Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
113 postów 1 komentarz

Okiem Suwerena

Janusz Sanocki - Spostrzeżenia parlamentarzysty

A u was murzynów biją - Prokuratura

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pomimo wielu zapowiedzi system Wymiaru Niesprawiedliwości działa jak dawniej. Obecnie za rządów PiS – mamy to samo co w czasach PO. Fałszywe oskarżenia, inercja prokuratury i Sądów, nadużywanie władzy połączone z nieróbstwem i kolesiostwem.

A u was murzynów biją! Wymiar Niesprawiedliwości.

 Półtora roku temu, kiedy ministrowie PiS obejmowali rządy, otrzymaliśmy obietnicę, że wreszcie „państwo polskie wstanie z kolan”, że przestanie być państwem teoretycznym”.

Jako poseł poparłem zatem wszystkie sztandarowe projekty nowego rządu w tym m.in. skupienie w rękach ministra Ziobry pełnej władzy nad prokuraturą.

Skoro „Szeryf Ziobro” chce robić porządki – niech robi.

W międzyczasie zaczęła działać komisja ds. Amber Gold, w której kolejni przesłuchiwani prokuratorzy kompromitowali się brakiem pamięci, nie umieli wytłumaczyć się z własnej nieudolności, która umożliwiła masowe oszustwo.

Czekałem kiedy polecą głowy tych nieudolnych podwładnych Ministra, ale się jeszcze - nie doczekałem.

Jakoś nie mogę się też dopatrzyć wyciągania konsekwencji wobec prokuratorów w licznych sprawach ludzi poszkodowanych przez „wymiar niesprawiedliwości”, które opisaliśmy po dwu konferencjach jakie Zespół Poselski n/rz Nowej Konstytucji zorganizował w Sejmie w ub. roku.

Raporty z obu konferencji zawierające opisy sądowo-prokuratorskiego bezprawia, nieudolności, tuszowania przestępstw, „krycia” funkcjonariuszy przekazaliśmy do ministerstwa, gdzie powstał nawet jakiś zespół prawników do ich analizy.

Do dziś jednak żaden konkretny efekt tego „badania” nie jest mi znany. Żadna z kilkudziesięciu opisanych przez nas spraw nie wywołała konsekwencji w postaci zmian w prokuraturze.

Podobne zjawisko – braku zmian – obserwuję w licznych interwencjach, które trafiają do mojego poselskiego biura, a które dotyczą np. przekraczania uprawnień przez policję w stosunku do obywateli.

Ot chociażby przypadek Piotra J. – młodego człowieka z Nysy, który został zatrzymany przez policję, a następnie skutego policjanci bili na komendzie – co zostało nagrane na monitoringu. Oczywiście, żeby stworzyć sobie alibi oskarżyli go jeszcze o „stawianie oporu”. Od wielu miesięcy prokuratura nyska nie jest w stanie przeanalizować nagrań i postawić zarzutów funkcjonariuszom.

Z kolei Łukasza Ś. z Nysy został postrzelony przez niezrównoważonego policjanta zupełnie bez powodu. Przypadkiem uszedł z życiem. Od 3 lat prokuratura w Opolu nie potrafi rozstrzygnąć sprawy, powołuje nowych biegłych, a policjant słynący z tego, że nadużywa przemocy dalej jest funkcjonariuszem.

Inna moja interwencja (w której nb. sam jestem poszkodowanym i świadkiem) dotyczy sprawy, w której nyska policja oskarżyła bezpodstawnie o groźby karalne zupełnie niewinnego chłopaka, zresztą niepełnosprawnego umysłowo. Złożyłem oświadczenie, że to nie on popełnił przestępstwo, takie samo oświadczenie złożył inny świadek zdarzenia, jest monitoring, który potwierdza nasze zeznania, a mimo tego policja – dla statystyki – po prostu wzięła pierwszego z brzegu, kogo tam mieli w notesie, przypisała mu czyn, którego nie popełnił i proces toczy się w najlepsze.

Mamy do czynienia z ewidentnym fałszywym oskarżeniem spreparowanym przez policjantów przy akceptacji prokuratury, która nie pofatygowała się nawet, żeby przed sformułowaniem aktu oskarżenia przejrzeć zapis monitoringu.

I to wszystko dzieje się już za rządów PiS – fałszywe oskarżenia, inercja prokuratury, nadużywanie władzy połączone z nieróbstwem i kolesiostwem.

Ostatnie wydarzenia – ujawnienie filmu z maltretowania przez policjantów, na komisariacie we Wrocławiu Igora Stachowiaka, zakończonego jego śmiercią też miały miejsce już za obecnych rządów.

Mimo, że minął rok od śmierci młodego człowieka , mimo że jest ofiara, jest sprawca i są dowody prokuratura nie umie postawić zarzutów. W ogóle było cicho dopóki media nie ujawniły filmu, dopiero wtedy wybuchła burza w Sejmie.

I tu zupełnie oburzające było tłumaczenie rządzących.
„Za waszych czasów było tak samo” – bronili się ministrowie PiS.


Czy dziadostwo policjantów i prokuratorów za Platformy ma usprawiedliwiać takie samo dziadostwo pod obecnymi rządami? To na czym – nieśmiało pytam - ma polegać zmiana? W dodatku „Dobra”?Janusz Sanocki - Poseł.

KOMENTARZE

 • Na czym polega dobra zmiana?
  Ano na tym, że są to teraz "ich" czasy. Dobra zmiana wyłącznie dla nich.

  5*
 • Dla mnie papierkiem lakmusowym po objęciu zarządu nad milicją przez Błaszczaka
  było to, ze zupełnie nic nie zrobił w celu wyeliminowania patologii. Moim zdaniem celowo nie zajął się bandytyzmem terrorystycznym milicji na Marszach Niepodległości, gdzie ewidentnie ludzie byli katowani i strzelano do ludzi w wyniku prowokacji zamaskowanych gestapowców. Uznałem, ze gestapo jest potrzebne do własnych celów, w razie czego, jak ktoś podskoczy władzy. Bo kto wykona czarną robotę jak zwolni się psychopatów po specjalistycznych testach psychologicznych? Nie sztuka zwolnić oprawców, sztuka ich przekierować do własnych celów.
 • @Autor
  Nie podoba mi się ujęcie tematu. Jest podobne do malkontenctwa jakie serwują inni bloggerzy - Zawisza, Jarek Ruszkiewicz i inni.
  To postawa - skoro PiS rządzi, to jest za wszystko odpowiedzialny, a rok czasu na zmianę jest wystarczający. Teraz rozliczamy.

  I mam problem z oceną ludzi, którzy to piszą: czy są przygłupami, czy też kierują się złą wolą na wzór PO?
  Dlaczego taka ocena?
  Rozumiem, że "ubodzy na umyśle mogą tak sądzić", ale tu mamy do czynienia z posłem, który POWINIEN MIEĆ ROZEZNANIE W TEMACIE.
  Ile więc trwa wyszkolenie oficera policji? Kilka lat.
  Czy jest możliwe, że ktoś przez kilkadziesiąt lat przyzwyczajony do bezkarności, wielce wygodnej, nagle zmieni swój sposób postępowania?
  To samo dotyczy sędziów, prokuratorów, czy nauczycieli.

  Druga sprawa. Czy p. Sanocki ma jakąś wizję działania - w sensie także powiązań organizacyjnych itd. policji, prokuratury i innych instytucji?
  Jeśli ma - niech przedstawi.

  A co będzie, jeśli każdą próbę radykalnej zmiany zablokuje TK twierdząc, że to niekonstytucyjne, PO zacznie wrzeszczeć, że to przejaw zamordyzmu; z kolei usłużni bloggerzy także zaczną zamieszczać notki, że dość rządów Sanockiego - jest głupi, faszysta, a pewnie ma też pchły?

  Podsumowując. Mam torsje jak czytam takie bzdety "poważnych bloggerów".
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:39:35
  Zgoda.Uklady lokalne policji,urzedow,wymiaru sprawiedliwosci itp. sa budowane latami a wszelkie zmiany moga byc blokowane przez TK,media,instytucje europejskie,instytucje poza-rzadowe itp. Tak ze z ta odpowiedzialnoscia obecnej ekipy rzadowej jest na wyrost -jest to uklad lokalny i ponadlokalny zastany i odziedziczony przez nowy rzad a trudny do zmiany bo zmiany sa blokowane przez instytucje mu przychylne.
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:39:35
  Ta radykalna zmiana którą trzeba by przeprowadzić polega tylko i wyłącznie na tym, by dokładnie przestrzegać zdefiniowanych w ustawach powiązań organizacyjnych. Czyli żaden trybunał nie jest w stanie takiej zmiany zablokować. PO też by nie wrzeszczało bo byłyby po prostu przestrzegane ustawy które sama uchwaliła.
  Na wprowadzenie zaś w instytucjach takich zwyczajów, że się przestrzega przepisów, rok jest naprawdę wystarczającym czasem. Jeżeli zaś ludzie z PiS nie są w stanie poradzić sobie z tak prostym porządkowym zadaniem to słusznie im się to wytyka jako przykład ich własnej nieporadności.
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:39:35
  Proszę Pana, z odpowiedzi, miedzy innymi z "Czy jest możliwe, że ktoś przez kilkadziesiąt lat przyzwyczajony do bezkarności, wielce wygodnej, nagle zmieni swój sposób postępowania?", można wywnioskować, że nie jest ważne to czy Policjanci łamią prawo bo są przyzwyczajeni do łamania, bo wyszkolenie trwa dużo czasu, wiec nic nie można zrobić , nie można zwolnić.
  Równie dobrze można stwierdzić, że mordercę który ma zawód np. lekarza tez nie można zwolnić uwięzić bo przecież ratuje innym życie, robi operacje. Albo prawo obowiązuje wszystkich albo jest bezprawie.

  No właśnie można zwolnić. Najgorszych sadystów policjantów wsadzić do więzenia, a nie chronić. Wprowadzić obowiązek filmowania przesłuchań na dołkach albo lepiej obowiazek filmowania każdej interwencji. Za zdrowie zatrzymanego odpowiadają funkcjonariusze. Wszędzie w budynkach Policji powinien być monitoring z centralnym zapisem w innej lokalizacji.
  Komornikom można było wprowadzic obowiazek filmowania egzekucji komorniczych, milicjantom nie. Dlaczego? No bo raz na jakiś czas i dla wybrańców należy się ubeckie katowanie, aby nie podskakiwali.

  Moim zdaniem jak tak dalej pójdzie zaczną się egzekucje na oprawcach w mundurach. A nie o to chodzi.
 • @Andron 12:20:20
  Pisze Pan jak na nicek przystało, czyli androny.
  Zrobić, załatwić, wprowadzić, ukarać..... Czy li kolejne urzędy, kontrole, sprawdzania itd. Jest 600000 urzędników ? Dodać dalszych 100000 - będzie lepiej, a kamera na każdej latarni i na każdym drzewie.

  Niech Pan zacznie myśleć. Dobrze to Panu zrobi.
 • @programista 12:15:40
  Ma Pan bardzo podobny poziom myślenia jak Andron.
  Przestrzegać przepisów.
  Toż właśnie o tym piszę,że choćby ostatnie 8 lat rządów PO utworzyło swoiste kasty, które nie chcą i nie zamierzają przestrzegać przepisów.
  W znanym przypadku zamordowania chłopaka na komisariacie we Wrocławiu - pierwsze wnioski dotyczące postępowania były słuszne. Ten wydział kontroli wewnętrznej policji miał prawidłowe dane wyjściowe. I co? Zachachmęcił śledztwo, przeciągali sprawę licząc na przyschnięcie.
  Można sądzić, że to byli ludzie mianowani przez PO.
  Teraz PiS skasował komendantkę wydziału i kogoś tam jeszcze. Jeśli poleci prokurator nadzorujący śledztwo - to będzie sygnał, że można odpowiadać za takie czyny.
  Czy PO pociągnęła do odpowiedzialności prokuratorkę, która nadzorowała Amber Gold? Nie mimo, że wiedziała o sprawie.

  W sumie - to dobry kierunek, ale musi być co najmniej jeszcze jedna kadencja takich zmian, bo teraz sporo przestępców "na służbie" tylko "przysiadło" licząc, że "wróci nowe". A procesy są długotrwałe. i nie zawsze można szybko wymieniać tych ludzi, bo to są mimo wszystko fachowcy, a jak się wstawi na ich miejsce dyletanta - to ten dopiero szkód może narobić (vide - "dyletanci").
 • @Krzysztof J. Wojtas 13:33:27
  Jeżeli "PO utworzyło swoiste kasty, które nie chcą i nie zamierzają przestrzegać przepisów" to przecież najlepszym sposobem na pozbycie się tych ludzi byłoby właśnie przyłapywanie ich na tym nieprzestrzeganiu! Czyli ciągła kontrola działalności ludzi z tych kast pod względem przestrzegania przepisów. Czyli zwykłe, proste biurokratyczne zarządzanie podległymi urzędnikami.
  Tymczasem PiS reaguje dopiero jak TVN filmik wyemitował. Tak jakby PiS-owi zupełnie te kasty nie przeszkadzały, jeżeli tylko są pokorne wobec PiS-u.
 • @Krzysztof J. Wojtas 13:20:31
  Czy li kolejne urzędy, kontrole, sprawozdania itd. w koło zgodnie ze starą konstytucyjną gwarancją równowagi władzy co 120° :))

  Nowa Konstytucja musi być uzupełniona o prostą równowagę władzy.

  Bez zmiany systemu demokracji w nowej konstytucji, żadne kamery na każdej latarni nic nie pomogą.
 • Nadzwyczajna kasta ma Polaków jak i Ziobrę głęboko w dupie. Potrzebny Erdogan!
  https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/t81ktkqTURBXy9jODg5OWRjNWRmZWQ5ZGVlMGQ3NjZmZTZlZDJmNzFhMi5qcGVnkZMFzQJCzQGB Skandal! 8 miesięcy więzienia za śmierć dziecka! Dzisiaj przed sądem okręgowym w Legnicy zapadł wyrok w sprawie dramatu, który rozegrał się 26 lipca 2016 roku w Brodowie na Dolnym Śląsku. Trzymiesięczny Fabianek płakał, a zwyrodniała matka Magdalena S. (19 l.) by go uciszyć zaczęła dusić dziecko poduszką. Adrian G. (23 l.), ojciec dziecka nie reagował, tylko przyglądał się tej tragedii. Prokuratura żądał 25 lat więzienia za zabójstwo, obrona chciała uniewinnienia. Adrian G. w mowie końcowej stwierdził, że nie zabił dziecka bo bardziej je kochał niż kobietę–matkę dziecka. Sąd skazał rodziców dziecka na 8 miesięcy pozbawienia wolności, zaliczając na poczet kary pobyt w areszcie. Oznacza to, że za śmierć dziecka odsiedzą odpowiednio 5 i 4 miesiące! Ps... Kraj bezprawia! Wstyd przekupni "sędziowie"! Dobra zmiana ?? No Ziobro do roboty !! Taki wyrok !! Wierzyć się nie chce co w tym kraju się wyprawia i jak to jest możliwe, skandal to mało powiedziane! Kpina jakaś? Czy ten sędzia-debil jest zboczony ?? Sędzia to chyba oszalał? Za zamordowanie człowieka 8 m-cy więzienia ?? Tyle jest warte dla sądu życie tego nieszczęsnego dziecka !!! Co na to minister sprawiedliwości ?? sędziego zwolnić dyscyplinarnie z pracy !! Te wyroki są specjalnie niskie żeby skłócić społeczeństwo wydaja je komunistyczni sędziowie żeby upodlić ludzi i min. Ziobro!
 • @programista 13:53:30
  A kto ma kontrolować?
  No i trzeba kontrolować kontrolerów, a tych z kolei - kto ma kontrolować?
  No, chyba, że dacie mi taką władzę, a ja ... was usadzę.
  ;-)))
 • @kula Lis 67 14:41:22
  Marudzisz Pan. Dziecko do lat 7 powinno być wyłącznie w gestii rodziców.
  Żadne sądy, a co najwyżej sąsiedzi powinni mieć prawo wypędzić (patrz "Chłopi") degenerata ze swojej społeczności.

  Czy ci zboczeńcy, po odbyciu kary, będą lepsi?
 • @Krzysztof J. Wojtas 14:55:42
  A kto jest teraz ministrem czy wiceministrem?
  Czy te osoby z PiS uważają że obowiązki kontrolne własnych podwładnych uwłaczają ich godności?
  Jak trzeba było rok temu robić audyt w ministerstwach to wtedy wszyscy wiedzieli co i jak sprawdzać. na mównicy sejmowej pokazywali tysiące nieprawidłowości swoich poprzedników. A teraz zapomnieli jak się to robi? Amnezji dostali?
 • @Krzysztof J. Wojtas 14:55:42
  Bzdury to pisze pan!
  Tutaj nie chodzi o ilość urzędników których w dzisiejszej rzeczywistości należałoby i tak drastycznie ograniczyć.
  Chodzi tylko o bezwzględne egzekwowanie istniejącego już prawa wobec wszystkich.
  Ewidentnym przykładem tego, że to całe PiS ma w d.... prawo i sprawiedliwość jest sprawa zabójstwa ks. Popiełuszki. Kaczyński obiecywał prokuratorowi Witkowskiemu że dostanie tę sprawę jak tylko PiS dojdzie do władzy a już po dojściu do władzy po prostu wypiął się na niego. Ot i cała prawda. Kaczyński po prostu kłamał!
 • Panie Sanocki.
  Tak kasta nadludzi postrzega konstytucyjność. KOnstytucyjne jest wszystko to, co można użyć do obrony interesów kasty, wszystko co zagraża tym interesom jest niekonstytucyjne. Przy okazji, wyjaśniło się już, skąd kilkunastu sędziów, w tym ich rzecznik, zgromadziło wielomilionowe fortuny?
 • @Robik 15:34:36
  Niech Pan zagłosuje na Schetynę; ten na pewno przekaże prok. Witkowskiemu wszelkie uprawnienia.
 • @programista 15:11:39
  Aleś Pan upierdliwy jak programy pisane przez PO-owskich programistów.
  Żeby to chociaż działało, a to tylko wkurza.
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:27:49
  Zarówno Schetyna jak i Kaczyński są dla mnie zdrajcami polskich interesów.
  PiS swoją propagandę ubiera w patriotyczno-narodowe barwy więc naiwnemu, uczciwemu Polakowi bardziej się to może podobać.
  Jednak w ostateczności nie ma zasadniczo wielkiej różnicy.
  Dlatego Kaczyński jak i Schetyna nigdy nie zechce ujawnienia szczegółów zabójstwa ks. Popiełuszki.
 • Badajmy przyczynę zepsucia
  Próby pozamykania rzeczywistych przestępców są walką ze skutkami, a nie likwidacją przyczyny.

  Kiedyś regionalna tv chciała ze mną zrobić wywiad z racji mojej posługi w pewnych środowiskach.
  W czasie wstępnej rozmowy powiedziałem redaktorce;
  Polak, rzymski-katolik napada na Polaka rzymskiego-katolika, bije, go, okrada, zabija... Łapie go policjant, Polak rzymski-katolik. Wsadza go do aresztu, gdzie pilnuje go Polak rzymski-katolik. Następnie trafia do sądu, gdzie oskarża go prokurator rzymski-katolik Polak, broni go adwokat rzymski-katolik, a wyrok dla odmiany??? Żadnej odmiany. Wyrok wydaje na rzymskiego-katolika sędzia Polak rzymski-katolik. I na końcu ląduje w więzieniu, gdzie siedzi w celi - czy pod celą, wspólnie z innymi rzymskimi-katolikami i pilnują ich oczywiście także rzymscy-katolicy zwani klawiszami. Oczywiście cała administracja, strażnicy w kryminałach to rzymscy-katolicy.
  I co ciekawe, to także zaglądają tam Polacy rzymscy-katolicy w sukienkach, którzy piknie odprawiają oprawianie kieliszka i wafelka, a także piją wino - zakaz alkoholu w zk, a więc pobożni sukienkowi uprawiają przestępczą pobożność. A jeżeli to nie wino, tylko wino zamienione na krew, to także uprawiają grzech wampiryzmu zabronionego w NT.

  Jeżeli poganami zamieszkującymi Polskę są najczęściej członkowie największej korporacji religijnej z centralą w Watykanie, to jak to się dzieje, że większość Polaków żyją jak poganie?
  Widocznie Watykan szerzy w praktyce pogaństwo pod przykrywką udawanego chrześcijaństwa.

  Pogański kraj, pogańskie obyczaje.
 • Autor
  Widac juz chyba dlaczego PO mogl przekazac wladze PISowi-majac poparcie Unii czyli Niemcow,TK,mediow,fundacji poza-rzadowych,struktur lokalnych i ponad-lokalnych,resztek rodzimego kapitalu.
  Zostaje tylko biedna,bezksztaltna masa sklocona ze soba i sterowana przez media,edukacje i kosciol.
 • @Krzysztof J. Wojtas 14:58:58
  Cenię Pana za mądrość i sposób rozumowania, ale stwierdzenie " Dziecko do lat 7 powinno być wyłącznie w gestii rodziców. Żadne sądy, a co najwyżej sąsiedzi powinni mieć prawo wypędzić (patrz "Chłopi") degenerata ze swojej społeczności", jest zupełnie nie adekwatne do istniejącej rzeczywistości. Przecież Pan o tym wie i dlaczego tak twierdzi. Jestem poniekąd zdziwiony taką postawą.
  Pozdrawiam A. N.
 • @Krzysztof J. Wojtas 13:20:31
  Jak się nie ma konkretnych argumentów to się najlepiej mądrzyć typu, zacznij myśleć, kolejne urzędy, skoro Andron to Androny, przygłupy, ubodzy na umyśle, itp bełkot rodem z GW. A może jakiś kontrargument. Ale najłatwiej w starym stylu ośmieszyć, bo przecież na bzdury nie warto odpisywać.
 • @Krzysztof J. Wojtas 13:33:27
  Nie zawsze można wymienić ludzi? Nie ma jak nieusuwalny fachowiec morderca! Nie można usunąć mordercy bo kraj się zawali. Jednak nie ma ludzi niezastąpionych, zwłaszcza jeśli dotyczy to pojedynczych kozłów ofiarnych, wybranych dla akcji pokazowych i zastraszających innych degeneratów w mundurach czy z urzędów. Dla degeneratów liczy się strach a nie gadanie.
 • @Robik 15:34:36
  Odnoszę wrażenie że nie ma sensu pisać do tego Pana Wojasa, sugerującego, że morderca jeśli jest fachowcem to nie może być ukarany wiezieniem, albo nie ma co wprowadzać systemu kontroli, bo kto będzie kontrolował kontrolowanego. Przecież to się nadaje na na dobry bełkot.
 • @@@!
  Fikcyjne zlecenia i podział zysków. Tak "dorabiali" pracownicy Sądu Apelacyjnego w Krakowie. CBA zatrzymała kolejne osoby podejrzane o korupcję https://wpolityce.pl/kryminal/342160-fikcyjne-zlecenia-i-podzial-zyskow-tak-dorabiali-pracownicy-sadu-apelacyjnego-w-krakowie-cba-zatrzymala-kolejne-osoby-podejrzane-o-korupcje Wychodzi "kastowość"...I co na to powie sędzia Żurek! A co z aferą gigant w SR Katowice Zach.?? Podobno kasta nietykalnych handlowała aktami??
 • @Lotna 11:04:31
  Andrzej Lepper został zamordowany, są na to dowody, wtedy rządziło PO, ważne dokumenty zostały przekazane już Prezesowi PiS!
  https://niezlomni.com/mam-niezb...
  Nie ma dnia żeby nie wychodziły kolejne draństwa Tuska i kopary zamiatane pod dywan.
 • Śledztwo dot. SA w Krakowie: zarzuty dla pięciorga pracowników.
  Ten Rząd to już przesadza! Zaczyna zamykać nawet sędziów. Od 1945 roku nikt nawet nie śmiał podnieść ręki na wymiar sprawiedliwości i jego czynowników a dziś biedny sędzia nawet nie może łapówki wziąć, coś ukraść czy jechać po pijaku. Toż to jawna napaść na wybrańców narodu! I dlatego właśnie kasta musi założyć alternatywny Trybunał i bronić się przed PiSem :-). Za PO nigdy by nie doszło do takiego szaleństwa jak wymaganie od sądów przestrzegania prawa. W ogóle jest teraz duszna i obrzydliwa atmosfera. Biznes z Vatem się skończył zapuszkowaniem pruszkowa, reprywatyzacja się ucięła... Suweren dał ciała, więc nic dziwnego, że kasta doszła do wniosku, że to nie on powinien rządzić, tylko sądy... Brawo PiS! jechać po nich! Gońcie to żydobolszewickie złodziejskie, skorumpowane i butne tałatajstwo z ich pomiotem. Rozwalcie te mafijne układy w każdym sądzie i prokuraturze... Bandyci i pospolici przestępcy w togach nie mogą być bezkarni. Wyciągniemy łeb po łbie. Każdego zdeprawowanego, skorumpowanego, żydo-komuszego, antypolskiego pseudo-sędziego z każdego sądu w Polsce. Oczyścimy to bagno i zarzewie antypolskiej niesprawiedliwości. Mamy czas. Kolejne długie lata... Za Miernika, Rybaka, Kwietnia, Międlara, Kękusia, Brauna i tysięcy innych, a najbardziej tych, którzy tych opresji nie wytrzymali... Pamiętamy was i pamiętamy nazwiska waszych pseudo-sędziów i oprawców. Reforma nadzwyczajnej kasty nadludzi powinna być zawarta w trzech punktach 1. pluton egzekucyjny 2. utylizacja 3. życiorysy wymazywane z pamięci A ich pomiot do Birobidżanu, będzie się czuć jak w domu ;)
 • @Lotna 11:04:31
  Kiedy w PRLu 3 lata więzienia dostał chłop za kradzież kopki siana, "inny" za kradzież 30 000zł z kasy PGR 3 lata w zawieszeniu na 3 lata. Dziennikarz zszokowany zapytał adwokata o logikę obu wyroków, a ten odpowiedział "myślisz młody człowieku, że sędzia żywi się sianem"???? Sędzia żyd a pieniendze...mu nigdy nie śmierdzą..i to w dużej ilości !! Czyli coś z "ryb" a chodzi o bardzo duże sumy, stąd ich majątki bez pokrycia z ich pensjami..Czy się zmieniło w Polsce od tamtej pory....? A no nic się nie zmieniło, bo to ci sami tępi i prymitywni żydobolszewicy zbrodniarze, alkoholicy, pospolici złodzieje po powszechniaku lub i nie, tylko po 3-6 miesięcznych kursach duraczówki (a jest ich czynnych jeszcze ok 700!) oraz ich złodziejski pomiot. Wystarczy popatrzeć na ich przepite, pomarszczone, zwiędłe fizys i oczy tęskniące za rozumem vide pomioty oborowych z czworaków którym żydokomuna życie uratowała i na piedestały wyniosła żydobolszewickie pomioty takie jak Kaufman vel Rzepliński, Gersdorf, ostatnia 7ka z SN, Stępień, Tuleja, etc..etc...+ ci znani z nazwiska pospolici przestępcy czyli mordercy i złodzieje kiełbas, spodni, elektroniki, wkrętarek, samochodów, etc..etc...To jest ta tzw. "elyta", bezkarna, butna i bezczelna nadzwyczajna kasta stojąca ponad prawem i uważająca się za suwerena!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031