Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
116 postów 1 komentarz

Okiem Suwerena

Janusz Sanocki - Spostrzeżenia parlamentarzysty

Wyłączyć wtyczkę! Kosmici III RP

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Krajowa Rada Sądownictwa powinna zmienić nazwę: Proponuje „Międzyplanetarna Rada Sądownictwa - Delegatura w Polsce”. Trybunał Konstytucyjny - „Galaktyczny Trybunał Konstytucyjny”

Wyłączyć wtyczkę! Kosmici w IIIRP

Erich von Däniken – szwajcarski pisarz, podróżnik i publicysta – utrzymujący, że życie powstało na ziemi dzięki kosmitom podaje w swoich książkach wiele dowodów na swoje tezy.
Uważa np., że zniszczenie Sodomy i Gomory opisane w Biblii, było jawnym dowodem działania kosmitów.

Pomimo tego, że każda teoria winna być solidnie sprawdzona, wielu złośliwych – tak zwykle jest – wyśmiewa się z tez głoszonych przez odważnego Szwajcara.

I oto - ja mam dla Ericha von Dänikena dobrą wiadomość.
Kosmici rzeczywiście istnieją, odwiedzają Ziemię, ba ingerują w nasze ziemskie sprawy.
Jeśli ktoś jeszcze do niedawna w to wątpił, musi porzucić niedowiarstwo.

Oto na nadzwyczajnym Kongresie Polskich Sędziów, Pani Sędzia Irena Kamińska przyznała się do pozaziemskiego pochodzenia, a także ujawniła że na sali kongresowej zasiada wielu jej współbraci kosmitów.

„Jesteśmy zupełnie nadzwyczajną kastą, ludzi” – oznajmiła Pani Sędzina (korekta nie poprawiać: kobieta sędzia powinna nazywać się „sędzina”).

No to jak to jest nadzwyczajna kasta - to przecież musi pochodzić, skądyś spoza naszej planety, a nawet może i spoza naszego układu słonecznego. Na pierwszy rzut oka, co prawda, każdy Polski sędzia - wygląda mniej więcej na reprezentanta gatunku homo sapiens.

Ale jak wiadomo „OBCY” potrafią się maskować, opanowywać inne organizmy.

W przypadku nadzwyczajnej kasty, która zebrała się na Kongresie Sędziów to jednak mieliśmy do czynienia z masowym spotkaniem tego typu osobników.

W każdym razie to nie byli gatunkowo tacy sami ludzie jak my – czyli reszta społeczeństwa – ten tam „plebs”.

Deklaracja pani sędziny Kamińskiej pod tym względem nie pozostawia żadnych wątpliwości.
Co więcej! Zwracam uwagę, że Pani Sędzia Kamińska (jak ona się w tej swojej galaktyce nazywała?) użyła słowa: „kasta”. To przekreśla wszelkie wątpliwości. „Kasta” bowiem to zgodnie z encyklopedyczną definicją – „zamknięta, endogamiczna grupa społeczna, do której przynależność jest dziedziczna”.

A owa endogamia to „kulturowa reguła nakazująca jednostce zawieranie małżeństw (dobieranie sobie partnera) wewnątrz własnej grupy, w celu zabezpieczenia jej przed utratą członków, wzmocnienia izolacji i utrzymania odrębności.”

No zgadza się jak cholera! Od dawna wiemy, że sędzią zostaje się najłatwiej kiedy ma się mamusię sędzinę albo tatusia sędziego. Ba, można tę prawidłowość rozszerzyć na adwokaturę, notariaty i inne uprzywilejowane zawody prawnicze. Dzieci, pociotki, potomkowie – słowem rzeczywiście kasta i to kasta rodzinna.

Skoro już jednak wiedza o pozaziemskim pochodzeniu sędziów w Polsce, dzięki sędzi Kamińskiej dotarła do ziemskiego plebsu zamieszkującego (chwilowo) - kraj między Odrą, a Bugiem, powinniśmy jakoś dostosować się do tego faktu.

Na początek wydaje się konieczna zmiana nazewnictwa.

Krajowa Rada Sądownictwa nie może się dalej tak prowincjonalnie nazywać.
Proponuje nazwę „Międzyplanetarna Rada Sądownictwa-Delegatura w Polsce”.

Podobnie najwyższa instancja sądownictwa całej kasty – Trybunał Konstytucyjny – natychmiast powinien przybrać nazwę odpowiednią. Np. „Galaktyczny Trybunał Konstytucyjny”.
(P. Rzepliński - też wygląda na kosmitę)

Koniecznie też trzeba sędziom zawiesić jakiś emblemat oddający ich gwiezdne pochodzenie, a wyroki mają być odtąd wydawane nie „w imieniu Rzeczypospolitej”, ale w imieniu Kosmosu.

Ja wiedziałem! Oj - Wiedziałem!

Od dawna już przeczuwałem, że to nie są zwykli ludzie. Zwykli ludzie jakoś by reagowali na argumenty, kierowaliby się ludzką logiką, sumieniem itd. itp.

Tu mamy wśród tej „nadzwyczajnej kasty” mentalność lorda Vadera z „Gwiezdnych wojen”. Ciemna strona mocy.

Teraz – jak który z Czytelników trafi na salę sądową – patrzcie Państwo uważnie i obserwujcie: czy ONI mają - tak jak my – po pięć palców? Czy może sześć?
Zaobserwujcie też jak są zasilani? Może jest gdzieś jakaś wtyczka wystająca spod togi galaktycznej sędzi Naczelnego Sądu Administracyjnego Ireny Kamińskiej.

Ale byłaby frajda jakby taką wtyczkę – niepostrzeżenie - wyłączyć.

Czy to byłby koniec inwazji! Z prostego powodu - BRAKU ZASILANIA.

Janusz Sanocki - Poseł IIIRP

  

KOMENTARZE

 • „Międzyplanetarna Rada Sądownictwa - Delegatura w Polsce”??
  Raczej "ŚWINIE W KOSMOSIE" :))

  https://www.youtube.com/watch?v=TNKFldrI62o

  (a P. Rzepliński - też wygląda na kosmitę"...to ten od dwudziestej sekundy:)))

  pozdr
 • @trybeus 10:21:37
  od 15 sekundy...
 • @trybeus 10:53:20
  https://www.youtube.com/watch?v=C0lkcX524mc
 • @ Autor
  Niestety, Pan się myli. Pani SĘDZIA, panie SĘDZIE. Sędzina bowiem to żona sędziego.
 • @KOSSOBOR 13:22:08
  Forma "sędzina" potocznie jest dopuszczalna.

  http://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/sedzia-i-sedzina;2554.html
 • @
  "„Jesteśmy zupełnie nadzwyczajną kastą, ludzi” – oznajmiła Pani Sędzina (korekta nie poprawiać: kobieta sędzia powinna nazywać się „sędzina”)."

  Jak miło, że SAMI przyznają.
  Po prostu deklaracja jawna, że są z "narodu wybranego"...
  Warto by to rozpowszechnić gdzie się da...

  Czyli jeśli kosmici, to znamy gatunek: UFOJudki... :(
 • Szanowny panie posle//wszystko sie zgadza oprocz paru detali.
  Po pierwsze Erich von Daniken nie twierdzi ,ze Sodome Gomore spalili kosmici. Jak i wiele innych przypisywanych mu twierdzen..a wiem to stad , ze znam osobiscie pana Ericha i rozmawialismy na ten temat.
  Niech pan przeczyta sobie sam fragment i opis tych co przyszli do Sodomy Gomory i spedzili noc w domu Lota....ze szczegolna uwaga neich pan poslucha ich instrukcji dla Lota i rodziny....i nei zapomina ze slupy soli..powstawaly na wskutek odparowywania wody morskiej...a para, opary w hebr to Nephesh.... zamienic sie w pare..wyparowac....
  o i moze pan pobrac probki ziemi ze szkliwem w okolicy..... bedzie pan wiedzial dokladnie, jakiej broni uzyli komandosi sprzed kilu tysiecy lat.
  Po zatym Obcy to slowo greckie Xeno.... Slowianie znali podobne pojecie nazywajac je Nie -my...Niemcy.... I uzywajac tego nei mozna zamieniac je na slowo cosmita....Bo nie kazdy Xeno - obcy- jest kosmita..bo tymi sa tylko ET- extra terestial....Wracajac do kastowych nasiech parchatech...to zaden nie jest Cosmity....jesli juz to Cosmopolity do tego styerowane ni ezadnym pradem...ale pendem za piniondzem i nieodparta zadza nachapania sie za wszelka cene..czasami nawet cene czci ,wiary i zycia ....bliznich- ale tylko goyim....
  W tym przypadku- panie Posle..proste wyciagniecie wtyczki nie wystarczy...ryj od koryta mozna tylko odrabac siekiera.
 • Sedzia....to Funkcja..... a funkcje plci nie posiadaja...
  Chyba ,ze pan Posel wyjdzie z wnioskiem, jak sie nie bedzie bal posadzenia o sexizm..zeby wprowadzic plciowosc funkcji w polskiej organizacji wladzy.
  Ostrzegam, ze znajda sie obroncy transgender funcji..ktore nalezy zachowac dla odmiennie poslujacych:-)))))
  Nie rozumiem dlaczego zona sedziego ma byc sedzina..skoro zonie konia wystarczy byc kobyla?
  Zadna nie bierze za meza funkcji tylko poprostu chlopa...a chlop ma nie tylko tytul ale i nazwisko i imie...chyba ze bedziemy uzywac tytulow
  pani Staszkowa Kutaskowa Sedzina Stefania APolonia.....:-)))
  Pani Jaskowa Cipokowiczowa Szewcowa Kazimierza Sandra....ooooo
 • Panie Pośle- do roboty!
  Ładnie i humorem Pan pisze, tylko.... czy tego oczekują od Pana wyborcy???
  Może zamiast zabawnych "kawałków" napisze Pan projekt ustawy reformujący polski wymiar sprawiedliwości w taki sposób aby poddać go społecznej kontroli poprzez wprowadzenie instytucji ławy przysięgłych. Ławy przysięgłych byłyby losowane do każdej sprawy i to one by decydowały ( nie sędzia) o tym kto ma rację i kto jest winny!
  Trzeba wprowadzić zasadę, że każdy pracownik aparatu wymiaru sprawiedliwości który popełni przestępstwo staje przed sądem ławniczym, zaś wylosowani ławnicy (z pośród nie karanych sądownie obywateli którzy wyraziliby zgodę na bycie ławnikiem) decydowaliby o jego losie.
  To najważniejsze postulaty, są również inne, na przykład wymóg aby każdą sprawę prowadzić "dzień po dniu", . Chętnie pomogę Panu taką ustawę napisać, a nawet napiszę ją sam, pod warunkiem, że uzyskam Pana zapewnienie, że wniesie Pan taki projekt "do laski marszałkowskiej" .
  Wiem, że to niczego nie zmieni, bo sitwa okrągłostołowa nigdy dobrowolnie nie odda "wymiaru sprawiedliwości" , ale przynajmniej temat reformy wymiaru sprawiedliwości zaistnieje w mediach, zaś Pan przejdzie do historii jako ten "który próbował" a nie tylko bąki zbijał !
 • @Rebeliantka 14:02:16
  Na niestosowność używania określenia "sędzina" wobec pani sędzi zwróciła mi uwagę pani mecenas pod salą rozpraw.
 • W samej rzeczy
  Wyłączyć wtyczkę ...

  https://thumbs.dreamstime.com/z/wtyczka-elektryczna-58608705.jpg


  pozdrowił
 • @anthony1 19:43:01
  A niby dlaczego tylko pracownicy nomen omen- tzw" wymiaru tzw. Sprawiedliwosci" maja miec prawo do Lawy????
  Lawa to prastara instytucja zanim wymyslono Wymiar sprawiedliwosci:-))) Stary sprawdzony i dzialajacy ! Lawa potrafi wyrzucic glupiego sedziego!I potrafi osadzic sama!
  Tak jest w USA..sedzia z wyboru i Lawa powolywana sposrod obywateli, ktorzy nie maja zadnego zwiazku ze sprawa, ani na sprawe zadnego pogladu.
  Zeby wydac wyrok sprawiedliwy- nie musi sie byc prawnikiem..prawnik potrzebny jest do wyjasniania Lawie zawilosci prawniczych....i taka funkcje sperlnia sedzia w Amerykanskim Sadzie.
  Lawa..nie trzech starych Ormowcow dorabiajacych- jako Lawnicy Sadowi...i lizacy sedziemu siedzenie....Lawa...losowo wylonieni wolni obywatele o nienanagannej opinii i prowadzeniu zdolni do podejmowania decyzji i zrozumienia zawilosci procesu....
  Nie zadne funkcje..ale obywatelski obowiazek na kazdy proces sadowy na ktory sadzeni poprosza o ..Lawe!
 • @RomanKa 23:21:57
  .
  Zdrowa reforma dla demokracji.

  12 Ławników Sądowych - Nie żadne funkcje..ale obywatelski obowiązek na każdy proces sadowy na który sadzeni poproszą o ..Lawę!
 • @goodness 16:18:44
  I wybieralni Sedziowie..na kadencje 6 lat....w sadach rejonowych i powiatowych...na kadencje 10 lat w sadach odwolawczych drugiej instancji i wyzszej.
  Dlatego ze na sedziow sadow wyzszych instancji moga byc tylko wybierani sedziowie , ktorzy pelnili funkcje sedziow rejonowych co najmniej przez dwie kadencje.
  Dlatego tam trafia najbardziej doswiadczeni i zaslugujacy na zaufanie sedziowie juz tym zaufaniem dwukrotnie obdarzeni...i w odpowiednim wieku.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930