk. Brytanii.

To co wydarzyło się w Las Vegas jest bez wątpienia tragedią. W Stanach Zjednoczonych, w których broń palna jest dostępna praktycznie dla każdego zamachowiec mógł zgromadzić arsenał. Pytanie dlaczego nikt nie zauważył, że wnosi kilkanaście sztuk broni automatycznej do hotelu?

Atak wywołał – jak to zwykle bywa – debatę o dostępie do broni palnej, szczególnie żywą w Ameryce, ale i u nas ostatnio także.

Jednak – jak widać z wymienionych przeze mnie kilku faktów - islamscy terroryści w Europie nie musieli mieć dostępu do broni, żeby wymordować setki ludzi w zamachach. Wystarczyła ciężarówka, domowa bomba, nóż.

Tymczasem w Ameryce nie słyszymy o tym, żeby facet taranował przez kilka kilometrów ludzi na deptaku ciężarówką. Dlaczego? Bo przy pierwszej ofierze ktoś z boku wyciągnąłby broń i odstrzelił drania. Bezbronne ofiary zamachu na moście w Londynie uciekały do restauracji przed trzema islamistami, którzy dźgali ich nożami i krzyczeli: „To dla Allaha”. Dopiero policja zastrzeliła morderców.

W uzbrojonej Ameryce byłoby to niemożliwe. Nie notowane są tam zamachy z użyciem ciężarówek, noży czy maczety.

Nawet gdyby takie zamachy były, przynosiłyby znacznie mniej ofiar niż w praktycznie bezbronnej Europie. Wniosek jest prosty: w państwie bez powszechnego dostępu do broni zamach terrorystyczny jest łatwiejszy do przeprowadzenia.

Zdaje sobie sprawę, że po takim wydarzeniu jak w Las Vegas, niełatwo jest bronić prawa obywateli do dostępu do broni palnej. Jednak moje przekonania pozostają w tej materii niezmienne.

We współczesnym świecie nie unikniemy zagrożeń terrorystycznych. Paradoksalnie Stany Zjednoczone, gdzie praktycznie każdy obywatel może sam bronić swojego życia za pomocą dostępnej broni, są pod względem terroryzmu bezpieczniejsze. W rozbrojonej Europie islamiści mordują rozbrojonych ludzi za pomocą samochodów czy noży. A państwo nie jest w stanie zapewnić stuprocentowego bezpieczeństwa, bo to po prostu niemożliwe.

I jeszcze jedno – przyczyną zamachów nie są materiały wybuchowe, karabiny, samochody, noże. Zamachowiec z Las Vegas przeszedł podobno miesiąc temu na islam. Wszyscy mordercy z Europy krzyczeli Allah Akbar. Przyczyną zamachów jest po prostu islam. Czego oczywiście, postępowe, antychrześcijańskie kręgi decyzyjne Europy nie chcą uporczywie przyjąć do wiadomości.

Janusz Sanocki - Poseł

KOMENTARZE

 • Sowieci mówili, że...
  największym zagrożeniem dla światowego pokoju, jest imperializm amerykański i Rzesza Niemiecka.

  ZSRR został stworzony przez USA i Niemcy....
 • Autor ma paraliż senny?
  Przyczyna-skutek-rozwiązanie....
 • To zbyt wąskie ujęcie problemu.
  Do zbrodni zawsze prowadzi poczucie bezkarności oraz wszelaki fanatyzm na różnym tle.
  Do zbrodni prowadzi fanatyzm i odczłowieczenie tych którzy fanatyzmowi nie ulegli.
  Inaczej do zbrodni prowadzi każda "jedynie słuszna" ideologia w połączeniu z poczuciem bezkarności.

  Przykłady to:
  "jedynie słuszne" religie czyli takie nietolerujące lub dyskryminujące inne wyznania (wojny , czystki na tle religijnym),
  "Jedynie słuszne ideologie polityczne" nietolerujące innych systemów
  (wojny i czystki narodowe na tle ideologicznym faszyzm, komunizm, kapitalizm kolonializm, liberalizm)
  "Nadzwyczajne kasty" uważające się za lepsze, ważniejsze, słuszniejsze od innych grup społecznych. (niewolnictwo na tle rasowym)

  Islam t tylko jedna z religii której użyto to zmotywowania mięsa armatniego przeciw wrogom organizatorów i animatorów tego mięsa armatniego. Islam to tylko narzędzie motywacyjne.. takie samo jak każda inna propaganda wojenna..
  Prawdziwym sprawcą zbrodni są animatorzy terroryzmu ci którzy sączą ideologie nienawiści do prymitywnych umysłów mięsa armatniego, którzy terroryzm finansują i którzy dowodzą terroryzmem na wyższych szczeblach zarządzania.

  I wiemy kto to jest.
  Animatorzy to Izrael i jego kolonia USA
  Wykonawcy to Arabia Saudyjska, Katar...oraz mięso armatnie z całego bliskiego wschodu oraz z Europy i okolic Afganistanu.

  Ale pomysłodawca, inicjator jest jeden, wykonawców wielu.
 • @Autor
  Pisze Pan: "Przyczyną terroryzmu jest islam. Trzeba go zakazać!" -

  --- Jak takie bzdety może pisać poseł RP! I to jeszcze z Opolszczyzny! Wstyd! I proszę się douczyć. Można sporo o islamie, uchodźcach i 'zamachach' przeczytać na przykład na moim blogu, link:

  http://zygumntbalas.neon24.pl/post/140507,jeszcze-o-tym-co-dzialo-sie-w-las-vegas-07-10-2017
 • Przyczyną terroryzmu jest islam. Trzeba go zakazać!
  Przyczyną terroryzmu jest islam. Trzeba go zakazać!
  No Panie Sanocki na takie dictum opadają ręce a i gacie. Nie zbrodnicza ideologia syjonizmu , nie imperialna polityka USA
 • @Oscar 13:27:36
  Niemal truizmy, ale to dotąd nie trafiło do posła Saneckiego . Boże bron Polskę przed takimi "analitykami rzeczywistości", na tak prestiżowych stanowiskach.
 • @ZBYSZEK49 14:15:20
  No truizmy....truizmy, szkoda tylko że nie dla fanatyków wszelkiej maści.

  Warto zauważyć że truizmy są tabu dla KK, dla polityków marionetek...
  a to świadczy że ochoczo korzystają z narzędzia jakim jest fanatyzm na różnym tle... oni wręcz systemowo budują fanatyzm na fanatykach stawianych jako wzorce...

  Fanatyzm się rozmnaża na określonej glebie "medialnej" i "intelektualnej".

  Co więcej dogmatyzm i fanatyzm to niemal nierozłączna para.
  a rozum i fanatyzm czy dogmatyzm już nie chadzają razem, nie lubią się...z wzajemnością.
 • 1* Panie posle Sanocki, Pan chyba ocipiał na stare lata - ?
  Czy przypadkiem przyczyną światowego terroryzmu nie jest judaizm z jego imperialistycznym syjonizmem?

  Inna sprawa, że wszystkie religie o żydowskich korzeniach są szowinistyczne.

  Pośle Sanocki, z polityki należy się Panu 1!
 • mocne trunki mają jak widać w parlamentarnej Hawełce ;)
  oczywiście 1* - bez dodatkowego komentarza czyli bez zniżania się do "parlamentarnego" poziomu
 • Broń automatyczna tylko za pozwoleniem w USA
  Chciałbym zaznaczyć że w USA, każdy stan ma własne prawa odnośnie posiadania broni palnej. W jednych jest bardzo licencjonowanie jej posiadanie, w innych stanach na bron o kalibrze do 0.22 cali nie trzeba mieć nawet pozwolenia. Ale we wszystkich posiadanie karabinów automatycznych, jest obarczone szeregiem pozwoleń. W praktyce tylko funkcjonariusze państwowi są użytkownikami broni automatycznej.
 • @zygmuntbialas 14:06:25
  Dla Afrykanów nie ma przyszłości w Europie

  https://gefira.org/pl/2017/10/04/dla-afrykanow-nie-ma-przyszlosci-w-europie/

  https://gefira.org/pl/
 • @zygmuntbialas 14:06:25
  Szokujące dane! Tożsamości imigrantów to zagadka dla służb. 90 proc. z nich pochodzi z krajów nieobjętych wojną.

  http://niezalezna.pl/205144-szokujace-dane-tozsamosci-imigrantow-to-zagadka-dla-sluzb-90-proc-z-nich-pochodzi-z-krajow-nieobjetych-wojna

  Ps...A kogo ten ekspert ostrzega, czy też do kogo te ostrzeżenia kieruje, bardzo lakoniczne stwierdzenie. I bardzo dobrze niech teraz wysadzają ten zgniły zachód. Co teraz się martwią? A tożsamość tych z krajów objętych konfliktami to nie zagadka? Zwłaszcza tam, gdzie ISIS przejmowała państwowe drukarnie... Zabawne są zapewnienia Eurokratów o jakimkolwiek monitorowaniu tożsamości emigrantów. Zaskoczenie? Chyba tylko dla zlewaczałego zachodu. Już w początkowych tygodniach, w tej najeźdźczej fali służby znajdowały Pakistańczyków, czy Albańczyków. Masoneria w natarciu. Jeżeli ktokolwiek zna ich podstawowe zasady, to widzi, że wszystko idzie zgodnie z ich założeniami. Równie ciekawy jest fakt, że z około 2000 000 muslimskich migrantów przybyłych do Niemiec oferowaną pracę przyjęło tylko ok 30 000. A jakość ich pracy jest doskonale znana tym Europejczykom co w takim towarzystwie musieli sami pracować. Dla Afrykanów nie ma przyszłości w Europie

  https://gefira.org/pl/2017/10/04/dla-afrykanow-nie-ma-przyszlosci-w-europie/

  https://gefira.org/pl/
 • @zygmuntbialas 14:06:25
  Kliniki psychiatryczne w Niemczech zapełniają się ludźmi z ciężkimi stanami lękowymi wszystko przez muzułmańskich imigrantów. Psychiatra Christian Peter Dogs ostrzegł, że Niemcy stanęli w obliczu „bomby z zapalnikiem czasowym” z powodu masowej imigracji młodych mężczyzn, którzy mają w sobie „szalone pokłady agresji”. To jest programowanie zapalnika czasowego bomby skomentował w programie Petera Hahne w telewizji ZDF decyzję otwarcia niemieckich granic, wyjaśniając, że z nauki, jaką jest psychiatria, wynika, iż temperament i osobowość ludzi kształtuje się zazwyczaj do 12 roku życia. W jego ocenie twierdzenia, że imigranci „mogą się nauczyć rozumieć nasze wartości” nie mają przełożenia na rzeczywistość, natomiast organizowanie dla nich zajęć poświęconych temu, jak zachowywać się w Niemczech w ogóle jest pozbawiona sensu, ponieważ nie da żadnych rezultatów. To są ludzie o szalonych pokładach agresji, ponieważ wzrastali w świecie otoczonym wojną. Nauczyli się walczyć i w ogóle nie znają pojęcia życia w harmonii zauważył Dogs. W części programu poświęconej „sile strachu” psychiatra powiedział, że największym błędem, jaki popełniają politycy odnośnie do napływu imigrantów jest ich odpowiedź na obawy wyborców w tej materii. Ludzie nie są ani skrajną prawicą ani niczym innym mówił, zauważając, jak krytycy masowej migracji zostali sprowadzeni do poziomu patologii jako „źli”, „skrajnie prawicowi”, podczas gdy doniesienia o zachowaniach nowo przybyłych są wyciszane. Dogs, który kieruje Kliniką Chorób Psychosomatycznych Max-Grundig w Bühlerhöhe stwierdził ponadto, że ludzie „naprawdę się boją i nie mają poczucia bezpieczeństwa”, dodając, iż jego klinika leczy wiele osób cierpiących z powodu poważnych zaburzeń lękowych, którzy boją się wyjść z domu od czasu napływu migrantów”. Ci ludzie czują się kompletnie zdradzeni przez polityków oświadczył psychiatra, podkreślając, iż jest niezmiernie istotne, „aby politycy wzięli obawy obywateli na poważnie, ponieważ strach jest naturalnym stanem emocjonalnym, który niejako jest w nas zaprogramowany do odczuwania w pewnych sytuacjach, natomiast politycy nie powinni narażać nas na niebezpieczeństwo”. Od 2015 roku do Niemiec przybyło ponad milion dziewięćset tysięcy migrantów na specjalne zaproszenie kanclerz Angeli Merkel. Wówczas też rząd Niemiec rozpoczął wojnę z tzw. mową nienawiści a policja przeprowadzała naloty na mieszkania ludzi podejrzanych o umieszczanie w internecie komentarzy krytykujących imigrantów, w szczególności w mediach społecznościowych.

  Źródło: Jihad Watch, ZDF
 • @zygmuntbialas 14:06:25
  "Imigrant z Konga Guerlin Butungu, oskarżony o napaść na polskich turystów w Rimini i brutalny gwałt, będzie osądzony w trybie natychmiastowym we wtorek - podały włoskie media. Według prasy ten tryb wybrano po tym, gdy Butungu przyznał się do napaści"...Teraz na jaw wyszły fragmenty zeznań jednego z gwałcicieli. "Herszta gangu pogrążyły zeznania jednego ze współoskarżonych. Podczas śledztwa 17- letni Nigeryjczyk powiedział, iż pochodzący z Konga Guerlin Butungu nie jest żadnym uchodźcą, ale wielokrotnym mordercą, który uciekł ze swego kraju z obawy przed więzieniem" - pisze fakt24.pl Te informacje są weryfikowane przez śledczych.- Mam prawie 67 ani na twarzy, ani na szyi nie mam takich zmarszczek jak ten kongijski "dwudziestolatek" Coś jakoś wyjątkowo szybko dojrzewają i się starzeją w tym Kongo?!
 • @Daro 17:01:33
  "Ale we wszystkich [stanach] posiadanie karabinów automatycznych, jest obarczone szeregiem pozwoleń. W praktyce tylko funkcjonariusze państwowi są użytkownikami broni automatycznej". -

  --- Bardzo cenne spostrzeżenie. Będę miał to na uwadze, jeśli przyjdzie mi jeszcze pisać o zamachach w USA.
 • @zygmuntbialas 14:06:25
  http://s3-eu-west-1.amazonaws.com/polska-racja/2017/10/03115008/imigrancikradziez-758x424.jpg


  Hiszpania: Imigranci bez skrupułów okradli sklep. Wynieśli wszystko! Na filmiku widzimy, co się dzieje kiedy imigranci z Afryki Północnej, trafili do sklepu z elektroniką. Zgubny efekt polityki multi-kulti dotarł nawet w najdalsze zakątki Europy. Przekonali się o tym Hiszpanie. Bardzo duża grupa imigrantów, bo prawie 50 osobowa, bez skrupułów wyniosła telewizory i inny drogi sprzęt. W kilka minut sklep został okradziony na wiele tysięcy Euro. W taki oto sposób runął mit, że przybycie uchodźców pozytywnie odmieni Europę. Nie są to osoby gotowe do podjęcia pracy czy ubogacenia kulturowego. Żaden obywatel Hiszpanii ani obsługa sklepu nie zareagowała na to co się działo. Dominowała bierność i apatia.


  https://youtu.be/EO4KD_1740s
 • @zygmuntbialas 14:06:25
  http://s3-eu-west-1.amazonaws.com/polska-racja/2017/09/17212845/W%C5%82oszkaRimini-758x424.jpg

  Skandaliczna wypowiedź Włoszki. Tłumaczy, dlaczego nie powinniśmy obwiniać gwałcicieli z Rimini o to, co zrobili. Lewica często próbuje bronić imigrantów i ich skandalicznych zachowań. Tym razem jednak pewna włoska adwokat (Carmen di Genio) wywołała prawdziwą wściekłość internautów. Dlaczego? Otóż zdaniem kobiety uchodźcy z Afryki nie znają zasad panujących na europejskich plażach. Nie powinniśmy więc od nich oczekiwać, że nie będą gwałcić Ta szokująca wypowiedź padła podczas debaty w mieście Salerno. Dyskusja dotyczyła właśnie kryzysu imigracyjnego.


  https://youtu.be/_BHjMqj7HSc

  Ps..Dzięki takim lewackim kretynkom dzikusy robią co chcą. Niech sama się im podłoży, może tego czarnego bolca potrzebuje, ma takie potrzeby i nie przeszkadza jej to, ale dla normalnych ludzi jest to nie normalne i każdy kto ma dzieci będzie się domagał sprawiedliwego wyroku według czynu chociaż gdyby spotkało to którąś z moich wnuczek wiedział bym co zrobić. Rozumiem, że w Afryce gwałty są normalną rzeczą tak jak pójście do kibla za przeproszeniem się wysrać?? Popierdolone lewaki nie widzą, dokąd zmierza Europa??!!!
 • @zygmuntbialas 14:06:25
  http://s3-eu-west-1.amazonaws.com/polska-racja/2017/09/18225207/21903642_10212341599552602_1619086708_n-758x479.jpg

  Upadek obyczajów. Imigrant uprawia seks w stercie śmieci w centrum Rzymu. Imigranci żyją w świecie zachodnim w sposób pozbawiony zasad moralnych. Nie przejmują się opinią publiczną i coraz częściej nie mają wstydu. Zdjęcia opublikowane w artykule nie pochodzą ze slumsów czy biednych dzielnic miast. Wykonano je we Włoszech w samym centrum Rzymu. Zdjęcia zrobili pracownicy jednego z biur, które sąsiaduje z Placem Niepodległości. Widać na nich imigranta, który uprawia seks z białą kobietą w stercie śmieci i ubrań. Kochankowie zupełnie nie przejmują się tym, że są obserwowani, i nie przerywają zabawy. Lokalni radni Stefano Tozzi i Gianluca Carmanna nie są zaskoczeni. Twierdzą, że to żadna nowość i tego typu przypadki łamania prawa mają miejsce coraz częściej. Dodali również, że okolica, przy której uprawiano seks, to w sumie taka „ziemia niczyja”. Niektóre budynki zostały bowiem zdominowane przez squattersów, czyli dzikich lokatorów.

  źródło: polishexpress.co.uk
 • @zygmuntbialas 14:06:25
  http://s3-eu-west-1.amazonaws.com/polska-racja/2017/09/21013543/KilofImigrant-758x424.jpg

  Włochy: Uchodźca z Nigerii terroryzuje okolice kilofem. Leżąca w zachodniej Afryce Nigeria wydała na świat dżentelmena, który na poniższym filmiku kilofem terroryzuje okolice Rzymu. Niektórzy zadają pytanie, czy ci ludzie naprawdę uciekają przed wojną, czy też niosą ją ze sobą. Wspomniany mężczyzna przy pomocy swojego narzędzia terroryzuje osiedle i nic nie robi sobie z nawoływań okolicznych mieszkańców, którzy proszą go o opuszczenie okolicy. Nie tylko przechadza się między budynkami, ale również atakuje doniczki i niszczy je wraz z posadzonymi w nich roślinami.
  Italy: In Torre Angela (outskirts Rome) one of Nigeria's gold pieces terrorizes the Italian residents of con…

  https://twitter.com/i/web/status/910548224599044096 …


  Ps...No i wszyscy patrzyli i nikt nie reagował?! Nic dziwnego, że dzikusy robią co chcą! Czy już nie ma tam chociaż jednego prawdziwego mężczyzny z jajami, który by mu pierdolnął aby się kopytami nakryć ?
 • @zygmuntbialas 14:06:25
  http://s3-eu-west-1.amazonaws.com/polska-racja/2017/09/22215621/b%C3%B3jkaimigrantow12-758x424.jpg


  Włochy: Bójka między dwoma imigrantami. Jeden z nich bez wahania wyciągnął…pistolet! Życie w zachodniej Europie w XXI wieku coraz bardziej się komplikuje. W biały dzień dochodzi do bójek i awantur. We włoskiej Weronie imigranci pobili się między sobą. Awantura była poważna i rozegrała się na stacji autobusowej. Jeden z imigrantów w bluzie z napisem „Defend Paris” okazał się silniejszy. Odszedł, kiedy uznał, że to już koniec pojedynku. Jego przeciwnik jednak się nie poddał i ruszył za nim. Silniejszy mężczyzna wyciągnął w pewnym momencie pistolet i zaczął mierzyć do rywala z prawdziwej broni. Niedługo potem dwóch policjantów dokonało zatrzymania uzbrojonego mężczyzny. Ten poddał się bez walki i podniósł ręce do góry, aby dać się zaaresztować. Na ostatnim nagraniu widać, jak przyjeżdża wsparcie i dokonuje zatrzymania uzbrojonego imigranta. Italy: Migrants in Verona in three acts. Aggressive migrant beats other migrant and shows his gun! This is…

  https://twitter.com/i/web/status/911147938453295104 …

  Italy: Migrants in #Verona in three acts. Police surrounded the armed migrant by the threat of gun violence.…

  https://twitter.com/i/web/status/911148189092327425 …
  Italy: Migrants in Verona in three acts. Police arrested the armed migrant. This is Europe 2017! (3)

  pic.twitter.com/ipwHVAt6YH
 • @zygmuntbialas 14:06:25
  http://s3-eu-west-1.amazonaws.com/polska-racja/2017/09/19190025/W%C5%82ochyImigranci-758x424.jpg


  Włochy: Uchodźcy zgotowali kobietom prawdziwe piekło. To nagranie pokazuje, że jest coraz gorzej...We Włoszech nie dzieje się najlepiej. Potężna fala uchodźców stwarza coraz większe zagrożenie nawet w ciągu dnia. Wraz z imigrantami w Europie pojawiło się mnóstwo problemów, z którymi miejscowe władze nie potrafią sobie poradzić. Przybysze są szczególnie bezlitośni dla kobiet, których zupełnie nie szanują. Na nagraniu młoda dziewczyna zostaje zaatakowana przez czarnoskórych mężczyzn. Otoczenie na ten akt przemocy zupełnie nie reaguje, odwracając wzrok. Imigranci szarpią się z ofiarą, zastraszają ją i chcą odebrać torebkę. Ta nie poddaje się tak łatwo i trzyma swoją własność. Grupa agresorów jest jednak silniejsza i koniec końców siłą osiąga swój cel. Ostatecznie zostawiają przestraszoną kobietę na chodniku i uciekają. Naoczni świadkowie podchodzą dopiero po czasie, aby udzielić pomocy.

  https://youtu.be/0_Zuu29Rt44

  Ps..Nasze lewaczki i feministki byłyby zadowolone. Pierdolone czarne bydło. Tylko powieść dzicz. Oni to robią bo my pozwalamy. A drugi powód to, jest to prymitywna dzicz nie nauczona niczego oprócz przemocy. Abym nigdy nie natrafił na taką sytuację bo z pewnością pójdę siedzieć. A zbrodnicze władze to specjalnie na to przyzwalają ? Jak to jest w tym szambie zwanym UE ? Wprowadzić odpowiednie prawo NARODOWE i zaprowadzić ład i porządek, winnych tych przestępstw na szubienicę i tyle w temacie !
 • @zygmuntbialas 14:06:25
  http://s3-eu-west-1.amazonaws.com/polska-racja/2017/08/15174024/23-758x502.jpg

  Muzułmański duchowny: W islamie seks ze zmarłymi jest dozwolony! Imam Abdel Bari Zamzami Ben Seddik był nie tylko bardzo znanym duchownym, ale też posłem do marokańskiego parlamentu. Zasłynął również jako jeden z autorów strony Islam Online. Zmarł w 2016 roku. W jednej ze swoich wypowiedzi wskazał, że każdy muzułmanin może uprawiać seks ze swoją żoną do 6 godzin po jej śmierci. Twierdził, że śmierć nie kończy małżeństwa. Jego wypowiedź, w której uzasadniał, że nekrofilia jest w porządku, nie wzbudziła w rodzinnym kraju (Maroko) większych kontrowersji.


  https://youtu.be/bwOKNXnxKxA

  Ps...No jasne rżnąć puki ciepła!!! Oni nie tylko ze zmarłymi kopulują ale i z kozami, etc..Islam jest chorym społeczeństwem. Oni nigdy się nie zaaklimatyzują! O nich ca aby wszyscy zmienili się w nich i mordowali, gwałcili, mieli seks ze zwierzętami i zmarłymi kobietami, zonami?. To jest chore społeczeństwo i powinno być odizolowane od normalnych społeczeństw!!!
 • @zygmuntbialas 14:06:25
  http://s3-eu-west-1.amazonaws.com/polska-racja/2017/08/14201558/5-758x527.jpg


  Szwajcaria: Muzułmański duchowny z Etiopii wzywał do mordowania nieposłusznych! W szwajcarskim mieście Winterthur muzułmański duchowny z Etiopii, którego nazwiska prokuratura nie zdradziła, wzywał wiernych do mordowania ludzi. Imamowi chodziło precyzyjnie o tych, którzy nie przychodzą do meczetów. Szwajcaria nie należy jednak do lewicowej Unii Europejskiej, która bardziej kocha uchodźców i imigrantów niż własnych obywateli, i zapewne dlatego sprawą od razu zajęła się policja oraz prokuratura. Obecnie „kontrowersyjny” kapłan został już aresztowany i postawiono mu zarzuty, chociaż on sam nie przyznaje się do winy.

  źródło: jihadwatch.org
 • @zygmuntbialas 14:06:25
  http://s3-eu-west-1.amazonaws.com/polska-racja/2017/08/22203332/polka-758x461.jpg

  Młoda Polka opowiada o życiu we Francji. Jest gorzej, niż sądzimy! Młoda Polka została poproszona o opisanie życia w dzisiejszej Francji. Okazuje się, że nie wygląda ono najlepiej. Sara opowiedziała o promowaniu lewicowej ideologii oraz uginaniu się przed islamską społecznością. Na początku swojego występu wspomniała o stanie szkolnictwa: Edukacja we Francji się ma, według mnie, bardzo źle. Jest pomału wprowadzany islam do szkół. Wynika to też z tego, że ministrem edukacji narodowej we Francji za kadencji Hollande’a była Arabka powiedziała. To ona planowała wprowadzić język arabski od zerówki, czyli już takie małe dzieci by się uczyły po prostu tego języka, żeby w przyszłości już stawały się takimi francuskimi Arabami dodała. Francuska policja zabrania protestować przeciwko imigrantom. Relacja młodej Polki z Paryża.


  https://youtu.be/9KKOl5wH-fk

  Ps...Kalifat Francuzki jak i Niemiecki czy Szwedzki, etc.. staje się faktem, będą niedługo tego żałować. Na przełomie lutego i marca na forum RADY EUROPY W PARYŻU dyskutowano o raporcie , który zaleca wprowadzenie szariatu …czyli prawa islamskiego do porządku prawnego państw członkowskich Rady Europy. Jedynym parlamentarzystą , który wyraził sprzeciw był Dominik Tarczyński… poseł PiS…
 • @zygmuntbialas 14:06:25
  http://s3-eu-west-1.amazonaws.com/polska-racja/2017/09/05000050/UliceW%C5%82och-758x424.jpg

  Potrafisz zgadnąć, jaki to kraj? Afganistan, a może Irak? Odpowiedź jest przerażająca..Obraz Europy zmienia się nie do poznania. Na ulicach nie spotkamy już jedynie rodowitych przedstawicieli poszczególnych krajów. Granice tożsamości narodowej coraz bardziej się zacierają. Na filmie widzimy bardzo duże podobieństwo do krajów arabskich. Podobni ludzie, stroje i klimat. Nagranie nie ukazuje jednak Bliskiego Wschodu ani Afryki Północnej, a… Europę Zachodnią. Jest to państwo, które już od kilku lat regularnie przyjmuje uchodźców, a obecna elita rządząca nie zamierza zrewidować swojej polityki. Dokładnie chodzi o Włochy. Niegdyś piękny kraj dzisiaj zmienia się w pobojowisko i ruinę. Dodatkowo te miejsca, które niegdyś były czyste, stają się zaniedbane.

  https://www.facebook.com/calvani.9dicembre/videos/847352495439564/


  Ps...Spacerują … a co mają robić jak socjal za darmo? i mnożą się jak szczury we Wrocławiu za rok będzie ich jeszcze raz tyle..To tak jak w tej anegdocie, co szukał Niemca po ulicach, bo chciał mu podziękować i pyta jednego ze swoich gdzie są Niemcy, a on na to, jak to gdzie w pracy, ktoś musi jednak pracować.
 • @zygmuntbialas 14:06:25
  http://s3-eu-west-1.amazonaws.com/polska-racja/2017/09/03212034/mafia-758x614.jpg

  Włoska mafia bierze sprawy w swoje ręce. Powstała organizacja paramilitarna zwalczająca nielegalny przemyt ludzi do Europy...Kryzys imigracyjny trwa już od dawna. W największych zachodnich krajach coraz więcej ludzi mówi wprost, że nie podoba im się obecny stan rzeczy. Jak się okazało, również włoska mafia zamierza powiedzieć „dość”. Na południu Włoch powstała organizacja, której zadaniem jest zwalczanie nielegalnego przemytu imigrantów do Europy. Jak dotąd mówi się, że bieżący spadek napływających uchodźców jest właśnie zasługą mafii. Międzynarodowa Organizacja ds. Migracji w Genewie twierdzi, że na Stary Kontynent przybyło aż 50% mniej osób niż w lipcu. Ponadto od 9 sierpnia nie otrzymała żadnego zgłoszenia o śmierci uchodźców. Jak działa opisywana organizacja? Otóż jej członkowie założyli obóz o charakterze paramilitarnym na wybrzeżu Libii, gdzie aktywnie blokują przepływ ludności i uniemożliwiają organizowanie zamorskich przepraw.
  Ps...No to Włoska mafia potrafi się zorganizować a UE nie potrafi hahaha...Po prostu nie chcą konkurencji ze strony "przyjezdnych" dbają o własne interesy i tyle.
 • @zygmuntbialas 14:06:25
  http://s3-eu-west-1.amazonaws.com/polska-racja/2017/09/18224618/Niemieckimuzu%C5%82manin-758x424.jpg


  Muzułmanin mieszkający w Niemczech: „Ja nie służę temu państwu, ja jestem wrogiem tego państwa”...Słowa tego muzułmanina niepokoją. Na nagraniu wypowiedział się w języku niemieckim w sposób, który pokazuje jego pogardliwe nastawienie wobec tego kraju i jego kultury. Mając na myśli Niemcy, zadowolony wyznał: „Ja nie służę temu państwu, ja jestem wrogiem tego państwa”. Po chwili dodał z nieukrywaną dumą: „Ja jestem muzułmaninem! I jestem przeciwko prawom tego rządu. Jestem przeciwko demokracji, jestem przeciwko integracji! Jestem za szariatem i to na całym świecie! Dla wszystkich ludzi!”. Filozofia muzułmanina sprowadza się do nienawiści w imię Allaha: „Tak, nienawidzę was dla Allaha! Jeśli nie bronicie praw Allaha albo jesteście przeciwko prawom Allaha, wtedy was nienawidzę. Muszę was nienawidzić. A kto jest za prawem Allaha, tego kocham dla Allaha” podsumował.

  Zobacz co mówi niemiecki muzułmanin.
  pic.twitter.com/YiC3toKQsn
 • @zygmuntbialas 14:06:25
  http://s3-eu-west-1.amazonaws.com/polska-racja/2017/09/05200316/Muzu%C5%82manin1.jpg

  Włoch zaatakowany przez imigranta w parku w Bolonii: „Jestem synem Allaha, więc robię, co chcę”..W Bolonii, mieście położonym w północnych Włoszech, doszło do ataku na miejscowego. Został dotkliwie pobity tylko dlatego, że zwrócił uwagę pewnemu muzułmaninowi. Otello Ciavatii podczas wieczornego spaceru po parku zobaczył mężczyznę, który rozpalał ognisko. Bez wahania podszedł do niego i powiedział, iż jest to czyn zabroniony prawem. Nie spodziewał się reakcji imigranta, bo ten rozzłoszczony upomnieniem rzucił się na niego z pięściami. W emocjach okładał ofiarę i wykrzykiwał, że „jest synem Allaha, więc robi, co chce”. Kiedy zrobiło się groźnie, musiała wkroczyć policja. W trakcie zatrzymania muzułmanin jak opętany powtarzał, że jako wyznawca Allaha ma większe prawa niż chrześcijanie. Dodatkowo obrażał i wyzywał Włocha. Ten musiał złożyć doniesienie do prokuratury. To nie jest odosobniony przypadek. Imigranci coraz częściej swoim zachowaniem terroryzują mieszkańców słonecznej Italii. Najczęściej wystarczy byle pretekst, aby doszło do groźnej konfrontacji.

  źródło: ilgiornale.it
 • @zygmuntbialas 14:06:25
  http://s3-eu-west-1.amazonaws.com/polska-racja/2017/09/20200504/hid%C5%BCab-758x504.jpg

  Pozwała szkołę, bo zakazano jej noszenia hidżabu. Wyrok sądu okazał się zaskakujący. Pewnej muzułmance zabroniono zakładać hidżab w szkole dla pielęgniarek. Kobieta domagała się przeprosin oraz odszkodowania. Sąd orzekł jednak, że żadne przepisy nie zostały naruszone. Przewodniczący składu sędziowskiego Jan Klaszterka wytłumaczył decyzję następująco: „Jesteśmy zdania, że powódka nie ma prawa do noszenia stroju, który jest wyrazem przekonań religijnych, na terenie szkoły, która musi pozostać środowiskiem neutralnym”. Innymi słowy sąd uznał, że w świeckim państwie szkoły powinny pozostać neutralne światopoglądowo. Tej decyzji nie może zaakceptować wiele lewicowych środowisk. s...Tym razem w pełni zgadzam się z sędzią! Muzułmanka, jeśli nic złego nie zrobiła, i nie zamierza nic złego zrobić, to nie musi się wstydzić swojej twarzy i nie może jej zakrywać!! Natomiast jeśli coś złego zrobiła to należy jej się kara bez zakrywania twarzy! Ukrywanie się za szmatami, daje powód do obaw przed złymi zamiarami zakrytego osobnika!
 • @zygmuntbialas 14:06:25
  http://s3-eu-west-1.amazonaws.com/polska-racja/2017/10/03084733/91-758x438.jpg

  Do tego europejskiego kraju nie jedź, bo wygląda jak Państwo Islamskie. Do jakiego kraju lepiej nie jechać, by nie znaleźć się w Państwie Islamskim? To tolerancyjne państwo, które jest właśnie kawałek po kawałku przejmowane przez obcą kulturę. Mowa o Holandii. Holandia jak Państwo Islamskie? Poniższy film pokazuje Hagę, miasto w zachodniej części kraju, które stolicą co prawda nie jest (jest nią Amsterdam), ale za to swoje siedziby mają tam holenderski rząd, rodzina królewska oraz parlament, Jest to więc dla Holendrów bardzo ważne miasto. Jak dbają oni o swoją cenną własność? Widać to na filmie. Ulicami Hagi dumnie kroczy morze muzułmanów, krzycząc po arabsku „Allahu Akbar”. Trudno się domyśleć, że jest to europejski, a nie arabski kraj.

  źródło: twitter.com, profil: Voice of Europe

  Protests and "Allahu Akbar" on the streets of The Hague. The Netherlands is rapidly changing. pic.twitter.com/BmAwOpFDU3
 • @zygmuntbialas 14:06:25
  http://s3-eu-west-1.amazonaws.com/polska-racja/2017/10/02193559/4-758x464.jpg
  Muzułmanki: Białe Europejski są bezwstydne i śmierdzą...Bardzo popularna, wydawana od 1896 roku, brytyjska gazeta „Daily Mail” zamieściła szokujący wywiad z kilkoma wyznawczyniami islamu. Muzułmanki podzieliły się w nim swoimi spostrzeżeniami na temat białych kobiet żyjących w Europie. Kontrowersji całości dodaje fakt, że prywatnie kobiety są żonami przestępców seksualnych, którzy należeli do tzw. muzułmańskich gangów gwałcicieli. Ich mężowie dokonali masowych gwałtów na brytyjskich dziewczynkach w Rotherham. W wywiadzie udzielonym „Daily Mail” muzułmanki opowiadały że gwałcone przez ich mężów białe kobiety i dziewczynki samego są sobie winne. Ich winą ma być to, że są brudne i nie mają wstydu. Co jeszcze bardziej szokujące, kobiety dodały, że ich mężowie nie tylko nie są winni gwałtów jakich dokonali, ale wręcz są ofiarami zgwałconych przez siebie kobiet! Kobiety wspomniały również, że w wielu islamskich małżeństwach w Wielkiej Brytanii kobiety nie mają nic do powiedzenia oraz są traktowane jak rzecz i seksualne zabawki swoich mężów.

  źródło: polishexpress.co.uk


  Ps...Jestem bardzo często w Niemczech i widzę jak ten cały czarny syf chodzi po ulicach nie od tak mówią na nich brudasy. Może 1% -2% z nich jakoś przyzwoicie wygląda ale zapach to na gospodarstwie jest lepszy. Widziałem kiedyś nad jeziorem taką ubraną w te szmaty . Że świeżością i porządkiem na swoim ciele nie miała nic wspólnego. SYF I MOGIŁA. I kogo oni chcą uczyć. Niech wypierdalają do swojego bagna.
 • @zygmuntbialas 14:06:25
  http://s3-eu-west-1.amazonaws.com/polska-racja/2017/09/30154450/1122.jpg

  Unia Europejska wyda grube pieniądze na promowanie islamu. Mniejszości będą teraz miały więcej praw ...Unia Europejska coraz częściej postrzega muzułmanów jako grupę uciskaną i dyskryminowaną przez obywateli. Pragnie przeznaczyć ogromne środki na to, aby ukazać ich w korzystniejszym świetle. Unijna agenda przekonuje, że muzułmanie bardziej wierzą w instytucje demokratyczne niż Europejczycy. Trzeba więc ich chronić, bo islam nie stoi już w opozycji do demokracji. 40% muzułmanów uważa, że w ciągu pięciu lat poprzedzających tę ankietę padli ofiarą dyskryminacji oraz prześladowań. „Wydaje się, ze raport powstał na zlecenie, czyli trzeba było pokazać tę mniejszość islamską jako mniejszość, która nie zagraża nikomu, która może się asymilować w Europie, która może budować przyszłość Europy. Natomiast jeśli spojrzymy na praktyki, które są stosowane w różnych krajach europejskich, we Francji, w Szwecji, w Niemczech, gdzie są obszary, do których nie wchodzi nawet policja tamtych państw, ponieważ obawia się o własne życie” powiedział dr Piotr Gawryszczak. Zdaniem twórców raportu należy zaostrzyć przepisy. Nie będzie już można łamać prawa antydyskryminacyjnego. „Wydawać by się mogło, że generalnie Unia i Komisja Europejska stoją na stanowisku takim, że trzeba zniszczyć pewne wartości, żeby mniejszości miały jak najwięcej praw, w tym także mniejszość muzułmańska. Być może polega to na tym, że jest taka polityka, aby doprowadzić do zniszczenia tych praw naszych podstawowych, czyli praw opartych na chrześcijaństwie” dodał Gawryszczak. Unia Europejska i jej organ Komisja Europejska zdecydowanie popiera wystawę „Islam to także nasza historia”. Miałaby ona wspierać akceptację muzułmanów w Europie. Wystawa pokazuje wspólną historię Europejczyków i wyznawców Allaha. Niestety ukazuje ona jedynie pozytywne aspekty tej historii, nie wspominając o tych destrukcyjnych jak najazdy tatarskie czy tureckie. Nie ma również ani słowa o Odsieczy Wiedeńskiej, bitwie pod Lepanto czy prześladowaniu chrześcijan na Bliskim Wschodzie.


  https://youtu.be/bycybgxEQbs


  Ps..Islamu nie trzeba promować tylko zniszczyć. Śmierć muzułmanom. Już się przygotowujemy poprzez dostęp do broni i prawo jej użycia przeciw tym pohańcom jak to jest w już Czechach i Rosji. Na polowanie na islamską zarazę.
 • @zygmuntbialas 14:06:25
  http://s3-eu-west-1.amazonaws.com/polska-racja/2017/10/01195230/Muzu%C5%82manie-758x424.jpg


  Austria: Już od października wchodzi kontrowersyjna ustawa. Muzułmanie będą wściekli...Europa przechodzi ogromne zmiany kulturowe i tożsamościowe. Austria, jak kilka innych państw, mówi dość. Kanclerz Niemiec zaprosiła do Europy mniejszości, które poszukiwały odmiany swojego losu ekonomicznego. Szybko przestano rozróżniać pojęcie uchodźcy i imigranta. Kryzys, jaki się wytworzył, a który nie ominął takich krajów, jak chociażby Austria, należało w jakiś sposób ograniczyć i uspokoić nastroje społeczne. Jednym ze sposobów radzenia sobie z falą uchodźców będzie zakaz noszenia burki czy nikabu w miejscach publicznych. W Austrii, z początkiem października, wchodzi prawo zabraniające muzułmanom pełnego zakrywania twarzy w przestrzeni publicznej. Ma to służyć poprawie integracji ze społeczeństwem austriackim. W obawie o zarzuty dyskryminacji ograniczeniom będą podlegać nie tylko muzułmanie, ale również przedstawiciele innych grup. Zabronione będzie noszenie masek czy malowanie twarzy. Co więcej, zakaz obejmie również nieprawidłowe noszenie szalików. Malowanie twarzy „na klauna” też będzie zbanowane. Miejsca, w których noszenie burki i nikabu będzie niedozwolone, to szkoły, centra handlowe oraz środki transportu publicznego. Niestosujących się do tego zakazu czeka grzywna w wysokości 150 euro. Austria organizuje również kursy języka niemieckiego oraz szkolenia z zakresu „podstawowych wartości obowiązujących w kraju”. Parlament Austrii w maju wprowadził zmiany w prawie. Minister spraw zagranicznych Sebastian Kurz argumentował, że zasłanianie twarzy utrudnia muzułmanom integrację ze społeczeństwem o dominującej religii katolickiej. Państwa, które również przyjęły podobne ustawy w Europie, to Belgia, Bułgaria, Francja i Szwajcaria. Wyróżnia się tutaj prawo w Niemczech. Zakazuje ono jedynie zakrywania twarzy podczas prowadzenia pojazdów. Muzułmańska grupa etniczna Austrii sprzeciwia się zakazowi. Argumenty, jakie podnoszą, to: naruszenie prywatności, wolności, wyznania i opinii. Opory muzułmanów przeciwko stosowaniu praw państw narodowych są ogromne. Większość zdecydowanie popiera prawo szariatu, do którego przywykło. Austria becomes latest European country to ban burqas — but adds clown face paint, too https://usat.ly/2xyzkiA

  Obraz w treści 1
  https://pbs.twimg.com/media/DKwRJ4xXcAE9ii6.jpg
 • @zygmuntbialas 14:06:25
  http://s3-eu-west-1.amazonaws.com/polska-racja/2017/08/30171330/W%C5%82ochy-758x426.jpg


  Włochy: Uchodźcy zablokowali przejazd autobusu! Dotkliwie pobili kierowcę i pasażerów, gdy ci kazali im zejść z drogi...Do opisywanej sytuacji doszło we włoskiej miejscowości Parma na północy kraju. Grupa agresywnych uchodźców dotkliwie pobiła kierowcę i pasażerów autobusu. Z relacji pracownika komunikacji miejskiej, który akurat prowadził zaatakowany pojazd, możemy dowiedzieć się, że zaczynał właśnie swoją zmianę, gdy na drodze autobusu stanęła grupa imigrantów. Jako że mężczyźni ani myśleli usunąć się z drogi, kierowca kazał im zejść z trasy przejazdu. W odpowiedzi imigranci zaatakowali mężczyznę i wdarli się do środka pojazdu. Pasażerowie zostali zwyzywani, opluci i pobici, a gehenna zakończyła się dopiero w momencie przybycia karabinierów.
  This is what awaits you in public transport of Italy. Bus drivers and passengers are beaten, spat and insulte…

  https://twitter.com/i/web/status/902866505225961472 …
 • @zygmuntbialas 14:06:25
  W kilka sekund znokautował trzech imigrantów! Tak się rozmawia z „nachodźcami”...W ubiegłym tygodniu niemal całą Polskę obiegło nagranie z Polakiem, który nokautuje zatrzymującego samochód czarnego imigranta. Do podobnej sytuacji doszło – prawdopodobnie – w Rosji. Piszemy prawdopodobnie, ponieważ po samym nagraniu ciężko zlokalizować miejsce zdarzenia, a jedyną wskazówką jest język, którym posługuje się główny bohater. Rosjanin został zaczepiony w windzie przez trzech imigrantów, prawdopodobnie Czeczenów. Gdy otworzyły się drzwi windy, Rosjanin nie wytrzymał i szukających zaczepki ciemnoskórych mężczyzn zasypał gradem ciosów. W zaledwie kilka sekund znokautował całą trójkę. Co tu dużo mówić. Tak się prowadzi dialog z wszelkiej maści fundamentalistami, czy się to komuś podoba czy nie. Europejskie elity powinny wziąć sobie te słowa do serca.


  https://youtu.be/QxRQ_LLWEiY

  Czarny imigrant blokował samochód. Miał pecha, bo trafił na Polaków! W sieci pojawiło się nagranie, na którym czarny mężczyzna próbuje zablokować samochód. Z informacji zamieszczonych na twitterze wynika, że zdarzenie miało miejsce w niemieckim mieście Ravensburg. Blokada zakończyła się jednak bardzo szybko, bo imigrant trafił na Polaków. Internauci komentujący film gratulują Polakom błyskawicznej i skutecznej akcji. Tym razem to smoluch został wzbogacony kulturowo. Germany: Usual Migrant block a car! What he does not know, no Germans in the car! Eastern Europeans, probabl…

  https://twitter.com/i/web/status/912272171413762048 … Najefektywniej z pohańcami dzisiaj zwanymi nachodźcami, uchodźcami, imigrantami i rodzimymi zdrajcami "rozmawiali" Jeremi Michał Korybut Wiśniowiecki herbu Korybut – książę na Wiśniowcu, Łubniach i Chorolu, dowódca wojsk koronnych, wojewoda ruski od 1646, starosta przemyski, przasnyski, nowotarski, hadziacki, kaniowski oraz Jan III Sobieski herbu Janina – król Polski wraz ze swym rycerstwem w tym z husarią. Kazali z nich drzeć pasy posypywać pieprzem i solą których zapasy w taborach wożono oraz na palach osadzać. Były to "rozmowy" bardzo efektywne, zapobiegały dalszym najazdom. Dziś tacy jak ci dwaj Polacy oraz jak amerykański generał Pershing na Filipinach każący swym podwładnym rozstrzeliwać kulami maczanymi w świńskiej krwi pohańców i chować ich truchło w świńskich skórach by nie szli do swego raju z 72 dziewicami Polsce i żydolewackiej zniewieściałej Europie bardzo potrzebni. Także prezydent Rosji Putin ma rację gdy mówi, że wybaczać terrorystom może tylko ich Allach, a jego obowiązkiem jest ich terrorystów do niego czyli Allacha wysyłać zgodnie z ich życzeniem.
 • @zygmuntbialas 14:06:25
  Włochy: Pocałował dziewczynę i został brutalnie zaatakowany przez „policję szariatu”...Jeszcze do niedawna Włochy były uważane za kraj chrześcijański, w którym nie było miejsca dla islamskiego fundamentalizmu. Sytuacja szybko się zmieniła. Kraj, który do niedawna był wymarzonym miejscem dla zakochanych, stał się miejscem, w którym swoje nienawistne zasady zaczynają wprowadzać muzułmanie.

  Kilka dni temu włoska para wybrała się na romantyczny spacer. Los tak chciał, że akurat pod meczetem przy Via San Vito w Rzymie mężczyzna postanowił pocałować ukochaną. To nie spodobało się 24-letniemu imigrantowi z Malezji, który pod nielegalnym meczetem sprawował dyżur w „policji szariatu”. Na widok całujących się Włochów zareagował szałem. Najpierw zaczął krzyczeć: „Nie wolno wam całować się pod meczetem!”, potem wylał na nich wiadro pomyj, popchnął kobietę, a mężczyznę zaczął okładać pięściami, przewrócił i skopał. Obok przechodził karabinier, który stanął w obronie Włocha. On również brutalnie został zaatakowany przez muzułmanina. Potem muzułmanin został obezwładniony i aresztowany.

  Warto dodać, że to jeden z wielu tego typu przypadków we Włoszech. Fanatyczne patrole „policji szariatu” atakują wszystkich, którzy nie wpisują się w kanony doktryny islamu. Zaatakowany może zostać np. każda kobieta np. za zbyt krótką spódniczkę, wyzywający makijaż, słuchanie muzyki czy miłosny pocałunek.

  Źródło: breitbart.com
 • @zygmuntbialas 14:06:25
  Muzułmanie W Warszawie Chcą Prawa Szariatu. Dziękujemy Ci HGW!

  https://www.youtube.com/watch?v=iJs6EBtxisI

  Złodziejka chazarska HGW PO winna być pierwszą osobą podlegającą prawu szariatu skoro nie chce podporządkować się prawu Polskiemu!!! HGW jest już na wylocie i wcale bym się nie zdziwił gdyby nagle znalazła się w kraju z którym nie mamy umowy ekstradycyjnej i nie tylko ona. Mam nadzieję, że Warszawiacy i inni mieszkańcy naszych miast wybiorą takich radnych i prezydentów którzy nie sprowadzą nam muslimów. A z tymi co tu już są i łamią nasze prawo lub chcą wprowadzać swoje zwyczaje dla nas szkodliwe nie wolno się patyczkować. W zależności od przewinienia wydalać z Polski, zamykać do więzień lub zakazywać działalności.


  Czy Polska wolna jest od islamistów ? Czy rządzi u nas prawo szariatu ?

  https://www.youtube.com/watch?v=odYpF1cVBj8

  POLSKA NIE DLA MUZUŁMANÓW 2017 07 16

  https://www.youtube.com/watch?v=dyIjg7bDUtM


  Polacy boją się uchodźców w centrum Polski - uwaga sceny drastyczne

  https://www.youtube.com/watch?v=GrlmwPZaPZI


  MUZUŁMANIN ZAATAKOWAŁ POLAKA

  https://www.youtube.com/watch?v=SyuhxWAKYpg


  Norwegia - Potężny cios w Muzułmańskich uchodźców/imigrantów??

  https://www.youtube.com/watch?v=Aq6IM56QlFI&t=102s

  400 Rosjan zmasakrowało imigrantów w Niemczech w odwecie za gwałt

  https://www.youtube.com/watch?v=WBDo6yGMOl0


  Muzułmanie atakują Rosjan. Ruska siekiera pomogła

  https://www.youtube.com/watch?v=44bcgzUPxsM

  Jak Putin radzi sobie z imigrantami. Warto zobaczyć.

  https://www.youtube.com/watch?v=0jR_w-jGx3I

  Europą rządzą(z nadania szemranego towarzystwa czciciel złotego cielca) upośledzeni menele i dewiaci z zaburzeniami tożsamości płciowej. I to jest odpowiednia postawa głowy Państwa. Postawa prezydenta Rosji oraz wszystkich trzeźwo myślących wobec rzeczywistych zagrożeń powinna być akceptowana. Akurat tutaj jestem za Rosjanami. Nasi politycy powinni brać z Putina przykład. Tak długo jak będziemy miągwić, a nie stawiać sprawę jasno i twardą ręką, to wreszcie i Nas zaleją islamskie ścierwa!!! LAĆ BRUDASÓW ! Fanatycy religijne mogą co najwyżej poprosić o rozpatrzenie takiej czy innej sprawy ich dotyczącej. Natomiast nie mają prawa narzucać innym swoich zachowań (skoro oni nie pozwalają nam na uszanowanie zasad obowiązujących w naszych krajach, o ile ewidentnie nie łamią prawa, ale te same przepisy jednocześnie nie łamią podstawowych praw człowieka) to trzeba być porządnym skurwysynem aby wymagać tego od ludzi którym wcześniej samemu się nie pozwoliło na pewne odstępstwa od ich zasad. Musisz to wiedzieć(187)Oto imigrant, który gwałcił Szwedkę i chwalił się tym na Facebooku

  https://www.youtube.com/watch?v=ltBED7O57Pw

  Szyszkę mu w dupę. Chcą burdelu w Szwecji to mają. Gdzie feministki? Szwedki lubią ciemnoskórych jurnych muzułmanów, (seriale szwedzkie to potwierdzają), a multiculti to nowa religia Europy. Wystarczy posłuchać Schultza, Tuska i Merkel. Jeszcze parę innych powinno być zgwałconych, a potem 10 imigrantów powinno przelecieć ich premiera, 20 sędziego który wydaje wyrok, a potem tych 30 niech wydmucha Makrelę. A islam w Polsce powinien być zdelegalizowany !!!! Mam jedno pytanie jak dojdzie do rozprawy z Europejczykami po czyjej stronie staną ci ponoć łagodni muzułmanie, kiedy będą mieli do wyboru ścięcie za pomoc europejczykowi, lub otrzymanie jego majątku za obcięcie mu głowy.

  Musisz to wiedzieć!(204) Imigranci w Niemczech śpiewają: "Nie mam auta, pieniędzy, ale mam azyl..." .... kpina ze szwabów i to mocna. Mają poczucie humoru...nie ma co.

  https://www.youtube.com/watch?v=rSgoosEmcBo Według badań naukowych kobiety absorbują DNA każdego faceta z którym sypiają. Według badania przeprowadzonego przez naukowców z Uniwersytetu w Seattle i Centrum Badań nad Rakiem Freda Hutchinsona, kobiety zachowują DNA każdego mężczyzny, z którym utrzymywały kontakty seksualne. Ustalono to przypadkiem, gdy próbowano zrozumieć, czy kobiety, które urodziły syna, mogą być bardziej narażone na pewne choroby neurologiczne, które występują częściej u mężczyzn.

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wed...

  https://www.youtube.com/watch?v=nhuzuc-tKzg&t=75s  Pozdrawiam wszystkie amatorki egzotycznych bolców..
 • @zygmuntbialas 14:06:25
  Polacy starli się z muzułmanami. Nasz rodak dźgany nożem jest w stanie krytycznym!
  Krytyczny jest stan jednego z Polaków, którzy wzięli udział w bójce z muzułmańskimi imigrantami mieszkającymi w Wielkiej Brytanii. Trzech Polaków zostało rannych w wyniku bójki w centrum Sheffield. Stan jednego z nich jest krytyczny.

  Policja ustala właśnie przebieg dwóch bojek, do których doszło w sobotę wczesnym rankiem w samym centrum miasta. Śledczy podejrzewają, że bójki, w trakcie których w ruch poszły noże i butelki, a które dzieliło ok. 2 godziny, były ze sobą powiązane.

  W trakcie pierwszej bójki, która wybuchła na Cambridge Street ok. 4 rano, ranny został prawdopodobnie imigrant pochodzenia pakistańskiego lub afgańskiego (brytyjskie media piszą o nim „azjatycki mężczyzna”). Mężczyzna ten został lekko ranny i po otrzymaniu pomocy od lekarzy opuścił on szpital. Ofiara bójki nie chciała także zgłaszać incydentu na policję.

  Do drugiej bójki doszło niecałe dwie godziny później, na Carver Street. W tej z kolei bójce brało udział trzech Polaków, którzy zostali kilkukrotnie dźgnięci nożem. Wszyscy Polacy trafili z ciężkimi ranami ciętymi do szpitala, a stan jednego z nich lekarze określili jako krytyczny.

  Funkcjonariusze nie są na razie pewni, czy bójki były ze sobą powiązane, ale prowadzą śledztwo właśnie w tym kierunku. Nie jest też jasne, czy Polacy brali czynny udział w bijatyce, czy też znaleźli się oni w złym miejscu o złym czasie.

  Jeszcze nad ranem policjanci aresztowali w związku z atakiem 4 osoby. Dwie po przesłuchaniu zwolniono, natomiast dwie pozostawiono w areszcie, ponieważ postawiono im zarzut usiłowania morderstwa. Nie wiadomo jednak, czy napastnicy znali swoje ofiary.

  Po drugiej bójce do szpitala trafił jeszcze jeden mężczyzna, który został uderzony w głowę butelką. Jego narodowość nie jest jednak jeszcze znana.

  źródło: polishexpress.co.uk
 • @zygmuntbialas 14:06:25
  Włoskie władze stworzyły „pakt narodowy dla islamu”. Będą wspierać budowę meczetów. Włoski minister spraw wewnętrznych Marco Minniti jest pomysłodawcą projektu, w myśl którego rząd włoski będzie zawierał układ z uchodźcami, na mocy którego w zamian za ochronę ich praw (w tym swobodę wyznania), pomoc w znalezieniu pracy i dachu nad głową mają oni nauczyć się języka włoskiego, przestrzegać wartości zapisanych w konstytucji i obowiązującego we Włoszech prawa. Projekt skierowany jest do osób, które nie mogą powrócić do swoich krajów pochodzenia bez narażenia swego zdrowia i życia (ok. 75 tys. osób). Aby uniknąć ryzyka islamofobii, plan przewiduje powstanie „paktu narodowego dla islamu”, w ramach którego imamowie, działający w istniejących już we Włoszech wspólnotach, mogliby się dokształcać. W zależności od potrzeb wspierana byłaby budowa nowych meczetów pod warunkiem pełnej przejrzystości ich finansowania. Projekt finansowany jest głownie z funduszy europejskich (100 milionów euro).
  Ps..Żydzi ubili interes na miarę tysiąclecia. A teraz spieprzają z Europy. Przy okazji zostawiając naiwniakom Unii Europejskiej swoje syfy. A ci jak stado baranów zawierzyli swoich najbliższych islamistom ! Ci zaś liczą na zmianę ? Żeby było śmieszniej to widać , że jak nie w tym w następnym roku w Watykanie widoczna będzie kopuła z czarną flaga islamu. To już jest koniec części zachodniej pięknej, zabytkowej Europy.
 • @zygmuntbialas 14:06:25
  Prof. Witold Kieżun: "Plan Sorosa polega na zlikwidowaniu państw narodowych. Sprawa jest zupełnie jasna". Plan Sorosa polega na zlikwidowaniu państw narodowych, plan stworzenia jedności międzynarodowej. To jego filozofia, której poświęcił całe swoje życie. Jest jednym z najbogatszych ludzi świata, u nas dofinansowuje „Gazetę Wyborczą”, która reprezentuje tę koncepcję. Na całym świecie ma on swoje organizacje, którymi oddziałuje i prowadzi tego rodzaju politykę powiedział prof. Witold Kieżun w rozmowie z portalem wPolityce.pl, odnosząc się do rozpoczętych na Węgrzech narodowych konsultacji ws. „planu Sorosa”. Sprawa jest zupełnie jasna. Teraz jest pytanie, czy się tę koncepcję akceptuje, czy nie. Czy chce się zachować starą kulturę narodową, opartą na ideologii chrześcijańskiej, czy popiera się powstanie jednolitego świata, oczywiście opartego o kulturę mahometańską zaznaczył. Mieszkałem przez wiele lat w różnych krajach. Znam kulturę amerykańską, francuską, brytyjską, kanadyjską i muszę powiedzieć, że każda z nich ma swoje piękne odrębności podkreślił profesor. Zdaniem prof. Kieżuna, kultura europejska w niedługim czasie przestanie istnieć. Z mojego punktu widzenia, co napisałem już 15 lat temu, są to ostatnie lata naszej kultury europejskiej. Za 15 lat we Francji będzie więcej mahometan niż rodowitych Francuzów, a za 30 lat podobna sytuacja będzie miała miejsce w Niemczech podkreślił.

  Ps..Wszyscy o tym wiedzą, panie profesorze, ale co z tego, kiedy w Polsce jest kilka fundacji finansowanych przez tą żydowską bestię. Rząd i organy ścigania nie reagują. Tego zbrodniczego, złodziejskiego żydowskiego "filantropa" ścigają Węgry, Rosja, Filipiny, Malezja i inni. Soros chce za sobą do grobu pociągnąć pół Europy, obłąkany szaleniec, potomek Frankensteina. Tylko żydom tak uwiera idea państwa narodowego, bo nie mogą się swobodnie w takich państwach realizować. Nie widzę innego wytłumaczenia. Cała idea inter-komunizmu z tego wyrosła właśnie ! Soros to człowiek od czarnej roboty, za tym stoją Rothschildowie w tle jawią się szejkowie a na końcu jest przekupne menelstwo z Brukseli do których wprost Farage zwraca się gangsterzy. Sorosa wieko od trumny gania a on ciągle jeszcze świruje, chyba swój plan chcę dokończyć w życiu po życiu. Bo w życiu doczesnym to już chyba nie zdąży. A my, niestety, będziemy graniczyć z kalifatem niemieckim. I nie będzie to pokojowa koegzystencja. Kalifat na nas prędzej czy później napadnie. Dlatego, tylko polityka żelaznej pięści jest w stanie powstrzymać muzułmański potop! Wzorem tej pięści jest król Jan Sobieski III, Jarema Wiśniowiecki, król Karol Młot i generał Pershing.
 • @zygmuntbialas 14:06:25
  Bergoglio – szatański przybłęda ! Bergoglio przeciwko ojcu Pio

  https://youtu.be/CTjSgrAP6Ew
  Sekta bergogliańska (judeomasońska) profanuje Katedrę, ale tym razem trafia na opór. Profanacja Katedry w Buenos Aires 2013 r.

  https://youtu.be/BK8LobYR1sc

  Bergoglio profanuje Katedrę w Bolonii

  https://youtu.be/JtSZ4a8VBZo


  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2017/10/DIABE%C5%81.gif
 • @zygmuntbialas 14:06:25
  Angola zakazała islamu i wyburzyła meczety, Słowacja to samo robi, Czechy dali pozwolenie na broń i zezwalają strzelać do nachodźców w razie zagrożenia!
 • W tym wypadku pochwalę ciebie pośle Sanocki.
  To niezaprzeczalna prawda, bez delegalizacji islamu, wyburzenia meczetów i pognania tej tępej hołoty do siebie będzie tylko gorzej. Dał nam przykład Karol Młot, bitwa pod Lepanto, Jarema Wiśniowiecki, Król Sobieski i gen. Pershing a obecnie prezydent Rosji Putin jak z tą hołotą, szarańczą postępować. Putin powiedział ostatnio: im może ich Bóg Allach wybaczać, a ja jestem od tego by ich tam na ich prośbę wysyłać!
 • @Paulus Aquarius 17:50:47
  Jakbym ciebie w realu spotkał to byłbyś tak pierdolnięty, że już byś nic tu nie pisał, nie byłbyś w stanie.
 • @zygmuntbialas 14:06:25
  https://www.koniec-swiata.org/wp-content/uploads/2017/09/imigranci-gwa%C5%82t-590x315.jpg

  Kolejne brutalne gwałty w Niemczech! Niemieckie media i lewacy milczą, a imigranci-gwałciciele się cieszą! Weekend w Niemczech to kolejny czas brutalnych gwałtów z imigrantami w tle. Trzech imigrantów z Afganistanu napadło i zgwałciło 16-latkę w Bawarii. Tego samego dnia nieznani sprawcy okradli i zgwałcili 42-latkę w Badenii-Wirtembergii. 16-latka została zgwałcona w okolicach dworca w miejscowości Hoehenkirchen-Siegertsbrunn. Sprawcami napadu byli mężczyźni w wieku 17, 18 i 27 lat. Dwóch zgwałciło dziewczynę, trzeci został spłoszony przez przechodnia. Poszkodowana od razu zgłosiła się na policję. Policja podjęła błyskawiczne działania i po krótkie obławie z użyciem helikoptera gwałciciele-imigranci zostali złapani. Drugi napad miał miejsce w Tybindze, dwóch mężczyzn zaatakowało i zgwałciło 42-latkę. Trwają poszukiwania. Z zeznań ofiary wynika, że jeden z napastników miał ciemną karnację. Funkcjonariusze poszukują świadków zdarzenia. Szef MSW Bawarii Joachim Hermann przedstawił raport, z którego wynika, że liczba przestępstw seksualnych w tym kraju związkowym wzrosła w tym roku o prawie 50 procent w porównaniu do roku ubiegłego. A media i politycy lewicowo-liberalni nadal uprawiają propagandę na rzecz ściągania imigrantów do Europy. A państwa takie jak Polska czy Węgry lub Czechy, które odważnie bronią się przed takimi wydarzeniami, są szykanowane.

  Źródło: rp.pl
  Ps..Biedna kozojebownia allachuja, nawet nie wie cą ją jeszcze czeka w Europie.
 • @zygmuntbialas 14:06:25
  https://www.koniec-swiata.org/wp-content/uploads/2017/10/NIEMCY-M%C4%99%C5%BCczyzna-zamordowa%C5%82-uchod%C5%BAc%C4%99-kt%C3%B3ry-go-zgwa%C5%82ci%C5%82-590x337.jpg


  NIEMCY: Mężczyzna zamordował uchodźcę, który go zgwałcił! W niemieckim mieście Eggenfelden dwa tygodnie temu zakwaterowano azylantów, między innymi z Ukrainy, Czeczeni i Kazachstanu. Od momentu pojawienia się tego nieproszonego towarzystwa, w spokojnej dotychczas miejscowości, zaczęły się problemy. Ich apogeum nastąpiło w sobotę, 23 września w ośrodku dla uchodźców. Tego dnia, wieczorem został zamordowany 28-letni Ukrainiec. Szybko okazało się, ze padł ofiarą 47-letniego Kazacha, który krwią mężczyzny chciał zmyć hańbę jaką wcześniej od niego doznał. Okazuje się, że Kazach, który przeprowadził śmiertelny atak, sam był wcześniej ofiarą Ukraińca i jego kumpli. Człowiek ten został zamknięty przez kilku Czeczeńców w pokoju, gdzie był gwałcony przez 28-letniego Ukraińca. Gdy w końcu jego koszmar się skończył wrócił do swojego pokoju i postanowił się zemścić. Tak też zrobił. Wrócił i zabił swojego gwałciciela oraz okradł go. Alfons Obermeier, szef miejscowej prokuratury stwierdził, że morderca może mieć zaburzenia psychiczne. Dlatego trafi na obserwację do szpitala psychiatrycznego.
 • @Daro 17:01:33
  Zależy od stanu. Generalnie wszędzie nie można mieć bez specjalnego zezwolenia broni automatycznej strzelającej ogniem ciągłym. W zasadzie wszędzie bardzo łatwo można kupić strzelby gładkolufowe (shotgun), rewolwery i pistolety półautomatyczne. Najbardziej liberalne pod tym względem są stany Texas, Vermont i Alaska gdzie procedura zakupu broni generalnie nie odbiega za bardzo od procedury kupna alkoholu w Polsce, pokazujesz prawo jazdy (jako dowód tożsamości)i kupujesz. W stanie Alaska jednak broń krótką (pistolet, rewolwer)musisz jednak nosić tak by była widoczna. Najsurowsze przepisy obowiązują w NY i DC Washington, tam o broń najtrudniej i co ciekawe tam też jest najwyższy poziom przestępczości w USA.

  https://www.nraila.org/GunLaws/#?st=TX

  https://www.nraila.org/gun-laws/

  Texas Gun Laws

  https://www.nraila.org/gun-laws/state-gun-laws/texas/

  Vermont Gun Laws

  https://www.nraila.org/gun-laws/state-gun-laws/vermont/

  Florida Gun Laws


  https://www.nraila.org/gun-laws/state-gun-laws/florida/


  Alaska Gun Laws


  https://www.nraila.org/gun-laws/state-gun-laws/alaska/
 • @Daro 17:01:33
  https://d97yz4wvpgciz.cloudfront.net/remote.axd?https://d3uwh8jpzww49g.cloudfront.net/sharedmedia/1508347/oc_a1fd_armedcitizensupermoms_main_8-11.jpg?preset=article


  Kobieta, która zastrzeliła podejrzanego o kradzież biustonosza w Walmart, działała w obronie własnej(u nas by siedziała!) Woman who shot Walmart bra-theft suspect acted in self-defense
  FRIDAY, SEPTEMBER 29, 2017 A woman shot an intruder in her Knightdale office building last week did so in self-defense, her attorney said Thursday.

  The claim comes as response to a statement from the alleged intruder's family, who are demanding she be charged for her actions.

  Connie Wells shot Deondrea Branch at her CPA firm on Sept. 18 after he allegedly stole 10 bras from a nearby Walmart.

  Police were called to the Walmart at 7106 Knightdale Blvd. for a reported larceny when Branch, 24, fled from the store on foot. Officers chased him into an office building at 7048 Knightdale Blvd.

  Once there, Branch forced his way inside the two-story building, which houses multiple businesses, and encountered 54-year-old Wells, police said. Police are not releasing details about the encounter, but the incident left Branch with a single gunshot wound.

  "While Connie Wells and her family understand the Branch family’s concern, the events of Sept. 18 are entirely a consequence of Deondrea Branch’s own actions," Damon Chetson, Wells' attorney, said in a statement. "North Carolina recognizes a right of self-defense, enshrined in part in common law that dates back hundreds of years and which allows a person to defend themselves from attack."  Read the complete article: NC |WRAL
 • @Daro 17:01:33
  Właściciel domów Springfield mówi, że zastrzelił intruza. Okazało się, że tylko ranił. Nawet go nie aresztowano.
  http://www.sj-r.com/news/20170927/springfield-homeowner-says-he-shot-intruder
 • @Daro 17:01:33
  Would-be robber fatally shot by resident after forcing family into basement

  http://www.guns.com/2017/09/25/would-be-robber-fatally-shot-by-resident-after-forcing-family-into-basement/
 • @Daro 17:01:33
  Bump Fire Systems announces $99 bump stock

  http://14544-presscdn-0-64.pagely.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2014/09/bump-fire-systems.jpg


  https://youtu.be/CQA8dwMl90I


  http://www.guns.com/2014/09/06/bump-fire-systems-announces-99-bump-stock-video/
 • @Daro 17:01:33
  Gaston kobieta chwyta broń, ściga włamywaczy z dala od domu.
  Gaston Co. woman grabs gun, chases burglars away from home film
  http://www.wsoctv.com/news/local/gaston-co-woman-grabs-gun-chases-burglars-away-from-home/615077208
 • Panie pośle 1*
  Niech pan tę notkę lepiej usunie...
 • @kula Lis 67 17:15:21 Jeden miał :)
  https://www.youtube.com/watch?v=767z4mNlUAE
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:45:16
  "Panie pośle 1*
  Niech pan tę notkę lepiej usunie..."

  Może lepiej niech p-oseł nie usuwa. Niech wszyscy widzą jakich mamy p-osłów.

  W dodatku bufon jak cholera - 70 wpisów i ZERO komentów. Ukaz p-osła się ukazał. Mamy przyjąć do wiadomości i już.

  Przyłączam się do oceny - niezwykle chętnie to czynię.

  Pozdro!
 • @ p-oseł
  Pała
 • @kula Lis 67 18:10:31
  NIE MA SPRAWY !

  Podać ci adres ??
 • @Jasiek 19:59:30
  "70 wpisów ..."

  w tym 40 wpisów...
  jednego zakompleksionego przychlasta co wstawia komenty z intensywnością odwrotnie proporcjonalną do intensywności używania własnego mózgu ( a raczej jego pozostałości po jego intensywnym praniu )
 • Jakże łatwo jest znaleźć przyczynę
  .
  jeśli tylko z oddaniem odbiera się media masowe.

  "Przyczyną terroryzmu jest islam."

  A może należałoby uwzględnić parę ralacji

  - http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/135623,zydowski-kapitalizm-zalegalizowane-okradanie-narodu#comment_1351165

  nawet Michalkiewicz nie był w stanie się oprzeć urokowi tych aspektów

  - https://www.youtube.com/watch?v=C_1Uu_NxbT0&t=1m15s
 • Terroryzm to anarchia, socjalizm, komunizm.
  Slowo socjalizm wymyslil brytyjski bezboznik Robert Owen w 1835 roku.Zyd Karl Marx rozwinal ta filozofie i przelal na papier.
 • @Paulus Aquarius 17:50:47
  Czlowiek wykonal kawal rzetelnej roboty.przeczytalem wszystko jednym tchem.To nie sa wklejki lecz dobry komentarz wsparty odnosnikami.Twoje slownictwo zdradza duze braki Kultury osobistej.
 • @staszek kieliszek 22:53:34
  Ditto!

  Przyczyną terroryzmu jest bestialska polityka Izraela, który w roku 1967 rozpoczął budowę tzw. "Większego Izraela." Od tego czasu, OKUPOWANE narody arabskie starają się wyzwolić spod żydowskiej inwazji. Nikt nie słyszał o „terrorystach islamskich” przed rokiem 1967.
 • @Zdzich 02:15:25
  A czy ktos slyszal o napadzie czlonkow ISIS na cele zwiazane z interesami Izraela?Za to pojawily sie doniesienia o pomocy udzielanej islamskim terrorystom przez sily IDF. Zeby nie wspomniec o wizycie Bibi N.w szpitalu okraszonej zdjeciem na te okazje.
  Jaka by nie byla geneza ekspansji terroru i braku tolerancji islamskiej majac swoje gardlo na nozu "bojownika" madre dyskusje zostawil bym za soba niezmordowanym adwokatom tej ideologii, ktorych jest kilku na Neonie.
 • @Herkules 03:33:48
  Początkowo tzw. „terroryści islamscy” atakowali tzw. obiekty „Wielkiego Szatana”, czyli obiekty amerykańskie.
  Za czasów prezydentury islamisty Baracka Husseina Obamy i jego Sekretarki Stanu satanistki Hillary Clinton, której Szefową Sztabu była islamistka Huma Abedin, ataki „terrorystów islamskich” zostały przekierowane z Ameryki głównie na Chrześcijan zamieszkujących Europę. (Z Ameryką już sobie żydzi poradzili.)
  W zamian, terroryści otrzymali sprzęt i przeszkolenie militarne, oraz worki dolarów w gotówce.
  Putin i Trump dobrze zdają sobie z tego sprawę. Dlatego administracja Obamy zakazała używać określenia „terrorysta islamski” w Stanach, a celem odseparowania Trumpa od Putina wymyślono tzw. „rosyjską zmowę” (Russian collusion).
  Dotychczas, polityka Stanów Zjedn. utożsamiona jest z polityką Izraela, a Trumpa przeznaczono na ubój.
  Wszystko to w ramach finałowej likwidacji Chrześcijan i chrześcijaństwa, czyli interesów Żydów oraz radykalnych Islamistów.
 • @Zdzich 05:00:29
  Apologetom islamu podam regule ,ktora zalecil Jezus;po owocach ich poznacie.Zastosowanie jej korzystne jest w obec kazdej religii czy ideologii.
 • Czy naprawdę źródłem terroryzmu jest islam?
  Nie sięgając głęboko do historii (przyczyny powstania islamu), wypada przypomnieć, że to co działo się w XX w. na bliskim wschodzie i nie tylko.

  https://palestyna.wordpress.com/2011/03/06/terroryzm-panstwowy-izraela/
 • @Herkules
  Bezczelność imigrantów nie zna granic. „Będę pieprzyć was wszystkich ludzie. Później będę pieprzył wasze matki”.

  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/10/imigranci_refugees_welcome_demonstracja_wolnosc24.jpg

  Liczba gróźb i ataków na pracowników służby granicznej drastycznie wzrosła. Szczególnie w stosunku do pracownic, którym grozi się gwałtem. Dochodziło również do przypadków stalkingu. Niektórzy nazwali zjawisko „zwykłym przejawem frustracji”. Należy do nich pracująca na stanowisku ochroniarza Helene Liss. Może mieć miejsce trwające wieczność śledztwo przed udzieleniem azylu, nie wspominając już o czekaniu na decyzję. Może pojawić się wtedy frustracja. Pojawiają się groźby zrobienia sobie krzywdy lub popełnienia samobójstwa mówi. Jak podaje szwedzki dziennik Aftonbladet w ciągu ostatnich 9 miesięcy doszło do 2,875 przypadków nadużyć wobec pracowników straży granicznej. Będę pieprzyć was wszystkich ludzie, później będę pieprzyć nawet waszą matkę. Żyję w waszym kraju i będę go pieprzyć brzmi groźba jednego z rozjuszonych aplikantów, którego wniosek został odrzucony. W liście miał pójść znacznie dalej i zagrozić pracownicy, że zjawi się uzbrojony pod jej domem i ją zabije. Groził również gwałtem jej córce. W wielu przypadkach groźby zostały spełnione. Jedną z ofiar ‚frustrata’ była pracownica urzędu ds. migrantów, która została zaatakowana nożem będąc w ciąży. Bałam się o życie swoje i kolegów powiedziała policji. Na chwilę obecną Szwecja przyjęła 165.000 podań o azyl.

  ŹRÓDŁO: aftonbladet.se, conservativedailypost.com


  Ps..A skąd ŚCIERWO wiedziało, że ta kobieta ma córkę ??? Składa czarnuch podanie i od razu zostaje zastrzelony. Ogłasza się samobójstwo i po sprawie.
 • @Herkules 06:29:43
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/10/imigrant_dziecko_gwalt_wolnosc24.jpg


  Koszmar. Nielegalny imigrant zgwałcił dziecko. Wyskoczył z drugiego piętra, kiedy do pokoju dziewczynki wszedł ojciec. Nielegalny imigrant przebywający w New Jersey został oskarżony o gwałt na 6 -latce. Mężczyzna wyskoczył przez okno z drugiego piętra po tym, jak ojciec dziewczynki wszedł do pokoju w momencie napaści. Edgar Mendoza, lat 32, został oskarżony o włamanie i napaść seksualną. Mężczyzna włamał się do jednego z domów w Trenton i dopuścił się molestowania 6-letniej dziewczynki, gdy ta przebywała w swoim łóżku. Kiedy ojciec dziecka wszedł do pokoju przestępca wyskoczył przez okno z drugiego piętra i uciekł. Rodzic ofiary wezwał policję. Jak podaje gazeta Terntorian w domu przebywały jeszcze dwie osoby dorosłe i dwójka dzieci. Mendoza, który pochodzi z Gwatemali został schwytany przez detektywów i zidentyfikowany przez ojca dziewczynki, którą wysłano do szpitala na obserwację i leczenie tuż po tym, jak dowiedziano się, że dziecko padło również ofiarą gwałtu. Ze względu na swoją sytuację, fakt, że nie mam dokumentów i to, że muszę stawić czoła zarzutom,myślę, że muszę zostać zatrzymany miał powiedzieć Mendoza na przesłuchaniu.

  ŹRÓDŁO: foxnews.com
 • @Herkules 06:29:43 polecam.
  https://reporters.pl/9794/deportacja-no-skad-gwalt-zbiorowy-i-okaleczenie-narzadow-nie-jest-okrutne/
 • @Herkules 06:29:43
  https://reporters.pl/9785/smierc-niemiec-juz-za-10-lat-demografia-ktora-powala/
 • @Herkules 06:29:43
  https://reporters.pl/9801/papiez-nie-pomoze-katalonczykom-bo-nie-sa-murzynami/
 • @Herkules 06:29:43
  https://reporters.pl/9813/lewacka-histeria-szkola-wzywa-policje-z-bronia-do-9-latka-bo-powiedzial/
 • @Herkules 06:29:43
  https://reporters.pl/5363/zboczony-rekordzista-imigrant-molestowal-w-pociagu-18-kobiet-w-ciagu-2-godzin/
 • @Herkules 06:29:43
  https://reporters.pl/6652/mutacja-gruzlicy-poza-kontrola-migranci-roznosza-zabojczy-wirus-ktory-zabije-miliony/
 • @Herkules 06:29:43
  https://reporters.pl/5037/imigrant-zgwalcil-i-pogryzl-dziewczyne-zeby-zarazic-ja-wirusem-nie-wydala-go/
 • @Herkules 06:29:43
  https://reporters.pl/4811/8-miu-imigrantow-zgwalcilo-14-latke-niemieccy-urzednicy-zabronili-to-ujawniac/
 • @Herkules 06:29:43
  https://reporters.pl/3211/niemiecka-policja-odmawia-scigania-imigrantow-gwalcicieli/
 • @Herkules 06:29:43
  https://reporters.pl/4150/pamietacie-ten-brutalny-atak-imigranta-na-kobiete-to-zgadnijcie-kogo-sciga-niemiecka-policja/
 • @Herkules 06:29:43
  https://reporters.pl/7821/ojciec-nie-zrobil-ale-zarobil-imigranci-zyla-zlota-dla-niemcow/
  https://reporters.pl/7685/gwalc-bij-dus-i-jeszcze-do-nas-wroc-czarni-goscie-na-szwedzkim-party/
  https://reporters.pl/3142/wladze-szwecji-zaplacily-imigrantom-po-15-tys-usd-za-gwalt-na-kobiecie/

  https://reporters.pl/6786/szok-imigrant-chcial-zgwalcic-i-dostanie-ogromne-odszkodowanie-a-jego-ofiara-nic/

  https://reporters.pl/5367/analna-sprawiedliwosc-szwecja-o-krok-od-legalizacji-islamskich-gwaltow-oto-wyrok-za-13-latke/
  https://reporters.pl/8343/skatowali-inwalide-jestesmy-muzulmanami-pie-olic-szwedow-wiec-zostancie-u-nas/
  https://reporters.pl/5270/wyrok-szariatu-oslepic-chyba-ze/

  https://reporters.pl/3348/napisala-ze-broda-nie-czyni-muzulmaninem-wsadzili-ja-za-to-do-wiezienia/

  https://reporters.pl/8842/kwasem-po-brzuchu-imigrantom-nie-spodobala-sie-ciezarna-kobieta-wideo/

  https://reporters.pl/7696/zgwalcil-ja-pod-lufa-pistoletu-sad-go-uniewinnil-ja-skazal-na-smierc/
 • @Herkules 06:29:43
  http://wrealu24.pl/images/2017/04/isisfilm.jpg

  ISIS wydało instrukcję: jak mordować! "Zabijajcie ich". ISIS umieściło w internecie film instruktażowy przeznaczony dla "zwolenników" państwa islamskiego. Propagandowe nagranie informuje w jaki sposób i kogo należy zabijać. Mężczyzna pojawiający się na filmie zachęca islamistów w Niemczech do ataków na policjantów przy użyciu noża. MSW w Berlinie potwierdziło autentyczność nagrania. Informację podał niemiecki dziennik "Hamburger Abendblatt". Gazeta opisuje ten film jako szczegółową instrukcję dla morderców. Sam tytuł nagrania -"Atakujcie ich" mówi sam za siebie. W materiale zaś zaprezentowano proste metody ataku za pomocą np. noża. "To może wykonać każdy" - informuje mężczyzna na nagraniu. Władze niemieckiej policji ostrzegły funkcjonariuszy i zaleciły im większą ostrożność podczas służby. Rzecznik MSW Tobias Plate potwierdził istnienie filmu. Zastrzegł, że nagranie nie wyróżnia się specjalnie wśród wielu podobnych instrukcji autorstwa ISIS dostępnych w internecie.

  ISIS urządziło kolejną krwawą masakrę! 70 zabitych, 150 rannych!

  http://wrealu24.pl/images/2017/02/krwawyzamach.jpg

  Co najmniej 72 osoby zginęły, a ponad 150 zostało rannych w zamachu samobójczym przeprowadzonym w sufickiej świątyni w mieście Sehwan w prowincji Sindh na południowym wschodzie Pakistanu - poinformował wysoki rangą przedstawiciel miejscowej policji. To najkrwawszy w ostatnim czasie zamach terrorystyczny w Pakistanie. Przyznało się do niego Państwo Islamskie - oświadczenie opublikowała propagandowa agencja dżihadystów Amak. Co najmniej 72 osoby zginęły, a ponad 150 zostało rannych w zamachu samobójczym przeprowadzonym w sufickiej świątyni w mieście Sehwan w prowincji Sindh na południowym wschodzie Pakistanu - poinformował wysoki rangą przedstawiciel miejscowej policji. To najkrwawszy w ostatnim czasie zamach terrorystyczny w Pakistanie. Przyznało się do niego Państwo Islamskie - oświadczenie opublikowała propagandowa agencja dżihadystów Amak. Zamachowiec samobójca wszedł do sufickiej świątyni Lal Shahbaz Qalandar w Sehwan oraz spokojnie poczekał aż zgromadzi się tłum. Więcej szczegółów miejscowa policja nie chce ujawniać. Sufizm to mistyczny nurt islamu, uznany przez radykalnych islamistów (talibów i dżihadystów) za objaw herezji. Pakistańscy talibowie z organizacji Jamaat-ur-Ahrar przyznali się natomiast do innych tego rodzaju ataków - w tym do poniedziałkowego zamachu bombowego w mieście Lahaur na wschodzie kraju, gdzie zginęło 13 osób. Ta sama organizacja wzięła również odpowiedzialność za atak bombowy z 27 marca 2016 roku w jednym z parków w Lahaurze: zginęły wówczas co najmniej 72 osoby, w większości kobiety i dzieci informuje rmf24.pl


  Talibowie wrzucili film do sieci! Są na nim zakładnicy, którzy błagają o pomoc... Przerażające. (VIDEO)

  http://wrealu24.pl/images/2017/01/talibowiewykladowcy.jpg


  "Prosimy, panie prezydencie Trump, niech pan nas stąd uwolni" - powiedzieli na nagraniu udostępnionym w YouTube wykładowcy Uniwersytetu Amerykańskiego w Kabulu. Film umieścili w sieci talibowie. Amerykanin Kevin King i Australijczyk Timothy Weekes zostali porwani przez talibów. Jeśli zostaniemy tu dłużej, zabiją nas. Nie chcę tu umierać - mówi w nagraniu Weekes. Prosi o wydłużenie negocjacji z talibami w sprawie uwolnienia jego i Kinga. Porwani wykładowcy mają być kartą przetargową w rozmowach dotyczących zwolnienia talibskich bojowników, którzy obecnie przetrzymywani są w amerykańskiej bazie wojskowej w Bagram oraz w największym afgańskim więzieniu Pul-e-Czarki, położonym na wschód od stolicy. Talibowie przetrzymują ponadto Amerykankę Caitlin Coleman i Kanadyjczyka Joshuę Boyle'a, porwanych podczas wycieczki w Afganistanie w 2012 roku. Prezentujemy pełne nagranie jakie zostało wrzucone w sieć przez talibów...


  https://youtu.be/-4BGAa8HIy8


  SZOK! Młodzi europejczycy nie chcą Boga, ale islamskich imigrantów jako wzbogacenie kulturowe!
  http://wrealu24.pl/images/2016/08/islamistagwalniemka.jpeg

  To jest coś wprost nieprawdopodobnego... Młodzi Niemcy nie chcą już Boga, ale pragną przyjąć imigrantów jako wzbogacenie kulturowe. Taki oto rezultat mamy po sondażu przeprowadzonym niedawno w różnych państwach europejskich na 200 tysiącach ludzi. Sondaż przeprowadzony został drogą internetową, a jego wyniki zostały opublikowane przez portal Generation What?. Najbardziej jednoznaczne były odpowiedzi młodzieży niemieckiej, które poniżej omawiamy. Aż 85% respondentów odpowiedziało, że w ogóle nie potrzebuje Pana Boga. Są szczęśliwi żyjąc z dala od nauki Kościoła i jest to dla nich w zupełności satysfakcjonujące. Mniejszy lub większy brak zaufania do instytucji religijnych wykazało 86% ankietowanych. Tymczasem największe zaufanie do Kościoła ma młodzież w wieku 18-19 lat. Ciekawe były również odpowiedzi dotyczące kwestii imigrantów w Niemczech. Z raportu wynika, że zdecydowana większość uważa napływ imigrantów za pozytywne „wzbogacenie kulturowe”. Tylko 22% jest przeciwko goszczeniu na terytorium Niemiec tzw. uchodźców. Ponadto sondaż wskazuje, że to kobiety są bardziej przychylne wzbogacaniu kulturowemu aniżeli mężczyźni, procentowo przestawia się to odpowiednio jako 80% i 74%. Również najmłodsi z badanych, bo aż 82% ,jest przychylnie nastawionych do imigrantów. W grupie wiekowej 30-34 lat poparcie dla tzw. uchodźców wyraża już „tylko” 76% - czytamy na portalu Telewizji Republika. Tak więc śmiało można stwierdzić, że Europa mentalnie już nie istnieje...Siłą rzeczy Bóg do nich trafi tylko w innym wydaniu....Właśnie maszerują ci co pragną się wzbogacać kulturowo!


  https://www.youtube.com/watch?v=ta3jBTU8MbE


  Niemców jest co najmniej 10 na jednego emigranta ;) czas zacząć myśleć, a nie prowokować, bo gdy ktoś bawi się zapałkami o pożar nie trudno!
 • @kula Lis 67 18:30:48
  A moze obecnosc w szpitalu ma uchronic Kazacha od wiezienia?
 • @Herkules 06:29:43
  I po owocach ich poznajemy. Mordują Chrześcijan!

  Jak pisalem, jest to w interesie obydwóch: Żydów i Islamistów.

  http://zdzich.neon24.pl/post/93436,kolejny-krok-w-eksterminacji-chrzescijan-pomaganie-syryjskim-rebeliantom-welcome
 • Troska o uchodźców ale modujemy dalej
  .
  @kula Lis 67 17:15:21

  „czy ci ludzie naprawdę uciekają przed wojną, czy też niosą ją ze sobą”

  Uchodźcy wojenni ZAWSZE przynoszą z sobą wojnę w takiej czy innej postaci. Część z nich przynosi konflikty a nawet działania wojenne. To leży w naturze rzeczy. Niestety absolutna większość ignoruje ten fakt, rządy w UE szczególnie, znakomity przykład bezmyślności a nawet sabotażu.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/376oper/

  W większości przypadków nie ma mowy o jakichś uchodźcach ale o migrantach wzgl. desancie bojowników.

  - http://kdgwna.blogspot.com/2015/03/syj.html#Nazd

  @kula Lis 67 17:17:19

  Są zjawiska zwyrodnień w islamie, w katolicyzmie też, co nas powinno bardziej boleć:

  - http://ram.neon24.pl/post/140337,watykan-blokuje-witryne-oskarzajaca-papieza-o-herezje#comm

  Słabością każdej organizacji religijnej okazują się wcześniej czy później kadry kierownicze, dlatego trzeba je krytycznie obserwować, każdy swoich.

  Jeśli chodzi o uczniów imama, to Marokańczycy, których wysyła się do Europy, wybijają się jako szczególnie zwyrodnieni i przestępczy. Nie wiem na ile to odpowiada prawdzie, ale czytałem doniesienie, że niektóre kraje afrykańskie wypuszczają swych przestępców z więzień pod warunkiem, że w ciągu niewielu godzin opuszczą kraj, być może, że Maroko jest takim krajem.

  „Włoska mafia potrafi się zorganizować”

  O tym, że mafia i inne organizacje przestępcze są ostoją demokratycznego państwa już pisano, nie tylko we Włoszech.

  - http://ziut.neon24.pl/post/133294,pilne-ponaglenie-do-wiadomosci-premier-beaty-szydlo#comment_1327115

  @kula Lis 67 18:30:48

  źródło

  - http://www.wochenblatt.de/nachrichten/regensburg/regionales/Die-Bluttat-im-Fluechtlingsheim-Vergewaltiger-wird-entmannt-;art1172,474162

  donosi dalej, że także w Bawarii, niedawno w Regensburgu Malijczyk zamordował prostytutkę, z kolei w czerwcu w Arnschwang 41-letni Afganńczyk zamordował 8-letniego rosyjskiego chłopca. Wg MSW Joachima Herrmanna wzrosła liczba przestępstw z wynikiem śmiertelnym od 2015 z 511 do 587, skromna liczba wskazuje, że chodzi wyłącznie od kraj Bawarię, w RFN była ta liczba w 2016: 3.242 , patrz „Straftaten gegen das Leben ”:

  - https://de.statista.com/statistik/daten/studie/212/umfrage/polizeilich-erfasste-straftaten/

  @kula Lis 67 09:39:34

  Szwecja jest najwyraźniej przedmiotem jednego z wielu eksperymentów socjalnych UE, nie jedynego tam zresztą

  - https://marucha.wordpress.com/2017/10/02/norwegia-promocja-pornografii-tematem-przewodnim-najnowszej-ksiazki-dla-dzieci/#comment-704861

  Wszakże nurzając się w szczegółowych doniesieniach, nie jesteśmy w stanie zrozumieć mechanizmów procesów, w ten sposób ułatwiamy niebywale działanie propagandzie naszego okupanta. Moim zdaniem teza w tytule artykułu jest błędna i jest wynikiem skutecznego oddziaływania propagandy gównego nurtu, jest też tezą tej propagandy, i odwraca uwagę od istoty rzeczy. Kolejny przejaw bezradności wobec terroru propagandy okupanta.

  Dziwny humanizm, wszyscy troszczą się o uchodźców wojennych, NIKT nie odważa się zatroszczyć o zaprzestanie wojen, które tych ludzi wypędziły z ich krajów. Wszyscy dobrzy ludzie są za tym, aby tych ludzi nadal bombardować, mordować i wypędzać z ich ojczyzn.
 • @Laznik 18:49:31
  To ma być integracja? Muzułmańscy imigranci o Niemcach: „Są odrażający. Nikt by nie zauważył, gdyby zniknęli”. VIDEO Politycy partii CDU i CSU ustalili, że Niemcy będą przyjmować 200 tysięcy uchodźców i imigrantów rocznie. Suma ta ma wynikać z liczby osób przyjeżdżających i opuszczających kraj. Pojęcie „górnej granicy uchodźców” w osiągniętym kompromisie nie występuje. Dopuszcza on natomiast wyjątki dla tzw. szczególnych sytuacji: o ile ze względu na rozwój wypadków na arenie międzynarodowej lub w polityce wewnętrznej Niemiec nie będzie możliwe dotrzymanie przyjętej liczby uchodźców, rząd lub Bundestag mają uzgodnić „dopasowanie jej w górę lub w dół”. Ustalona liczba nie dotyczy imigracji fachowców i obywateli krajów unijnych.

  A teraz zobaczcie, jak wygląda integracja islamskich imigrantów w Niemczech. Oto rozmowa z młodymi muzułmanami, którzy już znają język i ewidentnie czują się jak u siebie.

  „Czy znacie słowo integracja? Co ono oznacza?”

  „Oznacza wyłączenie innych, tak?”

  „Nie, oznacza coś zupełnie przeciwnego. Czy macie niemieckich przyjaciół?”

  „Niemieckich przyjaciół? (śmiech) „Nie, nie mamy żadnych niemieckich przyjaciół.”

  „Dlaczego żadne z was nie ma niemieckich przyjaciół?”

  „Bo oni nie należą do nas. A ja nie mogę być taka jak oni.”

  „Nie lubisz Niemców?”

  „Nie zadajemy się z Niemcami, bo oni robią inne rzeczy niż my, np. jedzą wieprzowinę. To jest obrzydliwe, odrażające. Jest mi niedobrze, gdy to widzę. Gdyby wszyscy imigranci zostali w Niemczech i gdyby wszyscy Niemcy zniknęli chociaż na jeden dzień, nikt by ich zniknięcia nie zauważył.”
  Muslim migrants say: "Germans are disgusting. They should disappear! (VIDEO)

  pic.twitter.com/ExhVpQ3v6b
 • @Laznik 18:49:31
  Brytyjska polityk oskarżona o „mowę nienawiści” za mem z islamskim burmistrzem Londynu Sadiq Khanem. Brytyjska polityk konserwatywna i radna miasta Solihull, Margaret Bassett, podała dalej na twitterze mem odnoszący się do islamskiego burmistrza Londynu, Sadiq Khana. Mem składał się z wypowiedzi Khana: „My nigdy nie zostaniemy pokonani” i komentarza: „Świat zaczyna się zastanawiać, co on ma na myśli mówiąc MY”. Basset podała też tweet z mapą pokazującą przestępstwa dokonywane przez islamskich imigrantów w Niemczech.


  http://wprawo.pl/2017/09/18/mapa-dokumentujaca-przestepstwa-popelniane-przez-imigrantow-w-niemczech-lamia-prawo-poniewaz-sa-sfrustrowani/
  Do Rady Miejskiej natychmiast wpłynęły dwa oskarżenie o antyislamską „mowę nienawiści”. Skargi zostały przekazane policji, która obecnie prowadzi śledztwo w sprawie tweetów Basset. Jej konto zostało zablokowane. Radna Basset uważa, że jest to „polowanie na czarownice”, które ma uderzyć w partię konserwatywną. Sadiq Khan jest burmistrzem Londynu od 2016 roku. To pierwszy muzułmanin pełniący ten urząd. Opinię publiczną wzburzyła jego wypowiedź na temat ataków terrorystycznych, które określił jako „naturalną część życia w wielkim mieście”. Khan określa się jako „człowiek lewicy”.

  Źródło: bbc.com
 • @Laznik 18:49:31
  Ta książka wstrząśnie Francją. „W 1939 roku nie chcieliśmy umierać za Gdańsk. Teraz nie chcemy umierać za podparyskie przedmieścia!”

  http://nczas.com/wp-content/uploads/2017/10/islam2_francja_pisarz-mocne_slowa_wolnosc24-696x427.jpg

  Ta książka wstrząśnie Francją. „Islamscy ekstremiści wprowadzają w życie szeroko zakrojoną strategię podboju Francji!” Taki alarm podnosi renomowany tygodnik „Les Valeurs Actuelles” publikując fragmenty książki „Podział” Alexandre’a Mendela, która ma się ukazać we francuskich księgarniach za trzy dni.

  -„W 1939 nie chcieliśmy umierać za Gdańsk. Dzisiaj nie chcemy umierać, by odzyskać podparyską Courneuve!” – alarmuje autor.

  Francuski tygodnik „Les Valeurs Actuelles” opublikował fragment nowej książki p.t. „Podział” francuskiego dziennikarza Alexandre’a Mendela, specjalizuje się on w tematyce związanej z islamem i islamskim ekstremizmem. Autor twierdzi, że sieci islamskich radykałów opanowały już m.in. dużą cześć paryskiego przedsiębiorstwa komunikacji miejskiej, co może ułatwić dokonywanie zamachów. Mendel przypomina, że przez długie lata stołeczne przedsiębiorstwo komunikacji miejskiej zatrudniało priorytetowo mieszkańców podparyskich imigranckich gett w celu zmniejszenia panującego tam rekordowego bezrobocia. Ułatwiło to islamskim ekstremistom zadanie. Pracownikiem stołecznego przedsiębiorstwa komunikacji miejskiej był m.in. Samy Amimour – jeden z muzułmańskich terrorystów, którzy dokonali krwawego ataku na paryską salę koncertową Bataclan. Autor książki alarmuje, że islamscy ekstremiści zakładają też masowo „fasadowe” stowarzyszenia kulturalne i kluby sportowe, które w praktyce ułatwiają indoktrynację młodzieży z imigranckich przedmieść dużych francuskich miast. Najczęściej te stowarzyszenia i kluby dostają zresztą dotacje z kas publicznych. Władze miejskie często przymykają oczy na działalność muzułmańskich radykałów, którzy w zamian obiecują, że nie dopuszczą do wybuchu zamieszek w imigranckich gettach. Francuski pisarz z obawą stwierdził, że islamscy ekstremiści chcą doprowadzić do „podziału Francji”. Chcą stworzyć obszary i struktury gdzie szariat wyprze francuskie prawodawstwo. Autor sugeruje, że Francja stała się dla muzułmańskich fanatyków „królikiem doświadczalnym”, gdzie mają być testowane różne metody podboju naszego kontynentu.

  -W 1939 nie chcieliśmy umierać za Gdańsk. Dzisiaj nie chcemy umierać, by odzyskać Courneuve! – twierdzi Mendel.

  Widzimy tutaj wyraźną aluzję do faktu, że francuska policja boi się interweniować w imigranckich gettach,. Za przykład podał sytuacje z Courneuve pod Paryżem. Czy ta książka wstrząśnie Francją?
  Islam grows stronger and stronger. France invasion continues & no one wants to stop it.

  pic.twitter.com/9Vic3E6tCM


  http://nczas.com/wiadomosci/ta-ksiazka-wstrzasnie-francja-w-1939-roku-nie-chcielismy-umierac-za-gdansk-teraz-nie-chcemy-umierac-za-podparyskie-przedmiescia/
 • @Laznik 18:49:31
  W odmętach lewackiego szaleństwa. Policjant „wiedział, albo powinien wiedzieć, albo przynajmniej powinien przewidzieć”, co grozi za żart o boczku i terrorystach. Policjant z Cumbrii w Wielkiej Brytanii stracił pracę za swój wpis o boczku i muzułmanach. To kolejny taki przypadek. Ross Lister, policjant, który przez 3 lata służył w Barrow-in-Furness został zwolniony za swój wpis na Facebooku. Specjalna komisja badająca”niewłaściwe” zachowanie funkcjonariuszy orzekła, iż jego wpis mógł urazić muzułmanów. Policjant Lister wiedział, albo mógł wiedzieć, albo chociaż mógł przewidzieć, że jego wpis jest zniewagą i obraźliwy dla muzułmanów, albo ludzi innej wiary, lub żadnej napisała komisja uzasadniając wyrzucenie policjanta z pracy. Zachowanie policjanta Listera i jego opinia były tak bardzo poniżej oczekiwanych standardów, że zmuszeni jesteśmy zwolnić go bezzwłocznie. Dokładnie nie wiadomo co napisał zwolniony policjant, gdyż jego wpis po ukazaniu się został skasowany. Według dziennika Evening Mail Lister miał napisać: „Co? Owińcie ich boczkiem” pod dyskusją o tym, jakie konsekwencje swych czynów powinni ponosić terroryści. Szef policji w Cumbrii stwierdził, iż wpis naraził na szwank dobre imię policji całego hrabstwa. Miał też spowodować utratę zaufania mieszkańców, a zwłaszcza mniejszości etnicznych. Policjant nie jest pierwszym, którego spotykają prześladowania z związku z boczkiem. W grudniu w więzieniu zmarł Kevin Cehan skazany na 12 miesięcy pozbawienia wolności za postawienie plastrów boczku na klamce meczetu. W innym przypadku na 180 godzin pracy społecznej został skazany Stephen Bennet. Bennet napisał: Nie przyjeżdżaj do tego kraju i nie traktuj go jako własny. Brytania jest pierwsza.

  Ps..Bo UK to już prawdziwie muzułmański kraj i tam nie wolno obraża ich religii.
 • @Laznik 18:49:31
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/news/hezbo-twitter.jpg


  Niemcy w szoku. Agencja wywiadu alarmuje: Razem z imigrantami przybyli terroryści z Hezbollahu i Hamasu. Raport niemieckiej agencji wywiadowczej nie pozostawia złudzeń co do tego, że wśród fali uchodźców napływających do Niemiec przedostali się również bojownicy z terrorystycznych ugrupowań takich jak Hezbollah i Hamas.
  Jak informuje serwis swiato-podglad.pl, z niemieckiego raportu wywiadowczego wynika, że od połowy 2015 roku, wraz z falą imigrantów z Bliskiego Wschodu, do Niemiec przedostali się bojownicy Hezbollahu, powszechnie uważanego są za ugrupowanie terrorystyczne.

  Najnowszy raport agencji wywiadu opublikowany w październiku jednoznacznie wskazuje na zwiększenie liczby członków ugrupowań takich jak Hezbollah i Hamas w jednym z niemieckich landów, w Nadrenii-Westfalii.

  „Od połowy 2015 r. [w Nadrenii-Westfalii] zauważalny jest wzrost liczby szyickich bojowników, którzy przybyli do Niemiec jako legalni uchodźcy. 50% z nich posiada bezpośrednie połączenie z Hezbollahem”. - czytamy w dokumencie.
  Należy podkreślić, ze w roku 2013 Unia Europejska zakwalifikowała Hezbollah jako organizację terrorystyczną. Tymczasem z danych niemieckiego wywiadu wynika, że członkowie Hezbollahu spotykają się regularnie w Münster, Essen, Bottrop, Dortmund oraz Bad Oeynhausen w Nadrenii Północnej-Westfalii.

  Niepokojące jest, że nadal nie wiadomo ilu członków terrorystycznej bojówki przybyło do Niemiec pod przykrywką azylantów. Według szacunków federalnej agencji wywiadowczej Niemiec, w kraju znajduje się 950 aktywnych działaczy tego ugrupowania.
 • @Laznik 18:49:31
  Szwedzka ambasada zaprasza muzułmanów kusząc ich wysokimi zasiłkami w reklamie po arabsku. W 1975 roku szwedzki parlament podjął decyzję o wprowadzeniu modelu multi-kulti. Szwecja nie tylko otworzyła się na islamskich imigrantów, ale wręcz deklaruje, że nowa twarz Szwecji to twarz muzułmańska. Jak to się przekłada na bezpieczeństwo życia w tym kraju? Od 1975 roku ilość ciężkich przestępstw w Szwecji wzrosła o 312%, w tym liczba gwałtów o 1472%. Okazuje się, że aż 77,6% gwałtów popełniają muzułmańscy imigranci, którzy stanowią ok. 4,4% szwedzkiej populacji. To nie są bajki, ale oficjalne dane przedstawione przez Swedish National Council for Crime and Prevention. Jakie wnioski wyciągają z tego szwedzkie władze? Oto one: ambasada szwedzka przygotowała reklamę po arabsku, w której zaprasza muzułmanów do Szwecji kusząc ich wysokimi zasiłkami. Informuje o tym na twitterze dziennikarz Peter Imanuelsen komentując to tak: „Szwecja sama prosi się o bankructwo”. Trudno się nie zgodzić. Swedish embassy runs advertisement in Arabic boasting about how much benefits migrants can receive if they move to Sweden. Unbelievable
  Obraz w treści 1

  https://pbs.twimg.com/media/DL8_tVkXkAEEDWw.jpg


  Źródło: gatestoneinstitute.org , twitter
 • @Laznik 18:49:31
  Wykrył “zęby mądrości” u imigrantów. Władze Szwecji wyrzuciły go za to z pracy!
  Obraz w treści 1
  https://reporters.pl/wp-content/uploads/2017/10/stomatolog_Szwecja.jpeg


  Wstrząsająca historia totalnego zaszczucia przez rządzących Szwecją lewaków stomatologa, który wykrył, że imigranci podający się za dzieci są w rzeczywistości dorosłymi. O tym jak totalitarny system zniszczył niewinnego obywatela za jego praworządność opisuje tamtejszy portal Samnytt. Pan Bernt Herlitz był spokojnym, ciężko pracującym obywatelem. Nie był zwolennikiem ani prawicy, ani lewicy. Chciał po prostu pomagać cierpiącym ludziom. Oboje z żoną skończyli 3-letnie studia i podjęli pracę jako stomatolodzy higieniści w Zarządzie Zdrowia Publicznego w Visby na Gotlandii. Opiekowali się uzębieniem imigrantów. W lipcu zeszłego roku 56-letni dentysta, jak się teraz okazuje ku własnej zgubie poszedł na seminarium na temat sądowych metod oceny wieku. Wrócił z niego z wiedzą, która jego samego wprawiła w osłupienie. Kiedy bowiem zaczął oceniać wiek uzębienia rzekomych muzułmańskich “dzieci”, którymi się opiekował okazało się, że 80 proc. z nich to dorośli! O tym, że dorośli imigranci masowo podają się za nieletnich wyłudzając od państwa ogromne zasiłki i chcąc uniknąć odpowiedzialności karnej za liczne gwałty i przemoc, których się dopuszczają, przebąkiwano w Szwecji już od dawna. On zdobył jednak niepodważalne dowody medyczne. “To widać chociażby na przykładzie tzw. “zębów mądrości”. One były u nich od dawna w pełni rozwinięte. Tylko dorośli takie mają” zauważa stomatolog. W trosce o praworządność swoimi podejrzeniami postanowił podzielić się z przełożonymi i ze Szwedzkim Zarządem ds. Migracji. Wysłał do nich maile w tej sprawie. To go zgubiło. Pomimo, że pan Bernt miał od nich oficjalne polecenie, aby natychmiast informować o wszelkich nieprawidłowościach, kiedy to zrobił zwaliła się na niego cała lewacka machina represji. Ośmielił się bowiem podważyć “świętość” udowodnił, że niemal wszystkie decyzje władz Szwecji wobec “biednych nieletnich uchodźców” to jedno wielkie kłamstwo i kompromitacja. Na swoje alarmujące maile nie otrzymał od przełożonych żadnej odpowiedzi. A już miesiąc później zwolniono go dyscyplinarnie po 10-ciu latach rzetelnej pracy. Potem zwolniono także żonę. Pretekstem było to, że jakoby “ujawnił tajemnicę lekarską”. Po kilku dniach na pana Bernta rzuciły się też lewackie media Szwecji, z telewizją publiczną włącznie. Pisano o nim jako o “niebezpiecznym prawicowym ekstremiście”. “Pisali o mnie na pierwszej stronie, chociaż wcześniej w ogóle ze mną nie rozmawiali. Nie podali wprawdzie nazwiska, ale Gotlandia jest mała, wszyscy tu wiedzieli, że to o mnie chodzi” przyznaje mężczyzna. Wszyscy koledzy z branży stomatologicznej “na wszelki wypadek” odwrócili się do niego plecami. Nic więc dziwnego, że po takim masowym szczuciu wszystkie drzwi okazały się przed małżeństwem Herlitz zamknięte. Nikt nie chce ich zatrudnić, związki zawodowe odmówiły pomocy. “Nie jesteśmy już młodzi, nie mamy dużych szans na rynku pracy. Próbowałem dojeżdżać do pracy na kontynent, ale z tych nerwów zaczęliśmy chorować i nie dało się” przyznaje pan Bernt. Mimo to na własny koszt postanowił dochodzić sprawiedliwości w sądzie. Po roku Sąd Okręgowy na Gotlandii orzekł, że naruszył on wprawdzie poufność danych pacjentów, ale nie doznali oni z tego powodu żadnego uszczerbku. Nie było więc podstaw do zwolnienia stomatologa, a ujawnienie przez niego danych o zębach imigrantów było uzasadnione ważnym interesem społecznym. Władze Gotlandii wypłaciły mu więc niewielkie odszkodowanie 35 tys. koron (15 tys. PLN) i wynagrodzenie za 5 miesięcy, ale odmówiły ponownego przyjęcia małżeństwa do pracy. Co więcej zaskarżyły wyrok do Sądu Pracy w Sztokholmie, wynajmując przeciwko stomatologowi czołowego szwedzkiego prawnika. Jeśli pan Bernt przegra apelację, będzie musiał pokryć koszty procesowe w wysokości 1-1,5 mln koron (nawet 660 tys. PLN), co dla małżeństwa bez pracy jest kwotą zabójczą. “To będzie wyrok śmierci dla całej naszej rodziny, także dla naszej 5-letniej córeczki. Nie mamy takich pieniędzy. Zabiorą nam mieszkanie, samochód, wszystkie meble” mówi ofiara szwedzkiego totalitaryzmu. “Myślę, że to niemoralne. Władze Gotlandii mają nieograniczone środki z naszych podatków i postanowiły napluć na nie, przeznaczając je na najdroższego prawnika w Szwecji aby mnie zmiażdżyć” przyznaje stomatolog. Dyrektor Wydziału Zdrowia Gotlandii Maria Dalemar, która podjęła tę decyzję, na pytanie dziennikarza Samnytt dlaczego chce zniszczyć życie tej rodziny rzuca słuchawką. Ta lewacka urzędniczka zarabia miesięcznie 105 tys. koron (46 tys. PLN) ustalił portal. Bernt próbował też pisać do dużych mediów, powiadomił publiczną telewizję SVT. Nie dostał żadnej odpowiedzi. Co sądzisz o szwedzkim społeczeństwie? pyta stomatologa dziennikarz Samnytt. Mężczyzna długo milczy, a potem mówi cicho, urywanym głosem: “Żyliśmy bezpiecznym życiem. Liczyłem na ochronę państwa, wierzyłem, że nasze instytucje działają dla dobra wspólnego, że mi pomogą. Ale nikt nie chce mi pomóc. Boję się tego społeczeństwa” przyznaje.

  Reporters.pl https://reporters.pl/8575/86-proc-imigranckich-dzieci-to-dorosli-zdradzily-ich-kolana-i-zeby-i-co-z-teraz-z-wyrokami-sadow/

  https://reporters.pl/2815/imigranci-dokonali-zbiorowego-gwaltu-na-kobiecie-na-wozku-inwalidzkim-bezkarnie/

  https://reporters.pl/4398/wladze-szwecji-zatrwozone-przybywa-za-malo-imigrantow/

  https://reporters.pl/6534/wegry-odmowily-przyjecia-5-tys-imigrantow-ze-szwecji/
  https://reporters.pl/5367/analna-sprawiedliwosc-szwecja-o-krok-od-legalizacji-islamskich-gwaltow-oto-wyrok-za-13-latke/
  https://reporters.pl/7424/godzina-na-rozmnazanie-w-szwecji-chca-platnej-przerwy-w-pracy-na-seks/

  https://reporters.pl/7409/imigranci-sja-i-podpalaja-a-wsadza-70-letnia-emerytke-bo-o-tym-powiedziala/

  https://reporters.pl/2135/male-dzieci-imigrantow-z-brodami-i-po-40-tce-szwedzi-nie-potrafia-ustalic-ich-wieku/

  https://reporters.pl/9934/niemcy-wprowadzaja-islamskie-swieta-panstwowe/

  https://reporters.pl/9914/francja-feministki-zadaja-by-muzulmanie-mogli-molestowac-seksualnie/

  https://reporters.pl/9932/nur-fur-muslime-jestes-bialym-mezczyzna-w-policji-nie-ma-dla-ciebie-miejsca/

  https://reporters.pl/9253/mlodzi-cyganie-kradna-przy-bankomacie-metoda-na-szczura-wideo/

  https://youtu.be/2jka_S2lMxw
  https://reporters.pl/9928/murzyn-wyludza-odszkodowanie-metoda-skok-na-lamborghini-wideo/

  https://youtu.be/3b_UjSNVtRI
 • @Laznik 18:49:31
  Coraz więcej wniosków o sprowadzenie rodzin „uchodźców” do Niemiec. Nadciąga spotęgowana fala imigrantów! Coraz więcej obywateli Syrii i Iraku stara się o sprowadzenie swoich rodzin do Niemiec. O sprawie poinformowało niemieckie ministerstwo spraw zagranicznych. To przed czym przestrzegała prawica staje się faktem. Do Europy nadciąga spotęgowana fala imigrantów. Rzeczniczka niemieckiego MSZ przekazała dziennikarzom informacje, z których wynika, że w 2015 roku niemieckie konsulaty wystawiły 70 tys. wiz rodzinom imigrantów, w 2016 roku było ich 30 tys. więcej, na ten rok prognozuje się ich w sumie ponad 130 tys., a w roku 2018 nawet 200 tysięcy. „Die Welt” szacuje, że łączenie rodzin może oznaczać dodatkowo pół miliona Syryjczyków w Niemczech. Władze niemieckie nie mają zamiaru zastopować tego procesu. Pracują nad tym, aby można było szybciej sprowadzać rodziny. Aktualnie czas wyczekiwania trwa od kilku miesięcy do roku. Biorąc pod uwagę obecną tendencję oraz fakt, że na jednego islamskiego imigranta przypada mniej więcej ośmiu członków rodziny, do Europy nadciąga kolejna, o wiele większe niż w ubiegłych latach fala imigrantów.

  Źródło: Die Welt, ndie
  Ps...To było do przewidzenia. Islam rozrasta się w postępie geometrycznym. Włazi jak smród w każdą dostępną szczelinę i się w niej zakorzenia. "Władze niemieckie" widzą w imigrantach szansę na zdobycie taniej siły roboczej która będzie utrzymywała starzejących się Niemców. O ile będzie to do przeprowadzenia, to tylko do momentu kiedy dzikie hordy opanują Bundestag i nie wprowadzą już legalnie swoich praw. Z tym momentem dumni Germańscy "nadludzie" zostaną wspomnieniem jak ptaki Dodo. Wspaniale!!! Oby tak dalej!!! Trzymam za Niemcy kciuki! A my okopujmy się już na linii Odry! przyglądając (?) się jednocześnie tzw. wschodniej flance, bo przecież zupełnie niedawno nie wiedzieliśmy, na jakie priorytety nakierowane są prace tych konsulatów wrocławskich, choć medialne "echo" niosło, że prace są wzmożone. Wszędzie "goście" najpierw robią rozeznanie, po tym żądania sypią się jak z rękawa, no i wreszcie przychodzi czas na łączenie rodzin. Ale żeby to u nas to było wszystko, ależ skąd! To nie wszystko ! Ambasada kuwejcka daje propozycje na dwa tysiące euro od łebka, który zostanie przyjęty na Wyższą Szkołę Morską w Gdyni. Opakowanie nie złe, duża mowa – trawa mowa! Dziwi mnie to bo szwabskie, francuskie angielskie czy nawet szwajcarskie uczelnie w ogóle mają lepszy ( chyba) poziom nauczania. Ale Kuwejcik islamski wymyślił sobie Polskę i wystosował sobie cenkę. Nie dziw, że pełno tego badziewia islamskiego tłucze się po polskich uczelniach to nową chcą sobie nadciągać. Wystarczy beżowych Rządzie, wystarczy !!! Meczety już pora zrównać z ziemią ! Już czas …
 • @Laznik 18:49:31
  Absurdalne skutki polit-poprawności! Mandat za maskę rekina w ramach walki z noszeniem burki! Na ulicach zachodnioeuropejskich miast coraz częściej widuje się kobiety w burkach. Burka zasłania całą głowę oprócz małego obszaru wokół oczu. Trudno o bardziej manifestacyjne podkreślenie przynależności do islamu, w którym kobieta jest własnością mężczyzny do tego stopnia, że jej strój uniemożliwia innemu mężczyźnie spojrzenie na jej twarz. Absurdalne zapewnienia o burce jako narzędziu wyzwolenia kobiet nie zmieniają faktu, że za niewłaściwy ubiór muzułmanka może być wybatożona, a nawet zabita. Europa Zachodnia, która na własne życzenie zafundowała sobie islamskie „ubogacenie”, zaczyna teraz wprowadzać rozwiązania prawne mające zmusić muzułmanów do zmiany obyczaju nakazującego zakrywanie kobiet od stóp do głów. Kolejne kraje wprowadzają zakaz noszenia burki, ale w imię politycznej poprawności nie robi się tego wprost, tylko – mówiąc obrazowo – sięgając prawą ręką do lewego ucha. Zamiast po prostu zakazać noszenia burki wprowadza się obowiązujący wszystkich zakaz zakrywania twarzy, żeby ustawa była „neutralna religijnie”. Jakie są tego efekty? W Austrii powszechny zakaz zakrywania twarzy uniemożliwiający identyfikację obowiązuje od 1 października br. I już doprowadził do absurdu. Mieszkaniec Wiednia, który w centrum miasta w stroju rekina zachęcał przechodniów do odwiedzenia jednego ze sklepów, został ukarany mandatem. Upomniana przez funkcjonariuszy została też kobieta jadąca na rowerze, która z powodu niskiej temperatury przesłoniła twarz szalem. Ustawodawca nie przewidział, od jakiej temperatury można zasłaniać twarz szalem – przyznał rzecznik austriackiego ministerstwa spraw wewnętrznych Karl-Heinz Grundboeck. Na szczęście ustawodawca był na tyle przytomny, że zezwolił zakrywać twarze uczestnikom karnawału i wykonawcom niektórych zawodów, np. spawaczom. Przepisy zezwalają też na zakrywanie twarzy z przyczyn medycznych. Efekt tego polit-poprawnego bubla będzie taki, że każda muzułmanka w burce przedstawi policjantowi zaświadczenie o medycznych wskazaniach noszenia tego stroju, a funkcjonariusze będą ścigać osoby przebrane np. za Myszkę Miki. Brawo!

  Źródło: dw.com
 • @Laznik 18:49:31
  Islamiści prowadzą seksualne niewolnictwo w Europie! W ubiegłym roku zarobili nawet 30 mln dolarów! Został opublikowany raport zespołu ds. polityki zagranicznej i bezpieczeństwa Towarzystwa Henry’ego Jacksona, z którego wynika, że w ubiegłym roku „uchodźcy” zarobili do 30 mln dolarów na handlu niewolnikami seksualnymi. Okazuje się, że często to ich główne źródło finansowania, a benefity to tylko zapomoga na drobne wydatki. W raporcie sugeruje się, że porwania przyniosły w ubiegłym roku zysk sięgający nawet 30 mln dolarów. Islamiści używają przemocy seksualnej, torturują, gwałcą, faszerują narkotykami, zmuszają do małżeństw i brutalnie karzą niewiernych. W badaniu wymienia się 10-letnią dziewczynkę z Libii, która wielokrotnie była gwałcona przez handlarzy. Ponadto handlarze niewolnikami piorą brudne pieniądze, rozprowadzają narkotyki, przemycają imigrantów, handlują nielegalną bronią palną, ale zyski z niewolnictwa seksualnego są dla nich głównym źródłem przychodów. Jeszcze kilka miesięcy temu mówiąc o panujących w Wielkiej Brytanii gangach handlujących ludźmi (grooming gangs), media pokroju Gazety Wyborczej oraz demoliberalne media z Wielkiej Brytanii twierdziły, że problemu nie ma. Temu faktowi zaprzeczała również brytyjska Partia Konserwatywna. Mnie oraz organizację Britain First, która zajmuje się problemem od miesięcy próbowano ośmieszyć. Pisano, że żadne gangi nie istnieją, a to jedynie wymysł islamofobów. Właśnie tak działają zakłamane mainstreamowe media. Do Europy wdzierają się zwykli zbrodniarze, czego na własnej skórze doświadczyła Polka wypoczywająca we włoskim Rimini. Kongijczyk, który ją zgwałcił to wielokrotny morderca.

  Źródło: home.bt.com
 • @Herkules
  Obłęd trwa. Żaden obłęd a realizacja z góry założonego planu. Kukiełki jak Merkel czy Tusk zapewne nawet go nie znają. Mogą tylko pyszczyć co trzeba i wykonywać polecenia. Kanclerz znów mówi o podziale uchodźców. Zapomniała, kto ściągnął ich do Europy? Kanclerz Niemiec Angela Merkel oświadczyła dziś, że nie rezygnuje ze starań o wprowadzenie systemu zapewniającego "uczciwy" podział uchodźców w Europie. Zapowiedziała, że temat ten będzie omawiany podczas najbliższego szczytu Unii Europejskiej. To jest pilna sprawa, obecny stan jest całkowicie niezadowalający oświadczyła niemiecka kanclerz. Jej szefowie oczekują szybkich efektów w pacyfikacji Europy, Adolfina musi "cierpliwie drążyć temat", spróbowałaby nie "drążyć". Obłęd i szaleństwo bezpłodnej kobiety. Tak o niej piszą i mówi paru niemieckich psychiatrów. Jej miejsce to oddział psychiatryczny zamknięty, bez możliwości wyjścia. .Merkel nie posiada potomstwa. Może to obłęd niespełnionego macierzyństwa połączony z zaburzeniami klimakterycznymi. W zamian za efekty ubogacania państwa stosujące politykę "herzlich willkomen" otrzymują w zamian dobrze wykształconą kadrę młodych osiłków posiadających tak niezbędne obecnie umiejętności jak: konstrukcja bomb i innych ładunków wybuchowcy, doświadczenie w walkach ulicznych, umiejętność posługiwania się bronią palną różnych marek i kalibrów, dużą odwagę i "chęć do rozrywania się na mieście".Te cenne umiejętności dawno bowiem zanikły w sytych społeczeństwach zachodu, gdzie ministrami wojny są panienki na wysokich obcasach.
 • @Talbot 13:06:33
  https://pbs.twimg.com/media/DMHGjVOVAAAV_Rg.jpg


  Islamska feministka domaga się legalizacji poligamii w Szwecji! Kolejny przykład pokazujący, że muzułmanie nie chcą i nie będą stosować się do prawa obowiązującego w karach, w których się osiedlają. Islamolog Suad Muhamed, określająca się jako feministka, domaga się, aby szwedzkie władze zalegalizowały poligamię. Muzułmanie w Szwecji powinni mieć prawo zawierania małżeństwa z kilkoma kobietami. Wszyscy muzułmanie, którzy wierzą w to, co mówi Koran i prorok wiedzą, że jeden mężczyzna żenił się z wieloma kobietami oświadczyła Muhamed w wywiadzie dla telewizji SVT.se. Kobieta mieszka w Szwecji od ponad 30 lat. Pochodzi z Etiopii. Jej ojciec miał trzy żony, chociaż w Szwecji poligamia jest zakazana. Jest jednak furtka prawna, która wykorzystują muzułmanie: jeśli małżeństwo zostało zawarte poza granicami Szwecji, zakaz nie obowiązuje. Ożeniony z kilkoma kobietami muzułmanin otrzymuje mieszkanie dla każdej z żon oraz zasiłki socjalne na każde dziecko. Domagając się legalizacji poligamii Muhamed argumentuje, że muzułmanie i tak będą żenili się z wieloma kobietami za granicą, a potem będą żyli z nimi w Szwecji. Skoro Szwecja zalegalizowała małżeństwa homoseksualne, niech zalegalizuje też wielożeństwo dla muzułmanów apeluje Muhamed. Islamska feministka zaznacza przy tym, że muzułmanki nie powinny mieć prawa do małżeństw z wieloma mężczyznami.

  Źródło: ndie.pl
  Ps.."Ożeniony z kilkoma kobietami muzułmanin otrzymuje mieszkanie dla każdej z żon oraz zasiłki socjalne na każde dziecko." Chyba o to chodzi, nie względy religijne, tylko kasa! "Islamska feministka zaznacza przy tym, że muzułmanki nie powinny mieć prawa do małżeństw z wieloma mężczyznami." Od zawsze wiedziałem, że feminazistki są upośledzone umysłowo, ale żeby się swoim kalectwem przechwalać? Rozszerzmy prawa mężczyznom, ograniczmy kobietom to mówię ja, feministka…
 • @Herkules
  Politycznie poprawny terror i niszczenie książek. W imię wolności słowa. Niemcy siedzą w złym pociągu i z każdą stacją droga powrotu staje się dłuższa.

  https://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/10/15/825/360/7c4975e72c7f47f69125c7791f11e891.jpeg


  To, co się dzieje obecnie w Niemczech przypomina stary szmonces, który opowiedział ostatnio publicysta Henryk M. Broder: żyd jedzie pociągiem i na każdej stacji, na której pociąg się zatrzymuje, mówi głośno: „Aj waj i co to teraz będzie?” W końcu jeden z pasażerów nie wytrzymuje i go pyta: „Czy mogę panu jakoś pomóc? „Nie. Nikt nie może mi pomóc” – odpowiada żyd. „Siedzę w złym pociągu i z każdą kolejną stacją droga powrotu staje się dłuższa”.


  Niemcy siedzą już tak długo w złym pociągu, że powrót byłby dramatycznie długi, więc na wszelki wypadek z niego nie wysiadają. Po prostu jadą dalej. A po drodze absurd goni absurd. Jak politycznie poprawny terror, któremu jest poddawane małżeństwo Hansen w małym miasteczku Langballig w Szlezwiku-Holsztynie. Ona jest weterynarzem i przewodniczy miejscowej SPD, on członkiem miejscowej AfD. Działacze Antify zniszczyli im już samochód, obrzucili ich dom farbą, a partyjni koledzy Kerstin Hansen zasugerowali jej, że byłoby lepiej „gdyby się rozwiodła z mężem”. Burmistrz Tybingii z ramienia Zielonych (tak, Zielonych) Boris Palmer spotyka się z podobnymi reakcjami na zjazdach własnej partii. Palmer bowiem jest za zmniejszeniem napływu imigrantów. Napisał na ten temat nawet książkę („Nie możemy wszystkim pomóc”), dzięki czemu teraz słyszy od partyjnych kolegów, szczególnie tych wywodzących się z imigracji: „zamknij mordę Boris! Niektórzy członkowie rodziny go unikają, stracił też kilku przyjaciół, którzy powiedzieli mu, że się za niego wstydzą.
  Na toczących się obecnie we Frankfurcie nad Menem targach książki pracownicy wydawnictw i działacze lewicowych organizacji protestowali przed stoiskiem wydawnictwa Antaios, które wydało m.in. książkę historyka Rolfa Petera Sieberle „Finis Germania” oraz szereg książek niemiecko-tureckiego beletrysty Akifa Pirincci, który należy do Pegidy. Noc wcześniej ktoś oblał wystawione na stoisku książki kawą i czerwoną farbą. „Ciekawe, kiedy zaczną palić niewłaściwą literaturę?” – zastanawiał się szef wydawnictwa Antaios Götz Kubitschek.
  Najbardziej absurdalne w tym proteście było jednak to, że uczestniczyli w nim przedstawiciele organizatora, który najpierw wynajął wydawnictwu stoisko za 8000 euro w imię „wolności słowa”. By je najwyraźniej móc następnie oprotestować. Trzymając w rękach transparenty z napisem: „Dla wolności i różnorodności”. Gdy przy stoisku pojawił się polityk AfD i jeden z autorów wydawnictwa Björn Höcke oraz dwóch działaczy austriackiego Ruchu Tożsamościowego Martin Sellner i Mario Müller, doszło do bijatyki między działaczami Antify oraz zwolennikami AfD. Konieczna była interwencja policji.
  https://static.ffh.de/fileadmin/_processed_/csm_Buchmesse_Tumult_titel_3031cc1699.jpg

  Podczas gdy we Frankfurcie toczyła się bitwa o to, co można pisać a co nie, niemiecki tygodnik „Der Spiegel” ujawnił, jak nieudolnie służby specjalne nadzorowały późniejszego zamachowca Anisa Amriego, który 19 grudnia ub.r. wjechał ciężarówką w jarmark bożenarodzeniowy w Berlinie, zabijając 12 osób. Dziesięć miesięcy przed atakiem Amri został wbrew zaleceniom zatrzymany i pozbawiony telefonu komórkowego. Dzięki temu zamachowiec dowiedział się, że jest obserwowany przez policję. Nie omieszkał poinformować o tym swojej terrorystycznej siatki.
  Potem pracowniczka urzędu socjalnego ostrzegła Amriego, gdy poszedł odebrać swój comiesięczny czek z zasiłkiem, że nadzoruje go Urząd Kryminalny, bo podejrzewa go o wyłudzanie świadczeń socjalnych. Jeśli Tunezyjczyk się tym zmartwił to niesłusznie, bowiem policja nadzorowała go tylko od poniedziałku do piątku, od godziny 8 do 16. W weekendy funkcjonariusze brali wolne. Odpoczynek się w końcu należy. Ordnung muss sein! A imigrantów, mimo zamknięcia szlaku bałkańskiego w Niemczech stale przybywa, jak dowiedziała się gazeta „Welt am Sonntag”. Winę ponoszą jej zdaniem nieuczciwi Grecy, którzy nie kontrolują swoich granic i wysyłają imigrantów dalej do Niemiec. W ten sposób – twierdzi „WAMS” – do Niemiec wciąż przybywa ok. 15 tys. imigrantów miesięcznie. Według gazety „Grecy kłamią na temat liczby imigrantów przebywających u nich”. „Twierdzą, że jest to 62 tys. osób, a w rzeczywistości liczba jest o wiele niższa, najwyżej 40 tys.” podkreśla „WAMS”. ONZ doliczyło się nawet tylko 10 tys. Gdzie jest więc reszta? Pewnie w drodze do Niemiec. Wobec rosnącej liczby muzułmańskich imigrantów szef MSW Thomas de Maiziere zastanawia się nad ewentualnym wprowadzeniem świąt muzułmańskich w tych częściach Niemiec, gdzie mieszka wielu wyznawców Allaha. Sprzeciwia się temu na razie tylko bawarska CSU. Nie wiem, do którego świętego należy się modlić o przywrócenie Niemcom rozumu, ale żarliwy paciorek bardzo by się przydał.

  autor: Aleksandra Rybińska

  Ps...Niemiec już nie ma. Niemcy swoim wyborem A. Merkel przesiedli się sami na kozy, osły i wielbłądy, tylko sami o tym jeszcze nie wiedza.
  Ciekawe kiedy wreszcie oficjalnie, państwo Niemieckie uzna się za kraj muzułmański? czyli ZEN-Zjednoczone Emiraty Niemieckie! Polecił bym modlitwę do św.Idziego. Jest on uznawany za patrona spraw beznadziejnych. Czy jednak jest w stanie pomóc całej nacji ? Jeśli mają parcie na podcinanie gałęzi, na której siedzą, to przecież nie można im tego zabronić. Trzeba tylko we właściwym momencie przywrócić pełną kontrolę na zachodniej granicy i szlus. Wkrótce to nie tylko na granicy z Meksykiem będzie budowany mur. Im już nic nie pomoże, a my martwmy się o siebie. Nasz Kościół pod wpływem instrukcji płynących z Watykanu staje się coraz bardziej pro-emigrancki. Protest lewaków, czerwona farba zmieszana z kawą, a na deser mordobicie, to wspaniały pomysł marketingowy na promocję książki. Po czymś takim wydawnictwo Antaios już powinno szykować dodruk "Finis Geramaniae". Ale przedtem należy jeszcze zaskarżyć organizatorów tragów książki we Frankfurcie. Jest szansa, by puścić ich z torbami, w skarpetkach. a może nawet bez. Mam też nadzieje, że szybko znajdzie się wydawca, który zechce przetłumaczyć i wydać w Polsce inkryminowaną książkę pod tak wiele obiecującym tytułem. A co do zainteresowania niemieckich partii tajemnicami małżeńskimi swoich członków i członkiń, w tamtym kraju akurat nie jest to nic nowego, raczej powrót do wcale nie tak odległej tradycji.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930